Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ennyire soké adják? :huh:

Nem.Számolgattam, és sehogy sem fér bele jelenleg a családi költségvetésbe 1 évig havi 35e. Mert utána lehetne csak konkrétan belenyúlni a hitelmódosításba.Pedig az autó, eltekintve a 154e.km-től ami benne van fiatal kora ellenére, makulátlan.Szószerint. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nem.Számolgattam, és sehogy sem fér bele jelenleg a családi költségvetésbe 1 évig havi 35e. Mert utána lehetne csak konkrétan belenyúlni a hitelmódosításba.Pedig az autó, eltekintve a 154e.km-től ami benne van fiatal kora ellenére, makulátlan.Szószerint. :unsure:

Akkor Nálad is a caraván projek egyenlőre eltolva... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tavaly nyáron is azt mondták,hogy hideg és esös lesz,de emlékezz csak vissza,hogy a pályanapon milyen idő volt! :unsure:

Emlékezz csak vissza, hogy egészen enyhe volt a tavalyi nyár... aztán augusztusban volt pár hét, amikor jó meleg volt, de egyébként nem volt kánikula!

A szeptember 30. pedig egy kivételesen f@sza nap volt... De akkor sem kánikula volt, hanem jó, napos idő!

De Johnny! majd meglátjuk nyáron, hogy mi lesz! :huh:

Nekem nem hiányzik a hőség! Én - csak úgy mint a legtöbben - a nyár javarészében melózok... szóval... lehet akár 20 fok is! :lol:

Link to comment
Megosztás:

(kiegészítésként annyit, hogy arra tisztán emlékszem, hogy a nyáron 1-2 hét volt, amikor szenvedtem a melegtől a cégnél, ugyanis a kolléganőm mögött volt a klíma a szobában, aki nem bírja a hideget! Így aztán ca. 2 hét volt, amikor a tárgyalóba dolgoztam egész nap. :unsure:)

Link to comment
Megosztás:

Az biztos,hogy télnek még nincs vége,lesz itt még hó! :unsure:
Ajánlom neki, hogy legyen! :huh:

Azt hallottátok, hogy Romániában egy csapat snowboardos felvonult tüntetni a helyi meteorológiai intézet elé a HÓHIÁNY miatt??? :lol: :lol:

Aztán állítólag kijöttek az intézet munkatársai és megígérték, hogy továbbítják a "követeléseket" az égiek felé! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ez van.Bármennyire is szeretném, nem tudjuk jelenleg bevállalni.Mert működne az, hogy szerválok máshonnan pénzt, és mikor eladódik a fehér, visszafizetem. De senki nem ad csak úgy hipp-hopp, és persze, hogy horror pénzért lehet csak lezárni a szerződést.Anyukával meghánytukvetettük a dolgot, és jelen formájában nem kivitelezhető........... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Reggel jövök melóba.Kicsit hideg is van, álmos is vagyok.Az autó is alig-alig melegedett be.Odaérek a nagykörúton a lámpához.

Alattam szépen brümmög a kipufogó.Zöld.Elindulok.A belsőben elhúz egy sportos kipuffú Hyundai Atos.Utána az a zöld Civic, dupla kipuffal.Szépen szólnak.Gondoltam, utánuk megyek.De hideg a motor.Szal nincs állatkínzás.inkább elindítom a CD-t.Tankcsapda szól.Éppen egy lírai szám.Minden gyorshajtási gondolatom elmúlik.Beállok a stabil 45-re.Úgyis korán van még.Hova siessek?A melóhelyre?Minek?Hülye vagyok? Ezek meg biztos késésben vannak.Azért sietnek ennyire......... lúzerek......... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.