Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ez a Post a K.O.M.A-val kapcsolatosan hangzott el néhány hete... (hogy már csak nekik kell kitalálni valamit nevet)

ezek szerint én nem vagyok tag? :unsure:

Nem Speed, TE NEM vagy tag.Te kakukktojás vagy! :blink: Lüke!! ;)

K.O.M.A. $$ szakasz. :lol:

EGYSZER LESZ EGY BUBU-m!!! :lol:

Az ku..a élet!!! :D

És akkor reggeltől estig azt fogom hallgatni, ahogy a full nyitott kipuff rendszerből kiabál, hogy BU-bubububububu!!! ;)

1X majd nekem is.Csak előtte kellene egy Lotto 5-ös, és esk. minden bandatagnak vennék 1t.Akinek kombiban kell, az olyat kapna, de csak és kizárólag WRX STi verziókat vennék.Hátha lenne rá flottakedvezmény.Johnnyé természetesen Dízel lenne......... :P ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit én is átírtam az avatar alatti részt. :unsure:

Kacseró te mikor vagy net közelében?

Csak azért mert ha tudnál, akkor kellene hozni nekem olyan kis piros fehér cukor sétapálcát, ami az amerikai karácsonyfákon is szokott lógni. :blink:

Meg azt is jó lenne tudni, hogy meddig leszel itthon.

Link to comment
Megosztás:

Joe!

Kaptam Spam-et.

Feladó: "skodacsaj" <skodacsaj@.......>

Nézz már rá a gépére, nem rágcsál-e valami ott?

Jah...én is kaptam egy ilyet... ;) ;) :P

Csak nem tudtam hova rakni...és nem foglalkoztam vele! :unsure:

Kacseró te mikor vagy net közelében?

Csak azért mert ha tudnál, akkor kellene hozni nekem olyan kis piros fehér cukor sétapálcát, ami az amerikai karácsonyfákon is szokott lógni. ;)

Meg azt is jó lenne tudni, hogy meddig leszel itthon.

Most net közelben vagyok... :lol: :lol:

Rendben, majd nézek, de írhatsz pü-t is, hogy mennyi kell... B) vagy képet róla, biztos ami biztos...

nem láttam még amerikai karácsonyfát :blink: :lol:

Most péntek estétől leszek, és kedd délután :D már indulok vissza!

Legközelebb meg karácsonytól leszek kb. 2 hétig otthon! :D

Link to comment
Megosztás:

1X majd nekem is.Csak előtte kellene egy Lotto 5-ös, és esk. minden bandatagnak vennék 1t.Akinek kombiban kell, az olyat kapna, de csak és kizárólag WRX STi verziókat vennék.Hátha lenne rá flottakedvezmény.Johnnyé természetesen Dízel lenne......... :unsure: :blink: ;)

Ém LPG-set kérek kombiban WRX STi-t, kicsit ültetve, Bordót, véknya fehér csíkpárral oldalt.

és kampóval, hogy a trélert elbírja.

Link to comment
Megosztás:

Ez elég korrekt...kecsón láttad? :blink:

mit is? :unsure:

Abban az autoker.ben, ami a TESCO-tól visszafelé van, amikor jössz be a városba, jobb kéz felé, és az elsőben.Elég sok jó kis kocsika van ott.

Amúgy meg a GSi felnikre gondoltam.Most néztem ugyan őket, de Astráé csak 1 garni van, az is drágán.

Link to comment
Megosztás:

Ém LPG-set kérek kombiban WRX STi-t, kicsit ültetve, Bordót, véknya fehér csíkpárral oldalt.

és kampóval, hogy a trélert elbírja.

Akkor nincs mese, vennem kell lottót! :unsure:

Egyébként Orsinál megan az első szó, amit használ.Anyukáját hívja úgy, hogy MEME! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Joe!

Kaptam Spam-et.

Feladó: "skodacsaj" <skodacsaj@.......>

Nézz már rá a gépére, nem rágcsál-e valami ott?

Konzultátlam az asszonnyal, és érdekes a tényállás.

Azt mondja, hogy az email címeteket sem tudja, és ebből adódik, hogy nem küldött semmit :unsure: :blink:

Szóval nemtom mi van ;)

Link to comment
Megosztás:

Konzultátlam az asszonnyal, és érdekes a tényállás.

Azt mondja, hogy az email címeteket sem tudja, és ebből adódik, hogy nem küldött semmit :unsure: :blink:

Szóval nemtom mi van ;)

Akkor kezd a saját gépeden Joee!

Mert ezek szerint nyilván Tőled indult a dolog! ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor kezd a saját gépeden Joee!

Mert ezek szerint nyilván Tőled indult a dolog! :unsure:

Elképzelhető, mert szerintem szokogatta használni kedvesed a gépedet, mert gyorsabb. Én már volt, hogy azt hittem te vagy msn-en, aztán ugye nem te voltál.... szóval.... a csámcsogót tessék kiírtani. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szóval nemtom mi van :unsure:

Én is nézelődtem, hogy nem-e az én címlistámból származhat a dolog, mert ugye vannak alattomos virnyákok is.

Szóval nem sajátgépről néztem az emailt hanem cégesről, és webes eléréssel, ergo a saját gépem listájához onnan nem férhet hozzá vírus, mert nincs fizikai kapcsolat. Persze ettől függetlenül régebben vihette a listát bármi, és bármelyikünk gépéről, amelyiken msn is van.

Link to comment
Megosztás:

Akkor kezd a saját gépeden Joee!

Mert ezek szerint nyilván Tőled indult a dolog! ;)

Ne féltsd az én gépem, én sem féltem :blink:

A gond az, hogy sem az én outlock címlistámban és sem a a Reniében sincs benne Gepárd és Kacseró.

Én sem és Reni sem küldött nekik mostanában semmit az tuti. Október 3-ig vannak meg az elküldött levelek, de abban nincs semmi nekik címezve.

Szóval ezt nem értem, hogy hogy kaptak levelet :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ne féltsd az én gépem, én sem féltem :blink:

A gond az, hogy sem az én outlock címlistámban és sem a a Reniében sincs benne Gepárd és Kacseró.

Én sem és Reni sem küldött nekik mostanában semmit az tuti. Október 3-ig vannak meg az elküldött levelek, de abban nincs semmi nekik címezve.

Szóval ezt nem értem, hogy hogy kaptak levelet :unsure:

Van olyan is, amikor letölti a címlistát és onnan kiválaszt egy címet és annak a nevében küldi tovább magát. Tehát simán lehet hogy nem Joee gépe a beteg, sőt...

Link to comment
Megosztás:

Csabi ilyenre gondoltam:

http://images.worldofstock.com/slides/PCU1557.jpg

A mennyiséget nem tudom, szerintem ár függő lesz a dolog.

oké, majd szétnézek.... :unsure:

Abban az autoker.ben, ami a TESCO-tól visszafelé van, amikor jössz be a városba, jobb kéz felé, és az elsőben.Elég sok jó kis kocsika van ott.

Köszi...majd lehet, hogy 7végén benézgelődök oda is... :P

Amúgy meg a GSi felnikre gondoltam.Most néztem ugyan őket, de Astráé csak 1 garni van, az is drágán.

Jaja...néztem, de sajnos mindegyiket személyesen lehet átvenni ;) :blink:

eddig nem találtam olyat ami kb.100 km-en belül lett volna...az a múltkori is, cirka 560 km-re volt innen... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.