Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hát én nem tudom! Wolfinak igaza onnatol.............

Éntudom! :) Én értek hozzá....... :lol:

Amúgy volt ma story.Du. anyuka kilibbent Pillangóra.Visszafelé lélekszakadva rohan fel, hogy álljak be autóval, mert v.mi irgalmatlanul csörög elöl.Nah, mondom faxa.Begurulok, és közben a jobb előről olyan hang jött ki, mint ha kutyaláncot húznék.Alánézek, semmi.Na mondom korekt.Magam előtt láttam mindenféle szétesett kerékcsapágyat, letört féknyerget, égzengést/földindulást, katasztrófafilmeket, ahogy zuhan a repülő.........

Aztán v.mi hirtelen 5lettől vezérelve levettem a dísztárcsát, és lőőn világosság.A kerékőrcsavar porvédőkupakja leesett a csavarról, és vidáman bucskázott a lábaim elé......

Hát röhögtem egy sort.mikor alacsony volt a kerék fordulata, akkor ugye közlekedett, és csinálta a fesztivált.Aztán mikor fordulaton volt, akkor meg ugye a centrifugális erő v.hova nekiszorította a dísztárcsa széléhez, és csönd volt.

Ezt is megcsináltam! :)

Link to comment
Megosztás:

Még minidg jobb ha marad mintha valami gyár települ oda és eregeti füstjeit!

Főleg a környéken élők számára.

Nem egy ismerősöm lakik a pálya közvetlen közelében, és nekik egyáltalán nem esne jól az ipari park.

Sajnos itt a bevétel ami nagyon kell az ....(politika nincs a fórumon) Arra senki nem gondol, hogy hosszú távon az idegenforgalomból nagyobb lenne a bevétel, mint ha most 250 millát lecsenget valaki.

Link to comment
Megosztás:

Főleg a környéken élők számára.

Nem egy ismerősöm lakik a pálya közvetlen közelében, és nekik egyáltalán nem esne jól az ipari park.

Arról ugye nem is beszélve, hogy elég sok iperterület van már kecsón, miért pont ide kellene még 1! :lol:

A többi területen sincs kihasználva a lehetőség, mert rengeteg helyen van még üres rész, ahova lehetne építeni gyárakat!

Szerintem! :)

Link to comment
Megosztás:

Nem kell belelatni mindenfelet a gokartpalya eladasaba. Napnal is vilagosabb, a varosnak nincs penze de van egy gokartpalyaja amiert senki nem akar annyit adni amennyit kernek erte, sot ha iparterulette nyilvanitjak a tobb mint a duplajat is kaphatjak erte, ennyi, nem bonyolult, valamelyik formaban eladjak.

Az meg hogy hany iparterulet van a varosban meg hogy mitszolnak a lakok senkit sem erdekell.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell belelatni mindenfelet a gokartpalya eladasaba. Napnal is vilagosabb, a varosnak nincs penze de van egy gokartpalyaja amiert senki nem akar annyit adni amennyit kernek erte, sot ha iparterulette nyilvanitjak a tobb mint a duplajat is kaphatjak erte, ennyi, nem bonyolult, valamelyik formaban eladjak.

Az meg hogy hany iparterulet van a varosban meg hogy mitszolnak a lakok senkit sem erdekell.

Lehet, hogy az új városvezetés sem különb attól ami eddig volt? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindenkeppen kulonb ! Ne abbol akard mar leszurni hogy milyen hogy eladjak-e a gokartpalyat iparteruletnek vagy sem. En az o helyukben mar eladtam volna iparteruletnek mivel ilyen orszagos vezetes mellett a tuleles a cel minden onkormanyzatnak es nem mind1 hogy 250milla vaqgy 6-700milla folyik be akasszaba, az meg csak hiu abrand hogy majd mind palya sokkal tobbet fog termelni idovel.

Link to comment
Megosztás:

Mindenkeppen kulonb ! Ne abbol akard mar leszurni hogy milyen hogy eladjak-e a gokartpalyat iparteruletnek vagy sem. En az o helyukben mar eladtam volna iparteruletnek mivel ilyen orszagos vezetes mellett a tuleles a cel minden onkormanyzatnak es nem mind1 hogy 250milla vaqgy 6-700milla folyik be akasszaba, az meg csak hiu abrand hogy majd mind palya sokkal tobbet fog termelni idovel.

Széllel szemben tényleg nem jó brunyálni.A másik pedig: Magyarországon élünk......... egyre xarabbul.........

Link to comment
Megosztás:

Reggel kicsit korábban sikerült indulnom a melóba, és tendencia, hogy ha 6 óra előtt érek oda, akkor nem tudok normálisan parkolni.Mivel bőven 6 előtt voltam, gondoltam mejek 1 kört.Úgyhogy Szegedi út, Szt.László krt, Matkói kört választottam.Kicsit tempósabbra vettem a dolgot, aminek az lett az eredménye, hogy a Matkói végén az enyhén vizes aszfalton alig bírtam megállni.Ha nem gépészkedek, átcsúsztam volna a Mindszentin.A fene sem gondolta volna, hogy ilyen is tud lenni ilyenkor az útburkolat.Szal levontam a konzekvenciát...........

Ja igen, Boldog Szülinapot kívánok Dini "anyájának", Zsócinak!!!!! A füle érjen bokáig.... (nemröhög) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak nem a pirossal mentél?

Tegnap családi elfoglaltság miatt kicsúsztam az időből, és Tomi ment Bazsihoz szerelni, így nem tudtam elmenni a kisgépért.De az Astrát még az este lemostam.Bár értelme nem sok volt, de legalább tisztán állt az udvaron éjszaka! :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.