Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Vagy van itt is board computer cuccli!

http://cgi.ebay.at/MID-Bordcomputer-Opel-V...1QQcmdZViewItem

Üdv

Dénes nem is E-Bay függő... :unsure: :huh:

...Ha mégsem, tudod, hogy Kacsero hazahozza amit rendelsz! :lol:

Persze, ha a posta időben meghozza...de tényleg rajtam nem múlik, ami jön azt viszem... :lol:

ha nyergesvontatóval közlekedne, az is megtelne, nem? :lol: :D

na azért ott még nem tartunk, de igyekeznek a Cartársak, hogy sose menjek "üres" autóval haza... ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Multkor a CS.-n ment a csevej, hogy a Bravo-ba jó a Marea projektoros lámpája, de akciósan is v.mi 17-8e. péézre jött ki/stück.

Rákerestem az Ebayen, aztán betoltam a linket.Néztek is nagyot, de bizalmatlanok voltak, és kérdezték, hogy szoktam-e innen vásárolni.Aztán mondtam, hogy nálunk a klub innen öltözteti az autóit szinte! :unsure: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az eladó alkatrészek/tuning cuccokba tettem pár dolgot.Lehet rá jelenkezni..........

Az uccsó lökést az adta meg, hogy ma annyiért elvitték volna az első lámpákat, mint amennyiért én vettem.Asszem vissza is hívom a srácot.

Közben fejlemények voltak, ugyanis hívott egy emberke, hogy holnap megnézné a gépet, és ha jó és meg tudunk 1ezni, akkor elviszi.Hm..........

Link to comment
Megosztás:

Közben fejlemények voltak, ugyanis hívott egy emberke, hogy holnap megnézné a gépet, és ha jó és meg tudunk 1ezni, akkor elviszi.Hm..........

Wolfi: inkább fogd meg a vevőt, látom már nagyon szabadulnál. Inkább engedj kicsit mint ne vigye el, hisz eladó!

De akkor már nem az lesz a baj, hogy miért nem jelentkezik senki, hanem, hohy miért ilyen olcsón adtam :unsure:

Nekem is ez volt , 1.5 alatt nem akartam adni, és aztán 1,2-ért ment el.

Link to comment
Megosztás:

Wolfi: inkább fogd meg a vevőt, látom már nagyon szabadulnál. Inkább engedj kicsit mint ne vigye el, hisz eladó!

De akkor már nem az lesz a baj, hogy miért nem jelentkezik senki, hanem, hohy miért ilyen olcsón adtam :huh:

Nekem is ez volt , 1.5 alatt nem akartam adni, és aztán 1,2-ért ment el.

A helyzet ennyire nem vészes, mert az autó listaára 1.057M, ha kiszedek minden tuning cuccost belőle.A kiszedett cuccosokból pedig az előzetes közvéleménykutatás szerint kb. 180-200e.ft-ot tudnék kiárulni, ami sztem nem egy rossz perspektíva............

Éppen ezért nem akarok tőle mindenáron szabadulni. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Szoktatok még rendszeres összeröffenést tartani (pl: CP)?

Mostanában nem járok annyit a fórumon (főleg nem minden topikban) :huh: , és most hirtelen nem találtam erről infót.

Lehet, hogy a jövő hétvégén megyek Szarvasra, és ha lenne egy tali, esetleg benéznék ebbe az aktív szekcióba!

Ez nem 100%, eddig kb.50 :unsure: .

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Szoktatok még rendszeres összeröffenést tartani (pl: CP)?

Mostanában nem járok annyit a fórumon (főleg nem minden topikban) :huh: , és most hirtelen nem találtam erről infót.

Lehet, hogy a jövő hétvégén megyek Szarvasra, és ha lenne egy tali, esetleg benéznék ebbe az aktív szekcióba!

Ez nem 100%, eddig kb.50 :unsure: .

Minden péntek 19:30!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.