Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

köszi srácok... :huh: :unsure:

Nem veled van a baj,de pl ilyen apróság miatt nem nyúlnék bele a fórumba!Ha objektíven nézem pl a debreceni topikokban bőven volna mit "alakítgatni",ha nagyon lelkessen nekiállnék modolni!Szal remélem érted,nem Veled van a baj,hanem meg kell találnod az egészséges egyensúlyt mikor kell belenyúlnod a fórumba! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam kint a Dugárnál... :unsure:

Csináltatni akartam első lököst a gépre. Erre közölta főnök, hogy erre a tipusra nincs és nem is csinálnak!

ha esetleg hozok anyagot azt felrakják meg színre fujják, de ennyi...

Ajánlotta a Mária Krt-on az új tuning boltot, hogy ott kapok, de az c@r minőség... :huh:

Szóval azt hiszem, hogy egyenlőre marad a gyári állapot!

Vagy, ha valaki esetleg tud valakit aki még ilyennel foglalkozik, akkor az ne tartsa magába, hanem szóljon... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam kint a Dugárnál... :unsure:

Csináltatni akartam első lököst a gépre. Erre közölta főnök, hogy erre a tipusra nincs és nem is csinálnak!

ha esetleg hozok anyagot azt felrakják meg színre fujják, de ennyi...

Ajánolotta a Mária Krt-on az új tuning boltot, hogy ott kapok, de az c@r minőség... :lol:

Szóval azt hiszem, hogy egyenlőre marad a gyári állapot!

Vagy, ha valaki esetleg tud valakit aki még ilyennel foglalkozik, akkor az ne tartsa magába, hanem szóljon... :lol:

Ebay, ill. odakünn nézz szét.Azért ém is nyitva tartom majd a szemem! :D

Jah, meg szólok majd Demónak is! :lol: Ő tööbbet lát! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ebay, ill. odakünn nézz szét.Azért ém is nyitva tartom majd a szemem! :lol:

Jah, meg szólok majd Demónak is! :lol: Ő tööbbet lát! :huh:

E-bay-on nézgettem már, de elég húzós - 200€ fölötti árak vannak!Meg ugye azt is csak fel kell rakatni+ színrefújjás...

Meg legtöbbért személyesen kell elmenni, ami megint csak nem naon megoldható...:lol:

De azért nézgelődök...hátha... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Félő, hogy ott, ilyen többet nem lesz.De Tominál míg tart a tél bármi lehet! :D Meg Feri gépe is lassan összeáll, ott is jó lenne kicsit kotnyeleskedni....... :huh: :unsure:

Nem elfelejteni, hogy nálam is van ám egy akna! ;)

Ajánlotta a Mária Krt-on az új tuning boltot, hogy ott kapok, de az c@r minőség... :lol:

Szóval azt hiszem, hogy egyenlőre marad a gyári állapot!

Vagy, ha valaki esetleg tud valakit aki még ilyennel foglalkozik, akkor az ne tartsa magába, hanem szóljon... :lol:

A Mária körúton már nincs bolt! :lol: (vagy hol jártál, hogy sz@r a minőség? Dugárnál nem hinném, hogy sz@arabb lenne)

A Kopaszék nyitottak ott, de csak decemberben volt ott, januártól a Jókai utca közepén van a bolt.

Nézz be hozzájuk!

Link to comment
Megosztás:

Nem elfelejteni, hogy nálam is van ám egy akna! :lol:

A Mária körúton már nincs bolt! :lol: (vagy hol jártál, hogy sz@r a minőség? Dugárnál nem hinném, hogy sz@arabb lenne)

A Kopaszék nyitottak ott, de csak decemberben volt ott, januártól a Jókai utca közepén van a bolt.

Nézz be hozzájuk!

Én csak a Dugárnál jártam, és Ő mondta, hogy ott van a Kopaszék boltja, de amit ott kapok az c@r minőségű... :unsure:

meg én nem is értek annyira hozzá, hogy megálapítsam, hogy milyen a minősége... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én csak a Dugárnál jártam, és Ő mondta, hogy ott van a Kopaszék boltja, de amit ott kapok az c@r minőségű... :unsure:

meg én nem is értek annyira hozzá, hogy megálapítsam, hogy milyen a minősége... :huh:

1. a Dugár nem tudja ezek szerint, hogy hol van

2. mivel konkurencia, nyilván fikázza! :lol: Szerintem érdemes lenne megnézned és nem másnak hinni!

Ha tetszik és van nekik veszel, ha nem akkor nem! :lol:

A semminél feltehetően több a valami! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem elfelejteni, hogy nálam is van ám egy akna! :lol:

Thx, de nem az én gépemről van szó!Feri rakja lassan össze a gépét.Tegnap már nagy csuszmákolás volt, előkészítés föstésre.....

A Corsámon már csak ilyen "alatta fetrengős " /"mellette térdelős" dolgok vannak! :unsure: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Banyek, jöttem ma haza melóból, de előtte elugrottam egy helyre.Hát még egnnyi kib @szott birkát az úton.......1Xűen hihetetlen.Nem elég, hogy gyök2vel mennek, de irányjelzőt sem használnak.1Xűen röhej.Sikerült is felQrnom magam agyilag, szal én azért haladtam.......rendesen.Amikor végre haza értem, volt 1féle szaga a kocsinak, fék/kupufogó, miegymás! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.