Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Meg sztem ma este ezzel mejek meetelni.

Akinek ígértem, kiprószálhatja.Ha az útviszonyok is engedik........... :)

Milyen jó dolguk lesz a többieknek az este folyamán!! :) Holnap szigorlatozok :lol: , így mai is kimarad-->de remélem 1X beülhetek a kis méregzsákba!! :)

Link to comment
Megosztás:

Special THX Johnnynak a mai generátor generálért.Már csak arra kell rájönnünk, hogy mijarákazahang felengedett kuplungnál.Mert lövésem senincsen.

Egy élmény volt amúgy a buli.Szószerint.Banyek nem szívesen szedném le pl. Demó gépéről a generátort.Az enyémről sem volt egy 1Xű menet.

Link to comment
Megosztás:

Special THX Johnnynak a mai generátor generálért.Már csak arra kell rájönnünk, hogy mijarákazahang felengedett kuplungnál.Mert lövésem senincsen.

Egy élmény volt amúgy a buli.Szószerint.Banyek nem szívesen szedném le pl. Demó gépéről a generátort.Az enyémről sem volt egy 1Xű menet.

Hát azt hiszem a nőgyógyászi doktorit ma megszereztük! :lol:

Köszi az utat a corsával,nem semmi feeling volt sötétben így száguldozni.Tisztelni kell ezt a gépet,nagyon ki kell ismerni,mert elég kemény erőkkel hat vissza minden bénázásra!

Mai meet után bementem a városba,mondom fordulok egyet a kiskörúton,ugysincs senki ilyen időben bent a városban.Erre az északi térfalnál belecsöppentem egy racsingba,bár előttem volt mindenki,én a harmadik sorból indultam! :) A köv körben ugyanez a felállás volt,természetesen elhúztak az egyenesben,de a malom mögött én számítottam rá,hogy a belső sávban ott lesznek a buszok!Be is ragadt az egész racsing sor mögé én meg a buszmegálló sávjában elhúztam! :) Ha ezt rendőr látta volna,tököm már nem lenne!Az 5-ös golfos srác zokon is vette,mert tolt elég sokáig!

Losi a corsát nyárra 100%-ra kell hoznunk és akkor mehet a móka a hvcs-kel! :)

Link to comment
Megosztás:

Nah' akkor.Én is nagyon örültem, hogy helyel közzel használható a kisautó, bár tényleg vannak bosszantó apróságok vele.Egyébként nekem hzafelé 1X sem ugrott le a váltómechanika.De 1.2S korában igen.Aztán megtanultam, hogy hogyan is kell vele bánni.Annak is örültem, hogy odaadhattam annak, aki aktívan részt vett a készítésében, mert tudtam, hogy óriási élmény egy ilyen technikával állatkodni.S, azért nem vittelek benneteket inkább, mert sztem abban nem akkora az élvezet, mint amikor az ember saját maga irányít egy ilyen vadálatot.

Vannak még apróságok, pl. tegnap hazafelé már egyenesben is berázott a kormány 80-90km/h-nál, ami valszeg v.mi futóműprobléma lesz.Ma majd kicsit rutinozok a csavarokkal, mert sztem nem áll jól v.mi.Nincs a helyén.Meg ahogy hallottam, az AC is felkapta újra a koszt, szal muszáj lesz szétszedni.

A fékhez érdemileg majd akkor tudok hozzányúlni, hogy ha meglesznek az új, még mérethelyesebben leesztergált agyak, mert a 256-os nyergekből nem akarnék lecsiszolni.Legyen faxa.

Erősen gondolkodok azon, hogy ma ezzel menjek-e ki Bazsihoz.Még nem tudom.Szeretném átnézni ikább.

Nehéz napja volt tegnap! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pisti , köszi a lehetőséget :) nagyon komoly kis verdád van, mondjuk én csak utas voltam de így is érezhető volt mire képes a kis méregzsák.. :) :)

Jóó, most lesznek akik azt gondolják, 2 literes moci kb. 120 paci , ez olyan nagy dolog... :lol:

Ültem már 400 lovas BMW-ben is, de a 2 verda teljesen más élmény, a Corsa sokkal konkrétabb... :D :)

Szerintem lesznek még 1 páran hasonló véleményen... :D

Link to comment
Megosztás:

Pisti , köszi a lehetőséget :D nagyon komoly kis verdád van, mondjuk én csak utas voltam de így is érezhető volt mire képes a kis méregzsák.. :D :D

Jóó, most lesznek akik azt gondolják, 2 literes moci kb. 120 paci , ez olyan nagy dolog... :)

Ültem már 400 lovas BMW-ben is, de a 2 verda teljesen más élmény, a Corsa sokkal konkrétabb... :D :)

Szerintem lesznek még 1 páran hasonló véleményen... :lol:

Hát sötétben így száguldani! :lol: :) Rendessen felugrott az adrenalin szintem!De faca vót! :)

Link to comment
Megosztás:

Olvasva a fenti hsz.-eket, megint jó buliból maradtam ki :lol:

Na de sebaj, majd egyszercsak... :)

ha legközelebb itthon vagyol, csapunk egy karikát! :) De ÉN vezetek, és akkor tutira nem akad szét a váltórudazat, mint ezeknek a fakezűeknek, és élvezni lehet a dolgot4 :) Nemkicsit!

Csak most rá kell jönnöm, mi ráz be 170-nél.Meg hazafelé kicsit korábban is olykor............

Link to comment
Megosztás:

ha legközelebb itthon vagyol, csapunk egy karikát! :lol: De ÉN vezetek, és akkor tutira nem akad szét a váltórudazat, mint ezeknek a fakezűeknek, és élvezni lehet a dolgot4 :) Nemkicsit!

Csak most rá kell jönnöm, mi ráz be 170-nél.Meg hazafelé kicsit korábban is olykor............

Rendben Wolfi! THX!

Csak akkor is legyen ilyen király idő! Ha meg nem, akkor majd tavasszal! :)

Link to comment
Megosztás:

Lassan lehet olyat csinázni, mint a vidámparkban a dodgemnél, hogy veszünk "zsetont", és Wolfi visz minket 1 körre, a tréfa ótóval! :D :)

mondjuk, 1 zseton= X lityi benya, :D vagy valami ilyesmi, de majd az illetékes kitalálja :lol:

Hamvábahalt 5let.Nehogy mánn a barátaimtól péézt kérjek banyek! :) :) :D :)

Link to comment
Megosztás:

Ma hazafelé a Pillangóról volt egy kis mókázás.Ahogy a TESCO felöl jövünk a Jókaira, beálltam a belső sávba.Anyuka jött mögöttem a fehérrel, Ő meg beállt a külsőbe.Nézett át, és elkezdett brümmögtetni.Hát én is! :) A mögöttünk álló autó, mögötte is és mögöttem is, gyanusan méregették az előttük állókat, aztán aki mögöttem volt ,kicst hátratolatott.Zöldreváltás után START!És........... beengedtem anyukát, de így is majdnem levitte a lökhárítómat.Kicsit rámhúzta a kormányt a dög! :lol:

De látnotok kellett volna azt a tagot, aki mögöttem állt.Nagyon pitylogott, hogy most akkor MIVAN! :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.