Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Köszi Laci!

Akkor azért nem ismerős az ótó, mert én Őt nem ismerem személyesen, csak hallásból... ;)

HÁT... ha még meg lesz a jármű,amikor megyek haza, akkor lehet, hogy majd megkeresem.

a remény hal meg utoljára... :P :unsure:

Egynek bizti jó, mert Haga nem az a száguldozós fajta, sztem nem tette tönkre a Caravant.Legalább is amíg aktív klubtag volt, nem volt a géppel különösebb probléma.........

Amúgy van-e v.mi hír a kinézett felnikről? ;)

Beszeltem Szasza-val is meg Zsoltival is

V.mmi eredmény?Ráférne arra a Corsára egy újászületés! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Egynek bizti jó, mert Haga nem az a száguldozós fajta, sztem nem tette tönkre a Caravant.Legalább is amíg aktív klubtag volt, nem volt a géppel különösebb probléma.........

Köszi Wolfi... ;)

Amúgy van-e v.mi hír a kinézett felnikről? ;)

A felniken rajta tartom a szemem, de még várok, mert még van 4 nap addig, és nem akarnám felverni az árat... :P

De ha jól értelmeztem a pü.-det, akkor Téged csak 4db érdekel...mert az egyik licit, csak 2 db.-os :lol:

V.mmi eredmény?Ráférne arra a Corsára egy újászületés! :blink:

Ezzel a projektel még nem tudtam érdemben foglalkozni, de nincs elfelejtve... :unsure: ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszi Wolfi... :blink:

A felniken rajta tartom a szemem, de még várok, mert még van 4 nap addig, és nem akarnám felverni az árat... :unsure:

De ha jól értelmeztem a pü.-det, akkor Téged csak 4db érdekel...mert az egyik licit, csak 2 db.-os ;)

Ez így igaz.Csak a 4db-os kivitel érdekel.

Amúgy meg lehet, hogy Szasza Corsáját életre tudják kelteni.Mohácson, és egy Calibraklubbos ember segítségével..........

De ez még nem 100%..................

Link to comment
Megosztás:

Na most beindult az agyamban a CARAVÁN projekt... :blink: jó lenne ha a kivitelezés is sikerülne... ;)

Remélem mire hazamenek, még aktuális lesz Hagáéknál.....

Ez így igaz.Csak a 4db-os kivitel érdekel.

Amúgy meg lehet, hogy Szasza Corsáját életre tudják kelteni.Mohácson, és egy Calibraklubbos ember segítségével..........

De ez még nem 100%..................

Rendben... ;)

Akkor csak a 4db-os cuccra figyelek :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Na most beindult az agyamban a CARAVÁN projekt... :blink: jó lenne ha a kivitelezés is sikerülne... ;)

Remélem mire hazamenek, még aktuális lesz Hagáéknál.....

Ki tudja?Széép ótó, és Diesel, meg Caravan, szal bármi lehet.Ja, meg az ára is baráti, hiszen ezek a gépek sztem drágábbak szoktak lenni

Rendben... ;)

Akkor csak a 4db-os cuccra figyelek :unsure:

Oks.Írj, ha fejlemény van.........

Link to comment
Megosztás:

Ki tudja?Széép ótó, és Diesel, meg Caravan, szal bármi lehet.Ja, meg az ára is baráti, hiszen ezek a gépek sztem drágábbak szoktak lenni

Hát épp ez az ami miatt gondolkodóba estem, de nagyon... ;) csak mennék már haza.... :blink:

Főleg, hogy még Ti, ismeritek is az autót, meg a gazdáját.. ;)

És ha összejön, akkor tényleg lehet majd cuccolni--->KOMA TRANS :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos akkor megy a háztól... :blink:

De valamit -valamiért.. :unsure:

Értem.Hát tuti, hogy gyorsban lesz gazdája.Még akkor is, ha leszedsz róla minden tuningot.Kipuff/felnik/villamoscsengő! ;)

Ha priviben tolnál árat, akkor lehet, hogy tudnék rá embert.Unokahugim éppen autót keres.S, ez egy jó alternatíva lehetne...............

Link to comment
Megosztás:

Értem.Hát tuti, hogy gyorsban lesz gazdája.Még akkor is, ha leszedsz róla minden tuningot.Kipuff/felnik/villamoscsengő! :lol:

Ha priviben tolnál árat, akkor lehet, hogy tudnék rá embert.Unokahugim éppen autót keres.S, ez egy jó alternatíva lehetne...............

Nos, asszem kipuff. maradni fog rajta,a felnit, meg majd még meglátom, hogy kell-e majd a vevőnek...

DE a CSENGŐT NEM ADOM!!!! :unsure: :blink:

De komolyra fordítva, még nem gondolkoztam az árán, majd csak akkor, ha a Caraván projekt összejön... :lol:

De megy azért 1 pü. :D

Traktorod lesz? ;)

nem traktor ---> olajkályha ;) :P

traktorja a kollegámnak van, aki most vett 1 Seat Otronbát, 1.4 ,3 hengerrel ;) :lol:

Rájöttél végül is,hogy csak jobb ez hosszútávokra! :D

Erre én már rég rájöttem, csak még eddig nem volt komoly az elhatározás...talán majd most B)

Link to comment
Megosztás:

Nos, asszem kipuff. maradni fog rajta,a felnit, meg majd még meglátom, hogy kell-e majd a vevőnek...

DE a CSENGŐT NEM ADOM!!!! :unsure: :blink:

De komolyra fordítva, még nem gondolkoztam az árán, majd csak akkor, ha a Caraván projekt összejön... ;)

Oks.Akkor majd jelzed, ha okés a pálya.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.