Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Akkor itt beszámítanák az astrát?Ha igen akkor érdekelne tényleg a szűrő :unsure:

igaza van Johnnynak nem csak azt kell figyelembe venni hogy keveset fogyaszt hanem azt hogy olcsóbban is lehet gázolajat venni,és tényleg halk a motorja :huh: .Nyomatékból húz nem kell vissza váltogatni,szóval jó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt is belekalkuláltad,hogy 200Ft alatt tud a KOMA gázolajat? :unsure:

Egy normális 2003-as G Astra 2.3M.Eleve sok a hitel szakasz...........itt van a kutya elesve.Tudod, az a takaró dolog...........Meg ebben benne van minden, amire szükségem van.2 lufi szervó ABS, klíma, e.ablak.Utóbbi majd 1X uninstall, mert SPAHL, meg van benne közp.zár, és riasztó is.

Link to comment
Megosztás:

1.96M van kiírva a táblájára.Meg sérülésmentes is.Közben meg nemis! :huh:

Szerintem ez nem jellent semmit.Felhívod az olcsóbb hirdetést elmész megint megnézni az autót és abból az árból alkudozol :lol: .Esetleg el lehetne vinni a márkaszervízbe egy átvizsgálásra :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez nem jellent semmit.Felhívod az olcsóbb hirdetést elmész megint megnézni az autót és abból az árból alkudozol :huh: .Esetleg el lehetne vinni a márkaszervízbe egy átvizsgálásra :unsure:

Közben neten találtam egy másik, ígéretesebb dolgot.Ha hajlik a srác a beszámításra, akkor inkább oda viszem.Szintén Caravan, csak 2002.12.-havi, és Njoy felsz.

Írtam neki ímélt is, meg ha nem válaszolna, akkor 7főn rácsörizek majd... az ára pedig 1.89M

A rend kedvéért Kaposváron van.Úgyhogy beszéltem is egy ottani Corsás ismivel, hogy nézzék körbe már nekem azt a gépet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Például.

Szintén 1.

Meg még 1...

Van itt eladó verda bőven, szerintem... :lol:

De gondolom te is átnézted már keresztbe -hosszába... :lol:

Mondjuk én csak dieselt vennék... :huh: :lol:

Thx!De ezek az árak is azt erősítik meg bennem, hogy amit kmétenkinéztem, drága játék.Benzines mivolta ellenére is.Vagyis főleg.Ebként ezeknél, itt kméten sokkal drágábban lehet csak autóhoz jutni.S, ez gáz.Szal az már biztos, hogy messzebre kell majd mennem....... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Thx!De ezek az árak is azt erősítik meg bennem, hogy amit kmétenkinéztem, drága játék.Benzines mivolta ellenére is.Vagyis főleg.Ebként ezeknél, itt kméten sokkal drágábban lehet csak autóhoz jutni.S, ez gáz.Szal az már biztos, hogy messzebre kell majd mennem....... :unsure:

Van elég düzeles a csapatban,majd csak elvisz valamelyikünk!

Link to comment
Megosztás:

Van elég düzeles a csapatban,majd csak elvisz valamelyikünk!

Átbújtam ma minden szóbajöhető használtautóker.t, és a fentebbi állításom megerősítést nyert.Beszéltem pár emberrel is, szóval 100, hogy ha veszek is, nem itt veszek.......+jóól átfagytam.:unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg nem szóltál! :unsure: :huh:

Te is átfagytál volna, nem beszélve arról, hogy erősen almás a beszámítós dolog, mert vicces összegeket mondtak az autóért.Szóval először megpróbáljuk elpattintani a háztól a fehéret, és ha megtörtént, utána újra szétnézünk, aztán pénzzel a kezemben már alkuképesebb vagyok, vagyis leszek!Ez van.......

Link to comment
Megosztás:

Az a beton talpu nyavaja az a teton vegigfuto villamharito talpa es egy egesz sort lehozozott belole, az talata meg a szusit is. Kepzeljetek ha egy embert talal meg !

Hát inkább nem képzelek bele, mi lett volna akkor, ha pont valaki arra megy el, :unsure: pedig ott elég nagy szokott lenni a gyalogos forgalom...

Link to comment
Megosztás:

Gyengen fuj a szel, most kapta le a suli tetejet !

http://www.sziszi.com/gasparteto/04.jpg

Ez szééép.

mondjuk ez nem megfelelően volt felrakva...

rá kellett volna sütni az egészet, ez meg csak a toldásoknál volt összesütve.

Voltam ma egy cégnél, mennék be, felborítva kereszte az úton előttem egy kamion. :unsure: csak lestem, először azt hittem hogy rosszul látok.. felhív a redszergazda, hogy hol vagyok, mondom a felborult kamion mögött :huh: , azt mondja akkor mindjárt kimegyek eléd kocsival, kb 2 km-t kellett volna még mennem.

Elég durva volt ...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.