Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Boldog szülinapot Kacsero !

Szerintem tutti hogy eladjak a gokartpalyat, most mondtak a KTV-n hogy akar 600 millat is meger mint ipari terulet !

Megérni megér, bár ez relatív.Semmilyen igazi infrastruktúra nincs oda kiépítve, ami ezt támasztaná alá.

Hamarabb éri meg a Bertrans környékére települni, mert nagyon komoly pénzeket lehet kapni a fejlesztésre...

Link to comment
Megosztás:

Boldog szülinapot Kacsero !

Boldog szülinapot Csabi!

BITTEDANKE! :lol:

Szerintem tutti hogy eladjak a gokartpalyat, most mondtak a KTV-n hogy akar 600 millat is meger mint ipari terulet !

Bizzunk benne, hogy annyit nem adnak érte, és hátha sikerül megmentenie valakinek, valami sportlétesítménynek!

Link to comment
Megosztás:

Megérni megér, bár ez relatív.Semmilyen igazi infrastruktúra nincs oda kiépítve, ami ezt támasztaná alá.

Hamarabb éri meg a Bertrans környékére települni, mert nagyon komoly pénzeket lehet kapni a fejlesztésre...

A Hoványnak elég jó helyen van, hogy azt is beépítse...

Link to comment
Megosztás:

Kitartunk a végsőkig! :)

azért van remény:katt

A pályát tíz éve üzemeltető befektetőcsoportnak is vannak tervei a további hasznosításról. Elképzeléseikről Tormási Attila a Questormási Motor Sport Egyesület elnöke, a Tormási Autóház tulajdonosa beszélt. – Technikai sportcentrumot hoznánk létre, ahol a gokartozás mellett motoros klubot alakítanánk, vizes-csúszós tesztpályával, teljes, komplett felújítással. A beruházásra körülbelül 500 milliót költenénk. Fentebb vázolt szándékaink még csak körvonalazódnak. Az általunk ajánlott vételárról és egyéb konkrétumokról 2-3 hét múlva tudok beszámolni.

nincs igazam? :lol:

Link to comment
Megosztás:

azért van remény:katt

nincs igazam? :lol:

Nyugtával a napot.Itt az lesz a befutó, aki a legnagyobb svindler.Meg többet tejelt az illetékesnek.Xarnak ezek a technikai sportokra, meg mindenre.Pedig egy vezetéstechnikai pálya bizony jól jönne, mert óriási dolog lenne, ha nem csak Pesten lehetne gyakorolni.Sok embert már maga a tény is elriaszt.

Az érem másik oldala pedig, hogy semmi gari nincs, hogy a felújítás után a Driftnapnál kisebb rendezvényre is jut lehetőség....

Mert most még minden megbótolható, a jelenlegi formályában.De később?Mikor már kőkeményen profitorientált lesz a dolog?Hiszen a befektetők gondolom belátható időn belül szeretnék látni, hogy a pénzük kamatozik.

Link to comment
Megosztás:

Hát én nem tudom! Wolfinak igaza onnatol hogy profitorientált a dolog lehet hogy egy olyan találkozo megszervezése mint a miék mar elképzelhetetlen mert a belépőt olyan szinten meg kell emelni és a kiálítoktol is komoly pénzeket kell beszedni valszeg kevesne jönnének el! De bizunk a legjobbakba! Még minidg jobb ha marad mintha valami gyár települ oda és eregeti füstjeit!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.