Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Azé' ennyire nem kell lelkesen teleírni a fórumot! :unsure:

Ma voltam kint autópiacon.Hátha kell v.kinek a gép.Nos, a helyzet ugyanolyan elkeserítő, mint amikor a Swiftet árultam.30 emberből 22 kupec.

Mondjuk alkudni egyik sem alkudott.De ha jobban belegondolok, hozzám sem szólt.CSak nézte az autót, aztán annyi.1-2 fiatal is volt kint, azok meg az első lámpákat nézték. :huh:

Én meg untam magam, aztán elmentem beszélgetni egy Audis sráccal, akinek nagyon szépen meg volt csinálva a gépe.Régi A6 lámpák voltak beleinstallálva a 80-asba hátra.RS lökösök, szal szép volt.Saját kezűleg csinált rajta mindent.....

Aztán untam is banánt, meg fáztam is, így hazajöttem.Kb ennyi a tapasztalat.......halovány..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Wolfi!

Nem akarlak elszomorítani de a neperek a "sima" azaz nem tuningolt autókat szeretik (max. 1 sport hátsódob még elmegy nekik) és persze metálfényes legyen. Szerintük a fehér autó eladhatatlan még ha olcsón adnád akkor is nehezen venné meg. Másik trükk az, hogy nézegeti az autót de majd csak a piac zárás előtt megy oda alkudni...mutatja a kp-t... hátha végső bánatában ráharap az ember. Sokkal jobban jársz ha egy forgalmas helyre kirakod a verdát, tesómék autóját így adtuk el 2 nap alatt. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem csak a nepperek nem szeretik a tuningolt autót.

Az emberek nagy része úgy gondolja, hogy bizonyára fiatalé volt, bizonyára hajtotta.

Az ember szívesebben vesz egy totál gyári állapotú autót. :unsure:

Egyébként én még mindig azt mondom, hogy azaz ár, amit a múltkor beszámítással adtak volna érte az überfaca volt!!

Link to comment
Megosztás:

Thx mindenkinek.Szétszedni egyenlőre nem akarom...Ha elviszik így, akkor elviszik, ha pedig még 2 hónap múlva semfog kelleni senkinek, akkor visszalakítom gyárira, széépen visszatekerem az óráját ahogyan kell, aztán kirakom piaci áronv.melyik kereskedésbe.S, jön majd a lámer, aki piszokul fog neki örülni.

Utóbbi megoldástól természetesen hányingerem van, de ha nincs más megoldás..........

Nepperek meg kíméljenek! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

...széépen visszatekerem az óráját ahogyan kell...
:huh: Erősítsük a jó magyar szokást! Ezért nem mernek az emberek itthon autót venni! :lol:

Hát szépek vagytok.... :lol:

Szegény Wolfit teljesen elkeserítitek.... :unsure:

Bocs, hogy ilyen bunkó vagyok! :lol:

Náluk én is jártam többször...

volt 2-szer is Astra QP-juk.

Link to comment
Megosztás:

nem baj, csak korábban a fórum összevonta az 1-2 percen belüli egymás utáni hozzászólásainkat.

most nem. nem baj miatt vontam össze, csak formailag. :huh:

Átnézzek a debrecen topikba hogy ott hány olyan hsz van amit lehetne moderálni? :unsure:

Na de mindegy,okos enged...

Link to comment
Megosztás:

nem szép dolog tekergetni, és felesleges is... ilyen korú kocsikról én ritkán hiszem el a km-t pl.

szerintem.

Azé' annyira nem öreg még a verda, hogy hihetetlen legyen az esetlegesen beállított km.futás! :lol: 98'10.!! :lol:

S, a legrosszabb, hogy sokan felülnek neki.Nem a magunkfajta, hanem az aki nem "szerelmes" az autójába............

De mind1, remélem erre nem fog sor kerülni. :huh:

Ebként ez a hozzászólásösszevonásos dolog pedig..........oly' kevés hsz. születik mostanság, hogy tényleg kár összevonni.Maci nem ellened beszélek ne érts félre, de tényleg kár........... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ebként ez a hozzászólásösszevonásos dolog pedig..........oly' kevés hsz. születik mostanság, hogy tényleg kár összevonni.Maci nem ellened beszélek ne érts félre, de tényleg kár........... :unsure:

Biztos így érzi magát jól, hogy mindenhol "beleszólhat" a dolgokba,néha tök fölöslegesen...

Mert szvsz, ez nem igazán modi dolog ... de ahogy JOhnny írta, okos enged... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.