Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A mikulások is okozhatnak meglepetést: nagymamámat ma elverte egy mikulás a piacon :blink: a télapó egy kosárka édességet osztogatott és mikor jó sokan már körbeállták elővette a virgácsot és gyereket, időset nem kímélt. és ez nem vicc :unsure: most mesélte. Karácsonykor meg mesemondó télapó+krampusz van felbérelve mamáméknál a gyerekeknek. 2 éve már hulla részegen érkeznek, persze kis unokatesóm tejjel és kalácssal kynálja őket.Képzeljétek mit művel a tej a borral............... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem is meséltem, de tegnap késő délután, míg kint takarítottam az autót az udvaron, addig Orsi lenyelt egy papírdarabot, aztán kijött belőle, míg nagyokos Flóra lányom Francia drazsét dugott az orrába, ami murvanehezen akart kijönni! :unsure: :blink: ;) ;)

Lüke kölkök! :P

Link to comment
Megosztás:

Ezek a gyerekdolgok aranyosak, bár nem árt figyelni, 16 évvel fiatalabb nálam a kisöcsém .Pár éve a frissen előbújt kiscicákat előszeretettel dugta bele apukám tanyasi melós gumicsizmájába :blink: valamint a kidobott régi centrifugába úgy , hogy teljes erőből megforgatta azt. Pár cicaelájulás után bírtuk vele megértetni, hogy ez nem jó a macseknak :unsure: , mikor oxigénhiány után még 5g gyorsulásnak is kiteszik.

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma a Szigetiéknél az Ady Endrén.Kicsierélték a jobb oldali kormányösszekötő gömbőcöt is, amit ugye a múltkori toronyszilent cserénél valahogy elfelejtettek.Jókat szotorizgattunk közben, meg nézegettük az 1970-es járó motorú Peugeot 407-est.Az udvarban állt egy Mitshubishi Colt, az újabb fajtából.Éppen lakatolás után volt, lambo ajtók, KW futómű, Schroth övek, 205/40-17-es kerekek!!

A meló végén illendőségből megkérdeztem, hogy mennyivel tartozom.5e., jött a válasz.A torkomon kissé elakadt a levegő.Az Ő figyelmetelnségük miatt szívtam 3 hétig, meg vettem a nemolcsó Lemförder kormányösszekötőt, és még fizetnem is kellett, hogy kicseréljék. :unsure:

Asszem itt be is fejeztem a hozzájuk való járkálást.Más kérdés, hogy az Astra eleje teljesen újjá varázsolódott ebben az évben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.