Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ezt most olvastam, lehet hogy veszélybe kerül az idei pályanap megrendezése? :)

GOKART PÁLYA SORSA!

Nem hinném...........amennyiért árulják, a kutya nem fogja megvenni.Ipari Park.Nevetséges. Ezt a környéken lakók vétóznák meg a leghamarabb.Meg a nagybani piac is veszélybe kerülne előbb-utóbb........

Úgyhogy sztem nincs gáz azzal a második Pályanappal sem.Csak jó lenne tudni már egy időpontot.Tervezhetőség, mindenek előtt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na hamarosan én is Opeles leszek, már meg van rendelve :lol:

Üdv.

Hát ez igazán remek.De kit tisztelhetünk szerény személyedben, és főleg honnan? :) Meg milyen verda van megrendelve?Melyik kereskedőtől.........

Szóval csak bátran, és főleg bővebben! :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Hát ez igazán remek.De kit tisztelhetünk szerény személyedben, és főleg honnan? :) Meg milyen verda van megrendelve?Melyik kereskedőtől.........

Szóval csak bátran, és főleg bővebben! :)

Kecskeméti vagyok.

A Maxabónál lett egy feketemetál 3 ajtós dízel Cosmo Corsa :lol:

De csak május körül lesz átvehető :)

Link to comment
Megosztás:

Kecskeméti vagyok.

A Maxabónál lett egy feketemetál 3 ajtós dízel Cosmo Corsa :lol:

De csak május körül lesz átvehető :)

Drakulálok hozzá!A Corsa amúgy is a gyengém, 1.3CDTI-ből pedig úgy is kevés futkorászik még errefelé.Főleg D-ből.......

Mert ugye D Corsa?

S, hogy-hogy nem a helyi ker.ből?Nem voltak rugalmasak?vagy más?

Link to comment
Megosztás:

Drakulálok hozzá!A Corsa amúgy is a gyengém, 1.3CDTI-ből pedig úgy is kevés futkorászik még errefelé.Főleg D-ből.......

Mert ugye D Corsa?

S, hogy-hogy nem a helyi ker.ből?Nem voltak rugalmasak?vagy más?

Köszi. igen, természetesen D Corsa, ráadásul ez a 90 lovas dízel lesz:)

Azért nem a Tormási, mert "csak" 8% kedvezményt akartak adni, Maxabo pedig 10%-t adott. Dec. 28-án mentem be a Tormásihoz, az autó árát sem tudta a kereskedő csaj megmondani, arra hivatkozva, hiába rendelem meg aznap, csak a jövőévi áron vehetném (ami ugye akkor még nem volt ismert...), ez pedig eleve érdekes, amikor én a szerződést még 2006-ban írtam volna alá... Ehhez hasonló apróságok miatt lett a Maxabo:)

Link to comment
Megosztás:

az autó árát sem tudta a kereskedő csaj megmondani, arra hivatkozva, hiába rendelem meg aznap, csak a jövőévi áron vehetném (ami ugye akkor még nem volt ismert...), ez pedig eleve érdekes, amikor én a szerződést még 2006-ban írtam volna alá.

Kicsit olyan lehúzósan hangzik ez a dolog.

Anno mikor a szüleimkeresték a Lacettijüket, elmentek Szolnokra, ahol 2.69M-ért vehették volna meg, de az autójukat nem számították volna be.Utána eljöttek ide Kmétre, ahol ugyanezt az akcijós 2.69M-es autót már 3.02M-ért vehették volna meg, mert ez így akciós, de persze a Seatot itt sem számították volna be.Úgyhogy alapból felejtős volt.Az újautó értékesítő szemüveges, körszakálas emberke anno nekem is el akart adni 2 Opelt, mikor még a sajátomat kerestem, és minő véletlen mind2 öreg bácsié volt.Az egyik egy 1.4-es Corsa B, a másik pedig egy 1.6 16V Astra volt.Mind2ben 130e. km volt, vagy több.Vicces volt.Kiröhögtem, és otthagytam. :lol:

Aztán Kiskőrösön, az Opel Startnál végül 2.58M-ért vették meg.S, ott a Seatot is beszámították.

Sok jót hallottam még a dabasi, és a dunaföldvári Opel kereskedésről is. :)

Egyébként hogyan találtál rá a fórumra?

Link to comment
Megosztás:

Kicsit olyan lehúzósan hangzik ez a dolog.

Anno mikor a szüleimkeresték a Lacettijüket, elmentek Szolnokra, ahol 2.69M-ért vehették volna meg, de az autójukat nem számították volna be.Utána eljöttek ide Kmétre, ahol ugyanezt az akcijós 2.69M-es autót már 3.02M-ért vehették volna meg, mert ez így akciós, de persze a Seatot itt sem számították volna be.Úgyhogy alapból felejtős volt.Az újautó értékesítő szemüveges, körszakálas emberke anno nekem is el akart adni 2 Opelt, mikor még a sajátomat kerestem, és minő véletlen mind2 öreg bácsié volt.Az egyik egy 1.4-es Corsa B, a másik pedig egy 1.6 16V Astra volt.Mind2ben 130e. km volt, vagy több.Vicces volt.Kiröhögtem, és otthagytam. :lol:

Aztán Kiskőrösön, az Opel Startnál végül 2.58M-ért vették meg.S, ott a Seatot is beszámították.

Sok jót hallottam még a dabasi, és a dunaföldvári Opel kereskedésről is. :)

Egyébként hogyan találtál rá a fórumra?

Keresgéltem Opel Clubokat, és egyszercsak feltűnt, hogy Kecskemér és környéke:) (Bár igaz, hogy kimondottan valami D Corsát fórumot kerestem, de abból még kevés van)

Nekem még a ceglédi kereskedő mondta, hogy összehoz nekem 10%-t valahogy, igaz csak telefonon beszéltem vele, de elég szimpatikusnak tűnt.

Link to comment
Megosztás:

Keresgéltem Opel Clubokat, és egyszercsak feltűnt, hogy Kecskemér és környéke:) (Bár igaz, hogy kimondottan valami D Corsát fórumot kerestem, de abból még kevés van)

Nekem még a ceglédi kereskedő mondta, hogy összehoz nekem 10%-t valahogy, igaz csak telefonon beszéltem vele, de elég szimpatikusnak tűnt.

Hát igen, egyenlőre D Corsából kevés van, de sztem ez az arány változni fog jövő ilyenkorra.

Egyéként érdekes, hogy a helyi ker. eléggé a toppon érzi magát, talán ezért rugalmatlanok a potenciális vevőkkel........

S, ha a vevőnek van egy kis esze, körbekérdez és megveszi máshol az ÚJautóját.

Egyébként van egy olyan weblap, hogy kecskemet.opelclub.hu Ez a helyi csapat saját weboldala.Lehet infókat megtudni a kecskeméti klubtagokról, ill. azokról a rendezvényekről, amiket MI szerveztünk/szervezünk.

Ha gondolod, nézz ott is körbe. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.