Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

oké, majd szétnézek.... :unsure:

Köszi...majd lehet, hogy 7végén benézgelődök oda is... :lol:

Érdmes.Szerintem........... :blink:

Jaja...néztem, de sajnos mindegyiket személyesen lehet átvenni :P ;)

eddig nem találtam olyat ami kb.100 km-en belül lett volna...az a múltkori is, cirka 560 km-re volt innen... ;)

Annyira nem sürgős.Majd csak lesz közelebb is............. ;)

Link to comment
Megosztás:

Speed!

Ha beszélsz a Kopasszal mond már neki, hogy nézzen utána, hogy a Fiesta st-nek milyen széles a "viper" csík az elején, és mekkora távolságra vannak egymástól.

Ja még az oldalának alján levő is érdekelne.

Ha esetleg tud szerezni akkor meg örülnék egy baráti árnak.

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Speed!

Ha beszélsz a Kopasszal mond már neki, hogy nézzen utána, hogy a Fiesta st-nek milyen széles a "viper" csík az elején, és mekkora távolságra vannak egymástól.

Ja még az oldalának alján levő is érdekelne.

Ha esetleg tud szerezni akkor meg örülnék egy baráti árnak.

Előre is köszi.

Sztem az ST csíkja nem matrinya............ :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Speed!

Ha beszélsz a Kopasszal mond már neki, hogy nézzen utána, hogy a Fiesta st-nek milyen széles a "viper" csík az elején, és mekkora távolságra vannak egymástól.

Ja még az oldalának alján levő is érdekelne.

Ha esetleg tud szerezni akkor meg örülnék egy baráti árnak.

Előre is köszi.

Majd mondom neki.

Egyébként épp a múltkor - amikor kint voltam nála - nézegettem egy ST Fiestát, ami sz@rrá volt törve.

A csávó elég rendesen elszállt vele! (bőrös belső tér, stb... szóval) elég fullos volt, de a hátsó ülést is rohadt vastagon homok borította... Szóval elég szépen megborította a srác.

Link to comment
Megosztás:

Most írt egy srác, hogy szerintem jó lesz-e a gumi, amit vett!

A gyári méret 195/50R15, és ő ehelyett 195/60R15-öt vett télire! :unsure:

"kicsit" nagyobb! (3-as golfról van szó...)

Hát szeintem tuti beleér neki... nem?

Az még hagyján,hogy beleér,de télire nem jó a széles gumi!Pont a ellenkezőleg!A vékony jobban teljesít hóban!

Link to comment
Megosztás:

Most írt egy srác, hogy szerintem jó lesz-e a gumi, amit vett!

A gyári méret 195/50R15, és ő ehelyett 195/60R15-öt vett télire! :unsure:

"kicsit" nagyobb! (3-as golfról van szó...)

Hát szeintem tuti beleér neki... nem?

A Golf 3-as gyári mérete a 185/60R14 = 195/50R15.

A 195/60R15 már 2 mérettel magasabb, nem bizti hogy beleér, de nem a golfra való az tuti...

Ekkora különbségnél már az Km. óra is csal nem is keveset...szerintem... :blink:

Link to comment
Megosztás:

A Golf 3-as gyári mérete a 185/60R14 = 195/50R15.

A 195/60R15 már 2 mérettel magasabb, nem bizti hogy beleér, de nem a golfra való az tuti...

Ekkora különbségnél már az Km. óra is csal nem is keveset...szerintem... :blink:

kiszámoltam... ca. 4 cm-rel nagyobb az átlója ennek a guminak! :unsure:

Az rohadt sok!

Öcsémnek kellene, és neki megoldjuk ebből.

Ha megunja nem kell újra festeni, csak polírozni a kocsit.

Nyilván arra gondolt, hogy mivel nem matrica a gyári csík, így feltehetően nem tud rendelni gyári csíkot a Kopasz! ;)

De beszélek vele!

Link to comment
Megosztás:

Tetszett a mai meat! :blink: Először Udival volt megdumálva, hogy tali, aztán hackelés.Miután nekiláttunk, megjelent Johnny, aztán Pisti és Tomi, aztán Csabi aztán Speed, és Berlina is.

Nemsemmi banda a miénk, az 100! :unsure:

Udi pedig egy elektronikai vadállat!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Most jöttem el a melóból.Előtte mindenkinek szóltam, hogy elmentem.Erre pár perc múlva hív a majonézes majom, hogy kell neki 2rl kismajtorma tubus.Hát a murva anyucikáját neki, azt.B@zzeg ott néztük egymást egész délelőtt, nem igaz, hogy nem volt képes meglátni, hogy mi is kell neki.A kacsó életbe bele...... :unsure: :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Két hete én is így jártam, de mielőtt visszamentem nyugodtam elköltöttem az ebédem, kicsit ejtőztem, majd kb: másfél óra múltán benéztem.

Ha már szívatjuk egymást akkor legyen kölcsönös.

Így tettemén is.Flórával szépen bementünk, aztán kiadtam, ajtó bezár és haza jön.Fickóka jött megrendelőt lobogtatva, de mondtam neki, hogy írja rá, hogy szombaton feljött aztán adja oda a papírt a hétfőn 6:00-ra jövőnek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.