Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hmm

Nem digit a klíma na az még rendben van.

Még a régi motor van benne (X-es nem Z-s)

nincs ülésfűtés, nincs tempomat, nincs BC, hátsó el ablak...etc.

Én ha mégegyszer használtautót veszek a lehető legjobban felszereltet veszem meg, mert az extra használtan is olcsóbb.

Hidd el egy jól felszerelt Astra jobb.

Értem én értem, de max. 1.5-1.6M a limitem.Addig ér a takaró........szal ezzel kell főznöm.Bár ha találnék B Vekit 2.5V6+-tal, mechanikus váltóval, nem gondolkodnék, elhiheted.

De nekem pl. nem kritérium a klíma sem, lévén a gyerkőcök még elég kicsik, és ritkán megyünk hosszú útra.Városon belül klímázni meg.....

Link to comment
Megosztás:

Értem én értem, de max. 1.5-1.6M a limitem.Addig ér a takaró........szal ezzel kell főznöm.Bár ha találnék B Vekit 2.5V6+-tal, mechanikus váltóval, nem gondolkodnék, elhiheted.

De nekem pl. nem kritérium a klíma sem, lévén a gyerkőcök még elég kicsik, és ritkán megyünk hosszú útra.Városon belül klímázni meg.....

Tomit ismerve ha lenne még autómata matyiztató is lenne a vardában! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

úgyan semmi közöm sincs hozzá,de én klíma nélkül nem vennék autót.Lehet hogy neked még nem kell,de ha esetleg el akarod adni az autót klíma nélkül szinte lehetettlen.És szerintem ez évről évre rosszabb lesz :huh:

Sajnos ez a tendencia már most él.......... :lol: Akkor viszont a kék lesz a nyerő..........de előtte menjen el a fehér.Majd utána szétnézünk jobban! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Kövezzetek meg érte,de nekem EZ kurvár@ tetszik!1.6-os düzel! :unsure:

Na akkor én dobom az elsőt. :huh: :lol:

A műszerfalától egyszerűen hányingerem van. A jobb 1-ben meg az utas előtti rész......

Ezek az új trendi gyári rádiók sem jönnek be, mi van ha én nem olyat akarok?

A külsejére nem mondok semmit, az ma már minden kocsinak egyforma.

Link to comment
Megosztás:

Kövezzetek meg érte,de nekem EZ kurvár@ tetszik!1.6-os düzel! :unsure:

Hát engem is meg lehet kövezni! De nekem is bejön a cucc! Nem kizárt hogy ha majd egyszer eléri az énb autom a 200.000km-t akkor valami ilyesmibe megyek bele! masért nem is csak a 150.000km garanciáért! Munkásautónak jó lesz:D

Link to comment
Megosztás:

Ez az autó nagyon szép, nagyon jó, nagyon kecsegtető a 7 év gari, de ennyiért komoly autókat lehet venni, aminek van neve.

Szerintem.

A 7 év gari a legnagyobb átb..ás, amit az autóiparban el lehet követni! :unsure:

Ez mind-mind arról szól - ugyanúgy, mint a Nissannál az 5 év - hogy addig... azaz 5-7 éves koráig MINDIG a márkaszervízbe vidd a vasat 2-3szoros áron szervizelni!

Csak lehúznak vele! Nem sok mindent kapsz GAR-ban... viszont fizetni ..aszott sokat kell! :huh: (mármint Neked)

Ez egy Jóóó üzletpolitika! pontosabban ügyes! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nemrégen itt álltak a ködös dzsuvás időben a segélyszedők a cég előtt.A látáskárosultaknak gyűjtöttek, akik nem látják rendesen a km.órát.Egy régi pezsó 309 tulaja rábaltázott, mert sztem kőccsönkérték bizonytalan időre a forgalmiját, és megkérték, hogy álljon félre a kocsival, aztán sétáljon inkább 1t ebben a szép csodás időben.Bár valszeg az emberkének erről egészen más volt a véleménye......... :huh:

Mindenesetre jó tudni, hogy az a készülék még ilyenkor is lát. b @sszus. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nemrégen itt álltak a ködös dzsuvás időben a segélyszedők a cég előtt.A látáskárosultaknak gyűjtöttek, akik nem látják rendesen a km.órát.Egy régi pezsó 309 tulaja rábaltázott, mert sztem kőccsönkérték bizonytalan időre a forgalmiját, és megkérték, hogy álljon félre a kocsival, aztán sétáljon inkább 1t ebben a szép csodás időben.Bár valszeg az emberkének erről egészen más volt a véleménye......... :lol:

na vazze...ez a megfogalmazás... :lol: :lol:

Mindenesetre jó tudni, hogy az a készülék még ilyenkor is lát. b @sszus. :unsure:

Igen, ezek a ketyerék a legnagyobb ködben is "LÁTNAK"...annó 1X én is beleszaladtam egy ködös hajnalon... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Na meg a Szelidi bulit is be kellene illeszteni a naptárba.

Erről valami közelebbi időpontot lehet tudni?

Csak, hogy tudjam esetleg én is intézni arra az időre a szabimat! :huh: :unsure:

Mert az idén én akarom megnyerni az ITINERT! (most hátha nem tévedek el) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.