Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Mint írtam(csak ugye olvasni tudni kellen) ha normálisan megcsinálod 2-3 hónapig jó.

Esetleg itt ott lekopik,de arra csak rá kell javítani.

TEEEEE! :) :)

Ezt mondom, hogy 2-3 havonta kinek van arra ideje, hogy megcsinálja?

Pont ezért írtam, hogy a TIED most mié nem olyan szép??? Mert Neked sincs időd, hogy mindezt megcsináld!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

... Főleg, hogy viharos erejűszéllökéseket jósolnak péntekre.................. :lol:

Elvileg azért ekkor mert mindenkinek így jött össze az időpont. Fater már lent van eddig nem szólt, hogy maradjunk.

És épp azért kell kivágni, hogy ne dőljön a házra. Mindenesetre biztos érdekes menet lesz.

Link to comment
Megosztás:

TEEEEE! :) :)

Ezt mondom, hogy 2-3 havonta kinek van arra ideje, hogy megcsinálja?

Pont ezért írtam, hogy a TIED most mié nem olyan szép??? Mert Neked sincs időd, hogy mindezt megcsináld!!! :lol:

Érdekes,honnan tudod onnan dajcsból,hogy milyen az én lökösöm? :)

2-3 havonta csak rájavítani kell,de nem vitázom én ezen,okos enged... :)

Vegyen utángyárott lököst és kínlódjon vele!

Link to comment
Megosztás:

Érdekes,honnan tudod onnan dajcsból,hogy milyen az én lökösöm? :)

2-3 havonta csak rájavítani kell,de nem vitázom én ezen,okos enged... :)

Vegyen utángyárott lököst és kínlódjon vele!

Karsszériától függően, akár v.mi egyedi darab is szóba jöhetne lökhárítóilag..........

Szerintem....... :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Igen szép időnk van ma kora reggel.Szé az ugyan nem erős, de szakad az eső.Ez igazán klassz dolog....

Legalább a cserpákok a helyükön maradtak.Egyenlőre......... Mert az, hogy január.19.-én, reggel 5:33-kor 11.5 fok volt a kinti hőmérőm tanulsága szerint......szóval ez kisit durva banyek........ :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kecskeméten hol lehet ablakot fóliáztatni?

Hát,ha ma este 19:30-ra a petöfi városba eljösz a La Verde pizzériába,megtudhatod!Mert bizony ezt is tudunk intézni! :lol:

U.i.: tök jó lett az új fórummotor,már csak két dolog kellene a teljességhez!Európai szabványú 24 órás ídőkijelzés a hozzászólásokhoz és több smiley!Semmi több nem kellene!

Link to comment
Megosztás:

Hát,ha ma este 19:30-ra a petöfi városba eljösz a La Verde pizzériába,megtudhatod!Mert bizony ezt is tudunk intézni! :lol:

U.i.: tök jó lett az új fórummotor,már csak két dolog kellene a teljességhez!Európai szabványú 24 órás ídőkijelzés a hozzászólásokhoz és több smiley!Semmi több nem kellene!

Jaja gyere és segítünk!

J0hnny nekem még szokni kell ezt a motort, mert a jelez és fel gombok, stb... de ne legyünk telhetetlenek.

Előbb utóbb összejön, még nagyon friss.

Link to comment
Megosztás:

Jót tett az arculatfrissítés.Én is csak drakulálni tudok az elkövetőknek. :)

Valamint jelezném a harcostársaknak, hogy én mánn Kiskőrösön vajok, szal ma este nem leszek meetileg........

De bazz, hogy erre mennyi par@szt van.........Esk. Izsákig nem volt senkinek semmi baja az Angelekkel.Ahogy elhagytam Páhit, mindenki villogott, mint aki ismer.Közben meg nem......... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen szép időnk van ma kora reggel.Szé az ugyan nem erős, de szakad az eső.Ez igazán klassz dolog....

Legalább a cserpákok a helyükön maradtak.Egyenlőre......... Mert az, hogy január.19.-én, reggel 5:33-kor 11.5 fok volt a kinti hőmérőm tanulsága szerint......szóval ez kisit durva banyek........ :)

Hát nem kicsit durva... :)

Én most értem haza a melóból, itt vége a szélviharoknak... :) annyira nem volt nagy balhé itt, mint ahogy a hírekben hallani...

Most csendesen szemerkél az eső, és 23.30-kor +13 fok volt!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fura, hogy Wolfinak nincs avatarja....

Olyan "szárazak" a megszólalásai! :) :)

Majd találok v.mi frappáns képet, és felrakom.A régi is szép volt, de nem az igazi! :lol:

Amúgy kerestelek telegrácson, de nem vetted fel.Petivel szerettem volna beszélni,mert áll náluk egy nagyon szép Astra G Caravan.1.7DTI............mert kitudja....... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.