Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

itt kegyetlen jó ido volt egész nap, nem is számitottam rá

úgyhogy kivágtam a jobb A oszlop alját a zöldböl, meg gyártottam stiftkihúzót (ha kell vkinek sikiiitson) meg javítóelemeket, meg kifújtam üregvédövel, ha már olyan könnyen befértem a küszöbbe

úgyvolt, h csak tavasszal lesz legközelebb ilyen jó idö

Link to comment
Megosztás:

húúú, de pangás van itt.... :)

IDŐJÁRÁS-JELENTÉS: reggel óta havaseső esik +1 fok van...BRRRRRRRRRRRR :) :)

naon nem szeressem az ilyen időt :lol:

Kiskőrös, eső esik, határozottan hideg van, és.....ésésésés.....szóval hideg van..... :)

Amúgy nem is meséltem, de pénteken úgy döntöttem, hogy Svadkert felé mejünk haza Kiskőrösre, lévén 16:00 körül indultunk, és úgy gondoltam, mire átvergődnék az Izsákin, az nagyon sokáig tartana.

Szóval vígan elértük az 54-est, aztán már az elején láttam, hogy hiba volt.Egy elég komoly kis autósor közepén sikerült autóznom, mert piszok sokan voltak az úton akkortályt, és a tetejébe a menet elején egy kisteher cammogott, amin szépen szaxerűen fel volt rakva pár szálanyag.Na ezta kistehert ami ment vagy 65km/h-val, sikerült Bócsa előtt nemsokkal megelőzni.Nah, elkezdhettem volna "sprintelni", de Flóra lányom megszólalt: pisilni kell............ :D Na itt elúszott minden reményem.Sikerült közel 1 óra leforgása alatt leérni Kiskőrösre.Amúgy az út, ha szépen, és normálisan mejek, max. 42 perc.Ha nemszépen, lévén akkor valszeg egyedül vagyok, na akkor max. 28 perc! :D

Amúgy az úton rengeteg iduiótával találkoztam, akik ön, és közveszélyesek is voltak.Hihetetlen.A legérdekesebb, pl.kanyarban, kamiont előzött.a nemnormálisa...........

De a lényeg, inkább legközelebb a megszokott útvonalon mejek, még ha Izsák után nemsokkal kirázza az út az autó lelkét, akkor is.Mert a cél az lett volna, hogy ezt az ultraxar szakaszt elkerüljem.

Link to comment
Megosztás:

Kiskőrös, eső esik, határozottan hideg van, és.....ésésésés.....szóval hideg van..... :)

Amúgy nem is meséltem, de pénteken úgy döntöttem, hogy Svadkert felé mejünk haza Kiskőrösre, lévén 16:00 körül indultunk, és úgy gondoltam, mire átvergődnék az Izsákin, az nagyon sokáig tartana.

Szóval vígan elértük az 54-est, aztán már az elején láttam, hogy hiba volt.Egy elég komoly kis autósor közepén sikerült autóznom, mert piszok sokan voltak az úton akkortályt, és a tetejébe a menet elején egy kisteher cammogott, amin szépen szaxerűen fel volt rakva pár szálanyag.Na ezta kistehert ami ment vagy 65km/h-val, sikerült Bócsa előtt nemsokkal megelőzni.Nah, elkezdhettem volna "sprintelni", de Flóra lányom megszólalt: pisilni kell............ :) Na itt elúszott minden reményem.Sikerült közel 1 óra leforgása alatt leérni Kiskőrösre.Amúgy az út, ha szépen, és normálisan mejek, max. 42 perc.Ha nemszépen, lévén akkor valszeg egyedül vagyok, na akkor max. 28 perc! :)

Amúgy az úton rengeteg iduiótával találkoztam, akik ön, és közveszélyesek is voltak.Hihetetlen.A legérdekesebb, pl.kanyarban, kamiont előzött.a nemnormálisa...........

De a lényeg, inkább legközelebb a megszokott útvonalon mejek, még ha Izsák után nemsokkal kirázza az út az autó lelkét, akkor is.Mert a cél az lett volna, hogy ezt az ultraxar szakaszt elkerüljem.

Semmivel sem jobb vadkert felé az út,én hetente többször is járok arra,szal ismerem a sok idiótát!Eddig legjobb az volt,amikor a román busz kanyarban előzte a kamiont előttem nem sokkal!Én a féket nyomtam,mert igen passzosra sikerült az előzése!A szembejövő autósnak nem lettem volna a helyében!Kamoin és egy emeletes busz szemből! :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi, de előbb be kellene szereznem 1 navit! :lol: :)

Már nézgettem, de nem tudom eldönteni, hogy melyik is lenne a jó, na meg ugye az ára... :)

Ebayon azert vannak finomságok!!! én mar találtam csak most nem merek mar Nemet oba varolni amig nem tuddo biztosna mikor mesz vissza és meddig maradsz!!!

Link to comment
Megosztás:

Asszem állítani kell lefelé az Angeleken.Ma is sok ismerőssel taliztam.Páran beszívták a dolgot, mert bár rárakták a távolságit, de ciki volt látni az ÉN távolságimmal, hogy milyen bárgyúan néznek kia fejükből.

Szinte odasültek a szélvédőre! :lol: :) :) :) Beleégtek! :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hajnali élmény.Induláskor mikor bekapcsoltam az ablaktörlőt, mondom letörlöm az ablakról a párát, erre jégkása lett belőle mire le is ért.

Lehet, hogy nulla körüli a hőmérséklet?Lehet, hogy lassan itt a tél? :lol: Brrrrrrr....... :) Mijé'? :)

Már kezdtem rákészülni a kaliforniai típusú télre! :)

Link to comment
Megosztás:

Asszem állítani kell lefelé az Angeleken.Ma is sok ismerőssel taliztam.Páran beszívták a dolgot, mert bár rárakták a távolságit, de ciki volt látni az ÉN távolságimmal, hogy milyen bárgyúan néznek kia fejükből.

Szinte odasültek a szélvédőre! :lol: :) :) :) Beleégtek! :) :D

A hétvégén én is megtapasztaltam, hogy jobb az angel eyes, mint a gyári.

Villogtak jópáran, hogy kapcsoljam le, de ugyebár nálam is nemrég lett belőve tehát tökéletesre.

A hétvégén megvolt a disznóölés (én szúrtam le, és volt rajtam sapka is). :D

Útközben hazafelé elütöttem egy kutyát, kb:30 körüli tempóval mentem amikor a szűk úton szembe megláttam egy kerékpárost. Mivel a kutyája az út közepén kísérte, az amúgy is keskenyúton nem gyorsítottam. Erre mikor közel ért a hülye kutyája beugrott a kocsi alá, szerintem az egyik lába eltört, mert nagyon furcsán tartotta. Mondtam a gazdájának, hogy legközelebb talán kösse meg.

Link to comment
Megosztás:

Ebayon azert vannak finomságok!!! én mar találtam csak most nem merek mar Nemet oba varolni amig nem tuddo biztosna mikor mesz vissza és meddig maradsz!!!

Sajnos ez a jövő titka, :) ,de úgy néz ki, hogy még jövök vissza januárban! ;)

Viszont az e-bayos dolog akkor majd engem is érdekelni fog! :lol: ;)

Hajnali élmény.Induláskor mikor bekapcsoltam az ablaktörlőt, mondom letörlöm az ablakról a párát, erre jégkása lett belőle mire le is ért.

Lehet, hogy nulla körüli a hőmérséklet?Lehet, hogy lassan itt a tél? :) Brrrrrrr....... :) Mijé'? :D

Már kezdtem rákészülni a kaliforniai típusú télre! :D

Hát itt is ilyen furcsa idők vannak, csak itt már nem párának látszott ma reggel,hanem keményen jégnek! :) (-4 fok volt)

A hétvégén megvolt a disznóölés (én szúrtam le, és volt rajtam sapka is). :P

:D :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amióta a Bosch Plus 60-as izzókat beraktam azóta villognak nekem is...de még a hátsó ködlámpával is... mi lesz ha Xeon lesz benne :)

azt nem értem, hogy sokan miafenéért a szembejövő lámpáját csekkolják ahelyett, hogy az utat figyelnék... sok birka... engem ezért ritkán szokott zavarni a szembejövő lámpája. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor a tiédtől sem látnak semmit a szembejövők? :lol:

ha elkezd villogni, akkor ..hogy idézzek tőled: odasülnek a szélvédőre! :)

A távolsági általában elveszi a kedvüket a villogástól. És közben meg csodálkoznak, hogy milyen sz.rul látnak a sötétben... mert csak be kéne nekik is állítani a lámpicseket.

Link to comment
Megosztás:

ha elkezd villogni, akkor ..hogy idézzek tőled: odasülnek a szélvédőre! :)

A távolsági általában elveszi a kedvüket a villogástól. És közben meg csodálkoznak, hogy milyen sz.rul látnak a sötétben... mert csak be kéne nekik is állítani a lámpicseket.

Vagy haladni a korral, és ha nem is tuniglámpát, de legalább új gyárit venni.Igenigen el lennének csodálkozva a különbségtől. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Cigizgetek kint a teraszon, és nézem, hogy milyen érdekes, hogy pont olyan, mint ha v.mi füstölne a PIÁR környékén, a fényviszonyok szerint.Aztán egyre sötétebb van.V.mi határtalan gyorsasággal leszállt a köd.Ilyet még nem láttam mostanság.......... :)

Gepárd! Egyébként Laci hívott, hogy a gépével minden okés, de szombaton indultak barinővel v.hová, és barinő benézett rondán egy fekvőrendőrt, aztán a Mazdán v.mi keresztheveder elszállt, és elég furán rezeg minden, amikor jár a motor, úgyhogy most szerelőnél van a gépállat.Ciki............. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.