Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Azért ezt nem gondoltad komolyan ugye.... :) :lol:

A fényviszonyok miatt a rosszul beállított lámpa zavaró lehet, de tényleg célszerű inkább az utat figyelni, mert előkerülhet pl. egy nemvárt kivilágítatlan bicajos, míg a szembejövő levillogásával vagyunk elfoglalva....

Viszont kétségtelen, hogy akaratlanul is belebámulunk a szembejövő lámpájába........

Uncsitesóm pl. olyankor kezdő vezetőként arra is húzta a kormányt.Ma már szerencsére nemcsinálja.......... :)

Link to comment
Megosztás:

Azért ezt nem gondoltad komolyan ugye.... :) :lol:

engem tényleg csak a nagyon durva lámpák zavarnak (pl. kamion reflektorral, fullon csomagokkal kocsi csillagvizsgáló üzemben.

Amúgy meg ha az út szélét figyeled, miközben jönnek szemből, egyrészt a lámpa sem zavar annyira, másrészt az esetlegesen az út szélén cangázó kivilágítatlan biriglist is észreveszed. :) nekem már volt szerencsém hozzá... megúsztuk.

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma Bazsinál este, mert reggel ölég furi hangokat adott ki az önindítóm az Astrán.Hogy érdekes legyen a dolog, amíg Ő az önindítót szedte szét és tisztította, mert kosz az volt benne rendesen, addig én kifúrtam a kartervédő egyik beleszakított csavarját.V.miért eeeszakadt! :)

Aztán Kiskaszától kaptam egy kis ajándékot a 256-os fékprojekthez. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Beszélgettem ma egy kollégámmal..Van egy eléggé leharcolt C16NZ Astrája.92'-es.Azt kérdezte, hogy mennyit kaphatna így érte.Szakadt a kuplungbowdene, és nemsokára lejár róla a műszaki is.Mondtam neki, hogy így biza' nemsokat.De ha kicsit törődik a verdával, akkor akár sztem olyan 5K körül is el lehet passzolni.

Szó szót követett, aztán a végén oda jutottunk, hogy írtam SMS-t Demónak, hogy mennyibe lenne a kolléga gépének NE-sítése! :)

Tolom neki a boltot, bár nem írt még konkrét összeget............ :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.