Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kitaláltam tegnap, hogy nekem kell K&N sportlégszűrő az Astrához, mert ugye az profi cucc, és hiányzik a kocsi vehemecnciája.Fel is hívtam egy bp.i tuningcéget, ahol forgalmazzák ezt a szűrőt.A fiatalember nagyon készséges volt, de elmondta, hogy rendelést csak faxon, ímélben, vagy pedig SMS! ;) - ben vesznek fel, mert az ilyen telefonhívásos dologgal párszor megjárták.

Hát írtam mailt, amiben minden szükséges adatot megadtam, motorkód, évjárat, autó tipusa, miegymás.

Kis idővel később jött a telefon, hogy minden okés, de mondjam már meg, hogy ?ccm-es az autóm, mert az kimaradt.Megjegyezném, motorkódot megadtam, amiből az ilyesmi kiderül.......szal kicsit elbizonytalanodtam..... :P :unsure: :lol:

;) Hm... ...írtam nem régen, hogy a Kopaszék nyitnak egy Tuning bolt-ot... amihez már rendelik az árukat és bármit beszereznek... :blink:

Valszeg egyszerűbb és gyorsabb lett volna rajtuk keresztül...

Na mindegy... ;)

Link to comment
Megosztás:

Most, hogy így elnézem a Gepard és az én aláírásom...

a Pisti autója 1,4 16V, az enyém 1,8as...

vajon az a 4dl-es átlagkülöbség megér + 400 CCM-et? ;) ;) :P

Érdekes dolog...

(bár biztos, hogy erősen használat függő) :unsure:

Mondjuk nálam sokszor van az, hogy hangra autózom.

Viszont a kötelezőm csak 15180 ft lesz jövőre egész évre. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk nálam sokszor van az, hogy hangra autózom.

Viszont a kötelezőm csak 15180 ft lesz jövőre egész évre. :blink:

Tudtam, hogy ez lesz a fő érv!! ;)

De én még nem vagyok 40 éves Pisti! ;)

Egyébként nekem azért sem kell direkt szűrő, mert amikor néhány napig bent volt, akkor állandóan padlóztam! :unsure:

Viszont azért egy jó kis kipuff.rendszer elég időszerű lenne lassan! :P

Link to comment
Megosztás:

De én még nem vagyok 40 éves Pisti! ;)

Miér? a Pisti sem annyi... ;)

Ha nem mondtam volna, akkor sorry! :P

Úgy emléxem, hogy azt mondtad, hogy majd nyitni akarnak egy boltot... :unsure: ;)

Szóval...ebből a laikus csak annyit tud levenni, hogy MAJD lesz bolt...

szerintem... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Az enyém az utóbbi időben stabilan 7.2-t produkált.S, csak 200ccm-el kisebb a tiédnél, és kb. soxor ugyanúgy használom.Amúgy olyan 7.6L a a vegyes használat eredménye, és 9.8L a full padló, lámpás gyorsulások, és 130-140km/h-s idiót@ vezetés.

Azért nem a Kopasznál rendeltem meg a szűrőt, mert nem ismerem a srácot, csak látásból.Ergo, nem annyira bízom benne.

Sok tunigoldalt végignéztem, és csak ennél a cégnél akciózták ezt a fajta szűrőt, ami alapból 15e.ft+a tisztítószett ami 4900ft.Ennél most lényegesen olcsóbb lesz.

Hát így............

Link to comment
Megosztás:

hát igen, teTőőőled

Akkor kezdem az elején: először vala a sötétség.....

Na komolyan: 1.4-es moci

Bonus 10

Hűségkedvezmény (11 éve náluk van biztosításom)

Partnerkedvezmény (lakásbiztim is náluk van)

Sőt most hívtak, hogyha a kötelező nyugdíjbiztimet is hozzájuk viszem, akkor a lakásbiztosításból elengednek 15%-ot.

Ja mindez az Aegonnál van.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként nekem azért sem kell direkt szűrő, mert amikor néhány napig bent volt, akkor állandóan padlóztam! :unsure:

Viszont azért egy jó kis kipuff.rendszer elég időszerű lenne lassan! :blink:

Ha megnyitod a kipuffrendszeredet, és nem változtatsz a szívó oldalon, akkor lehet, ezzel a megoldással rontod a motorteljesítményt.De ez csak prájvit vélemény...........

Link to comment
Megosztás:

Ha már fogyinál tartunk megtaláltam a 9.2 csúcsfogyasztás okát....lambdaszonda kezdett behalni. Kicseréltem és elindultam a pályán laza 130-as tempoval mire hazaértem 3.8-at evett...igaz nem nyomtam neki és ebben csak 6 km városi forgalom volt. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Azért nem a Kopasznál rendeltem meg a szűrőt, mert nem ismerem a srácot, csak látásból.Ergo, nem annyira bízom benne.

Sok tunigoldalt végignéztem, és csak ennél a cégnél akciózták ezt a fajta szűrőt, ami alapból 15e.ft+a tisztítószett ami 4900ft.Ennél most lényegesen olcsóbb lesz.

Hát így............

Én kezeskedem érte!

Nem hallottam még olyan emberről, akit átvert volna. Egyébként én elég jól ismerem, elég jóban vagyunk!

És én vagyok a Bankára! :P

De komolyra fordítva tényleg egy korrekt és megbízható srác! (bárkit kérdezel, nem fogsz mást hallani róla)

Bonus 10

Mondom én, hogy 40!!! :blink: ;) ;)

Ha megnyitod a kipuffrendszeredet, és nem változtatsz a szívó oldalon, akkor lehet, ezzel a megoldással rontod a motorteljesítményt.De ez csak prájvit vélemény...........
A szívó oldalnál a "lélegeztetésre" gondolsz, vagy szívósorra?

A lélegeztetésén szándékozom javítani! (bár a légtömegmérőmet féltem! :unsure: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.