Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem is olyan régen állkunk a Cp-ben, jön Csabi, szól a csengő, mi röhögünk, a sok helyi HVCS meg nézelődik jobbra/balra, hogy honnan a 3.14csából jön ez a hang!Jópofa kis móka! :unsure:

Hát még amikor itt kint, a villamos sínen keresztül menő gyalogosra csöngetek.... :blink: ;) ;)

van ám rohanás.... :lol: :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Kitaláltam tegnap, hogy nekem kell K&N sportlégszűrő az Astrához, mert ugye az profi cucc, és hiányzik a kocsi vehemecnciája.Fel is hívtam egy bp.i tuningcéget, ahol forgalmazzák ezt a szűrőt.A fiatalember nagyon készséges volt, de elmondta, hogy rendelést csak faxon, ímélben, vagy pedig SMS! :blink: - ben vesznek fel, mert az ilyen telefonhívásos dologgal párszor megjárták.

Hát írtam mailt, amiben minden szükséges adatot megadtam, motorkód, évjárat, autó tipusa, miegymás.

Kis idővel később jött a telefon, hogy minden okés, de mondjam már meg, hogy ?ccm-es az autóm, mert az kimaradt.Megjegyezném, motorkódot megadtam, amiből az ilyesmi kiderül.......szal kicsit elbizonytalanodtam..... ;) :unsure: ;)

Link to comment
Megosztás:

Kitaláltam tegnap, hogy nekem kell K&N sportlégszűrő az Astrához, mert ugye az profi cucc, és hiányzik a kocsi vehemecnciája.Fel is hívtam egy bp.i tuningcéget, ahol forgalmazzák ezt a szűrőt.A fiatalember nagyon készséges volt, de elmondta, hogy rendelést csak faxon, ímélben, vagy pedig SMS! :blink: - ben vesznek fel, mert az ilyen telefonhívásos dologgal párszor megjárták.

Hát írtam mailt, amiben minden szükséges adatot megadtam, motorkód, évjárat, autó tipusa, miegymás.

Kis idővel később jött a telefon, hogy minden okés, de mondjam már meg, hogy ?ccm-es az autóm, mert az kimaradt.Megjegyezném, motorkódot megadtam, amiből az ilyesmi kiderül.......szal kicsit elbizonytalanodtam..... ;) :unsure: :P

Miez Frigate tuning? ;)

Az 57i-t veszed?

Link to comment
Megosztás:

Wolfi!

Én inkább személyesen mentem be és előre kifizettem így a postaköltséget is átvállalták. Maximálisan elégedett vagyok K&N szűrővel tényleg profi cucc, előtte volt mindenféle de ez vált be a legjobban. Ha gondolod hétfőn járok Pesten eltudom hozni neked ha van raktáron.

Link to comment
Megosztás:

Wolfi!

Én inkább személyesen mentem be és előre kifizettem így a postaköltséget is átvállalták. Maximálisan elégedett vagyok K&N szűrővel tényleg profi cucc, előtte volt mindenféle de ez vált be a legjobban. Ha gondolod hétfőn járok Pesten eltudom hozni neked ha van raktáron.

Köszi Udi, de hétfőn már háznál lesz, legalább is azt ígérték..........

Miez Frigate tuning? :unsure:

Az 57i-t veszed?

Ez egy fogas kérdés........ :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Az egy komplett szett, rezonátor csővel, szűrővel, beépítési cuccokokkal, meg valami minimális motortértől elválasztó megoldással. És jó drága. :unsure:

Itt vannak a kittek, ezek típus-specifikusak többnyire.

Jaaaa!Nemnem.Én olyat kértem, amit a gyári papírszűrő helyére lehet beletenni, a gyári légszűrőházba.Azért választottam ezt a megoldást, mert az előző kombóval az volt a gáz, hogy amikor átmelegedett a motortér, akkor szabályosan erőtlen lett, az amúgy sem BIKA 100LE-s :blink: motor.De amíg kellően hideg volt, vagy nagy sebességgel mentem hűvös időben, akkor érezhetően fickósabb volt az autó.Soxor rá is csodálkoztam! ;)

Úgyhogyígyhát........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.