Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Don J0hnny!

Jelentem leszedtem a tetőkárpitot és eltávolítottam róla a maradványokat, csináltam pár képet a munkafolyamatokról. :blink: Két célszerszámot használtam egy kidobásra itélt nokedli szaggatót és egy porszívót. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Don J0hnny!

Jelentem leszedtem a tetőkárpitot és eltávolítottam róla a maradványokat, csináltam pár képet a munkafolyamatokról. :blink: Két célszerszámot használtam egy kidobásra itélt nokedli szaggatót és egy porszívót. :unsure:

A héten megszerzem a ragasztót és szombaton Tominál megcsinálhatjuk! ;)

Link to comment
Megosztás:

Tulajdonképp nagyon nem vagyok mérges, mert kb 2 éve nem veszek parkolójegyet, csak ott ahol nem lehet kikerülni. (malom)

Ennyi meg belefér.

Ezzel en is igy vagyok, de egyszer mar bebuktam, ketszer viszont epp nezegettek mire vegeztem :blink:

Srácok!

Ezúton jelzem, hogy pénteken leadásra kerül a Free Street Tuning Bt. alapító dokumentációja a cégbíróságon Kecskeméten! ;)

Kopasz barátom Tuning boltot nyit!

Már van szerződése, kapcsolata egy rakás tuning céggel.

Szóval lesz alapanyag bőven! ;) Végre lesz egy rendes bolt Kecskeméten, ahonnan bármi beszerezhető! :P

(majd igyekszem intézni valami Opel Club-os kedvezményt! ;))

Vegre ilyen is lesz kecson, csak ne legyenek horrorisztikus arak :unsure:

Demó szerint kisteljesítményhez is elkél a jó futómű és februárban neki is kezdek a felújításhoz,szal addigra kész lesz az első(felső) és a hátsó(alsó) merevítés.

A jo futomu a gatlaoknal kezdodik, azt is cserelsz ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.