Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Na itt az igazság, semmilyen robbanás nem volt a Kurucz Krt.-on.

"Fiaink röködtek" és túl alacsonyan vágták neki... :unsure: tehát hangrobban ás volt... :huh:

Én beszéltem a Virgil-lel (ezüst QP-s srác), az APEH-nél dolgozik... és ő mondta, hogy ott volt a robbanás...

Link to comment
Megosztás:

Szombaton melózok...

Akkor vasárnapra próbálok szerezni 17:00-ra időpontot.

Elvileg az elmúlt hétvégén felújították a pályákat.

Csak megemlítem, hogy ismét van féktisztító, akit érdekel az keressen.

Klímatisztító is megoldható, de csak teljes áron: 3312+Áfa bruttó: 4140-

Speckó cső amivel használható: 692+Áfa bruttó: 865-

Össz: 5005-

Link to comment
Megosztás:

Nekem van egy olyan sanda gyanum, hogy a robbanást egy disszu palack okozhatta.Mert ugye elvileg 3 emberke volt a tűz keletkezésének időponjában az épületben.Gondolom flexeltek, vagy vághattak v.mit lánggal, így keletkezhetett a tűz.Mert ugye a hűtőház szigetelése fokozottan gyúlékony anyag volt.

Amikor látták, hogy zűr van, kimenekültek az épületből.A palack bent maradhatott.Aztán mivel bent maga volt a lángoló pokol, így értelemszerűen a palack sem bírta a hőpróbát, és elszállt.Szerintem......... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap feelingeltem 1t, kicsit ilyen sávváltós, őrültködős óvatossas módon, erre majdnem sikerült fognom egy Seicentót, aki rögtön a belső sávba sorolt be a buszpályaudvarnál.Sok időm nem volt, így villantás, aztán téptem ki a külsőbe a kormányt.Ilyenkor mindig hálát adok az ültetett futóművemnek.Mert szó nékül teszi a dolgát............pedig nem mentem 210-el.......... :huh: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Speed!

Az én "hurka" 1.4-esem is tud GPS szerint 201-et...erős hátszélben biztosan elérni a 209-et is. :huh: :unsure:

Gyere csapassunk egyet a körgyűrűn! :lol:

Egyébként nem a sebességen volt a hangsúly. Arra akartam rámutatni, hogy attól, hogy nem írnak valamiről az újságban, attól az még úgy lehet! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.