Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

meg még azt akarom tudatni a világgal, h ha most vennék új autót nyugdíjjas lennék mire veterán lenne.

ez az igazi lehúzás!

Meg kell venni, nem menni vele egy métert se, aztán majd 40 év múlva eladni. Akkor csillagászati értéke lesz! :) (ha még lesz akkor benzin, vagy fizetőképes kereslet.... :lol: )

Link to comment
Megosztás:

ááá az nem buli, nem menni vele egy métert se

egy Manta mai vásárlóértékre számítva akkoriban 6 millió Ft körül volt.

ma kettő újat vagy újértékűt kapni 6 milláért.

de ugyanez van B Commo-val is 4000 Euro-ért kapni egy 50e-t futottat, 81-ben 50ezerrel nem 8000 márka lett volna de nem is 12000 DM.

Link to comment
Megosztás:

ááá az nem buli, nem menni vele egy métert se

egy Manta mai vásárlóértékre számítva akkoriban 6 millió Ft körül volt.

ma kettő újat vagy újértékűt kapni 6 milláért.

de ugyanez van B Commo-val is 4000 Euro-ért kapni egy 50e-t futottat, 81-ben 50ezerrel nem 8000 márka lett volna de nem is 12000 DM.

A megoldás, az ÚJ GT megvásárlása lenne..........s, veled öregedne meg! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Skacok!

Tudtok e valami jó megoldást húzott nyúzott kifényesedett fekete műanyag lökhárító rendbetételére, nem törött és nem festeni szeretném.

Köszi:Gza.

Ha Astra, akkor fillérekért lehet hozzá kapni új lököst.Ajálnhatnám még a műa.ápolót is, de időleges csak.....

Amúgy ilyesmit elérhető áron pl. az Izsáki úti Opelboltban is meg tudsz kapni, v. Kiss és tsa kft. Mindszenti út, esetelg jobb állapotú bontott a Csóka utcai Opelbontóban....

hátkb......... :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Ha Astra, akkor fillérekért lehet hozzá kapni új lököst.Ajálnhatnám még a műa.ápolót is, de időleges csak.....

Amúgy ilyesmit elérhető áron pl. az Izsáki úti Opelboltban is meg tudsz kapni, v. Kiss és tsa kft. Mindszenti út, esetelg jobb állapotú bontott a Csóka utcai Opelbontóban....

hátkb......... :lol: :)

Igen Astra de gondolom az a fillérekért is jó pár ezres vagy pedig úgy néz ki mint az enyém :)

Valami olyasmire gondoltam hogy létezik e valami módszer ami az egésznek felérdesíti a felületét és homogén egyszínű lesz.

Ilyen fekete trutyit próbáltam már, ideiglenesen jó, de ha hozzádörgölöm a gatyaszárat akkor :)

Speckó homokfúvó :)

Drótkefét neki :D

Link to comment
Megosztás:

Igen Astra de gondolom az a fillérekért is jó pár ezres vagy pedig úgy néz ki mint az enyém :)

Valami olyasmire gondoltam hogy létezik e valami módszer ami az egésznek felérdesíti a felületét és homogén egyszínű lesz.

Ilyen fekete trutyit próbáltam már, ideiglenesen jó, de ha hozzádörgölöm a gatyaszárat akkor :lol:

Speckó homokfúvó :)

Drótkefét neki :)

10e./db az új........szal........sztem........ :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Skacok!

Tudtok e valami jó megoldást húzott nyúzott kifényesedett fekete műanyag lökhárító rendbetételére, nem törött és nem festeni szeretném.

Köszi:Gza.

Dehogy kell újat venni!Francokat!

Bem utca!Légrádi! kb 1200Ft

408100.jpg

Vegyél egy kis ecsetet,ne a saját szivacsával hord fel,mert úgy csíkos lesz!

Szal kisecsetre csorgasd rá és a megtisztított lökösre mehet fel!

kb 2-3 havonta elég utánhúzni és szép is lesz!

Kb ÍGYfog kinézni a lökös!

Link to comment
Megosztás:

Dehogy kell újat venni!Francokat!

Bem utca!Légrádi! kb 1200Ft

http://www.sonax.com/images_content/katalo...load/408100.jpg

Vegyél egy kis ecsetet,ne a saját szivacsával hord fel,mert úgy csíkos lesz!

Szal kisecsetre csorgasd rá és a megtisztított lökösre mehet fel!

kb 2-3 havonta elég utánhúzni és szép is lesz!

Kb ÍGYfog kinézni a lökös!

Ez így tényleg nem rossz, tehát mielőtt színházba megyek nem csak a cipőmet kell kibokszolnom!

Még jó hogy nem ott dolgozom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na jah, szép is az, de meddig! :)

És most mié nem ííílyen szééép az ótód? :)

Mint írtam(csak ugye olvasni tudni kellen) ha normálisan megcsinálod 2-3 hónapig jó.

Esetleg itt ott lekopik,de arra csak rá kell javítani.

Rá is éreztél a lényegre........... :) :) :D

Szal vegyél csak újat. :D

Szerintem........... :lol:

Hát akinek a bőre alatt és pénz van vegyen újat,aztán majd ha az utángyártott takony nem áll jól,majd lehet faragni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.