Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nemsemmi :unsure: .Érdemes megnézni a képgalériát is.Sztem egy elég elcseszett kereszteződés az ott, és sajnos nem az egyetlen.Már jó ideje reformálni kellett volna kicsiny vársounkban a közlekedést, de idáig mindig csak kényszermegoldásokat láttam/látok.Mindenki, vagy legalább is az illetékes xarik rá.

Tegnap este a Bem utcán sétáltam.Nemkicsit fel van túrva.Az egyik legjobb útburkolattal rendelkező utca volt.

Gondolom szépen befoltozzák majd, aztán néhány év alatt az arra közlekedő buszok szaxerűen hazavágják majd.Mint sokfelé.................

Link to comment
Megosztás:

Nemsemmi ;) .Érdemes megnézni a képgalériát is.Sztem egy elég elcseszett kereszteződés az ott, és sajnos nem az egyetlen.Már jó ideje reformálni kellett volna kicsiny vársounkban a közlekedést, de idáig mindig csak kényszermegoldásokat láttam/látok.Mindenki, vagy legalább is az illetékes xarik rá.

Tegnap este a Bem utcán sétáltam.Nemkicsit fel van túrva.Az egyik legjobb útburkolattal rendelkező utca volt.

Gondolom szépen befoltozzák majd, aztán néhány év alatt az arra közlekedő buszok szaxerűen hazavágják majd.Mint sokfelé.................

Arról nem is beszélve,hogy 2 hete szinte semmilyen munkát nem végeznek már rajta és mégsincs kész! ;) :unsure:

Az aluljáró kereszteződésnél lévő lámpa pedig ugyanúgy müködik,mint eddig,tehát a bem u. felé is,ergo iszonyat nagy dugók alakulnak ki ott reggel és délután!

Alapossan seggbe kellene rugni,aki ezt a munkát intézi! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Cartársak, egy kis segítséget szeretnék kérni.Úgy alakult, hogy a Corsa eddigi garázsa megszűnt, és szeretném fedett helyen tudni.

Bármilyen megoldás érdekel, nem ragaszkodom a belvároshoz, sőt még Kecskeméthez sem.lehet ez a garázs Katonaptelepen, Hetényben, Műkertben, Alsószéktóban, bárhol, csak megbízható legyen, olyan, ahol tutira nem nyúl hozzá rajtam kívül senki, és adott esetben a környezetvédelmi előírások szigorú betartásával szerelni is lehet olykor.

A bérleti díjat pedig egy évre előre kifizetném, némi papiros keretében, hogy azért én is be legyek biztosítva.

Szóval:

Megbízható helyen garázst keresek.Please help!

Link to comment
Megosztás:

Cartársak, egy kis segítséget szeretnék kérni.Úgy alakult, hogy a Corsa eddigi garázsa megszűnt, és szeretném fedett helyen tudni.

Bármilyen megoldás érdekel, nem ragaszkodom a belvároshoz, sőt még Kecskeméthez sem.lehet ez a garázs Katonaptelepen, Hetényben, Műkertben, Alsószéktóban, bárhol, csak megbízható legyen, olyan, ahol tutira nem nyúl hozzá rajtam kívül senki, és adott esetben a környezetvédelmi előírások szigorú betartásával szerelni is lehet olykor.

A bérleti díjat pedig egy évre előre kifizetném, némi papiros keretében, hogy azért én is be legyek biztosítva.

Szóval:

Megbízható helyen garázst keresek.Please help!

Beszélek mamáékkal! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nemsemmi :unsure: .Érdemes megnézni a képgalériát is.Sztem egy elég elcseszett kereszteződés az ott, és sajnos nem az egyetlen.Már jó ideje reformálni kellett volna kicsiny vársounkban a közlekedést, de idáig mindig csak kényszermegoldásokat láttam/látok.Mindenki, vagy legalább is az illetékes xarik rá.

Tegnap este a Bem utcán sétáltam.Nemkicsit fel van túrva.Az egyik legjobb útburkolattal rendelkező utca volt.

Gondolom szépen befoltozzák majd, aztán néhány év alatt az arra közlekedő buszok szaxerűen hazavágják majd.Mint sokfelé.................

Sajnos egyik barátom édeasapja volt a trabantos.

Agyrászkódáson kívül talán semmi komoly.

Amúgy meg jön a Mikulás! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Figyeltétek a mai Mikullancs inváziót?Ezek megszállták a várost........... :blink: ;) ;) Mi jöhet még? :unsure: Legyünk résen! :P

Amúgy úgy tűnik, hogy Tomi023 jóvoltából, ha minden paraméter passzol, akkor megoldódott a Corsa téli tárolása.Előre is örök hála neki érte........ ;)

Link to comment
Megosztás:

Figyeltétek a mai Mikullancs inváziót?Ezek megszállták a várost........... ;) ;) :P Mi jöhet még? :unsure: Legyünk résen! :lol:

Amúgy úgy tűnik, hogy Tomi023 jóvoltából, ha minden paraméter passzol, akkor megoldódott a Corsa téli tárolása.Előre is örök hála neki érte........ :D

Tényleg voltak kint jó sokan,holnap meg ZK és forgalmi nélkül kell rohangálnom délutánig,levelezőn van a papír! :lol: KOMA RLZ ;)

Én próbálkoztam nagyapámmal,de rossz emlékei vannak az autótárolásról! :blink:

Voltam ma Bazsinál fényszoróállításon.Alig kellett rajta korigálnia,egész jól belőttem szemmel otthon! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Figyeltétek a mai Mikullancs inváziót?Ezek megszállták a várost........... ;) ;) :P Mi jöhet még? :unsure: Legyünk résen! ;)

Amúgy úgy tűnik, hogy Tomi023 jóvoltából, ha minden paraméter passzol, akkor megoldódott a Corsa téli tárolása.Előre is örök hála neki érte........ :lol:

Ne is mond, pár kollegám is beöltözött ma, én meg dolgozhattam helyettük :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.