Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

:lol: 400. OLDALT IS MEGKEZDTÜK!!! :lol:

Ha itt is elkezd esni a hó murvára megfognak majd lepődni és káosz lesz!

Csak azt nem tom,hogy külföldön is miért lepődnek meg a hóesésen? :huh:

Ki lepődött meg külföldön? :lol:

Itt pl. elég rendesen fel vannak készülve, még a járdákat, és kerékpárutakat is takarítják... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hm... én azt nem tudom, hogy máshol mi van, én az itteni ( AUGSBURG) helyzetről írtam! :unsure:

Oks.Szal azt írják, hogy meg vannak lepődve, meg minden, meg van aki már egy napja megy Svájc felé............és még nem ért oda, a hó pedig 15cm, és meg is marad, mert fagyni fog.Hátígyhát. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Oks.Szal azt írják, hogy meg vannak lepődve, meg minden, meg van aki már egy napja megy Svájc felé............és még nem ért oda, a hó pedig 15cm, és meg is marad, mert fagyni fog.Hátígyhát. :lol:

THX, az infót! :unsure:

Itt is akkora a hó, vagyis 15 cm körüli, és minusz van rendesen( -5) :huh:

Remélem,a jövő7 végére már mindenütt járható lesz az út, mert szeretnék időben hazaérni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Reggel csk sikerült megszivatni magam.Úgy ítéltem meg, hogy kevés a hó az autón, szal könnyen le tudom majd söpörni, mielőtt elindulnék melózni.Igen, ez idáig teljesen okés is volt, csak alatta szépen rá volt fagyva, úgyhogy melengettem a gépet v. 10 percen keresztül, mire érdemileg ki tudtam látni az ablakon.Úgyhogy most kicsit ugyan, de sikerült elkésni a melóhelyről...... :unsure:

Gratuláltam magamnak.... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Reggel csk sikerült megszivatni magam.Úgy ítéltem meg, hogy kevés a hó az autón, szal könnyen le tudom majd söpörni, mielőtt elindulnék melózni.Igen, ez idáig teljesen okés is volt, csak alatta szépen rá volt fagyva, úgyhogy melengettem a gépet v. 10 percen keresztül, mire érdemileg ki tudtam látni az ablakon.Úgyhogy most kicsit ugyan, de sikerült elkésni a melóhelyről...... :unsure:

Gratuláltam magamnak.... :huh:

Én akkor gratulálnék magamnak, ha beérnék időben, de átlagban akkor szoktam kiállni a garázsból :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagy kihaltságosság van itten....... :D Voltam ma este kocsit mosatni.Tök poén volt, ahogy a szárításkor az autó tetejéről röpködtek a felszakadó jégtáblák!Tisztára mint egy katasztrófafilmben! :lol: :lol: :lol:

Holnap reggelig biztos tiszta marad az ótó! :huh:

Mert már jó lenne körbefotózni.

Na meg vettem invertert a PC Mastersben.Nem volt éppen óccsóságos, mert 1300ft-ért adták darabját.De legalább addig jó lesz remélem, míg elkél az autó......

Ha elkél egyáltalán.Mondjuk az árból pl. nem szándékozom engedni.Beszéltem egy kollégával, és az alap 98'-as gépeket adja 1.15M-ért.Szal az 1.2M teljesen reális....

Így ahogy van.. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Még egy apróság....... Nincs véletlenül v.kinek olyan képe az Astráról, ahol rajta van már a Rial kerekem?Ha igen, legyen kedves kűggye el mélben, mert kellene! :huh: Ém ugyanis nem fotóztam le vele.......... :unsure:

Találtam a blitz-s képek között egyet.

25603736.jpg

Itt van külön a link mert átméretezi a fórum.

Van még 2 db de azok szerintem nem annyira jók

Link to comment
Megosztás:

Találtam a blitz-s képek között egyet.

http://i112.photobucket.com/albums/n171/gs...an/25603736.jpg

Itt van külön a link mert átméretezi a fórum.

Van még 2 db de azok szerintem nem annyira jók

Köszönöm!!!!!!

Amúgy voltunk ma Tomival megtanulmányozni azt a G Astrát, amit kinéztem.Felírtuk az alvázszámát, megnéztük a szervízkönyvét, eltekintve attól, hogy a bal eleje sérült volt, rendben van az autó.Elfogadható a kilóméter, a belső állapot, és a motor is szépen beszél.Z16XE amúgy.Szóval, szerintem...........majd hitel ügyben beszélek Speeddel is, mert Tmi ŐT ajánlotta.

Link to comment
Megosztás:

Lehet lemaradtam valamiről,de nem dizelt szerettél volna venni?

Volt egy ilyen lehetőség is Kiskőrösön, de ott nem számolták volna be az Astrát.Itt pedig egész tűrhető árakról volt szó az első körben.Majd kiderül.Bár kétségelen, hogy a Diesel takarékosabb, de nem térülne meg az a +, amennyivel többért meg tudnám venni.Így marad benzines front! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.