Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hát nekem nem tetszik a drága. :P

Wolfi! Holnap én is megyek melózni.

Én a helyedben még pihentetnék!Amúgy ma úgy rárohantam a harcibrokira melóilag mint mostanában soha.........szép nagy dudli volt az egész nap after........... :unsure:

Azért csak óvatosan, tudod, hogy más is odaférjen... ;) :blink: ;)

Énj odaszoktam pl. ;)

Link to comment
Megosztás:

vótam a méhben van síínem.

pont egy 20centis normál nyomtáv, előző életében is üllő volt.

hát 100 Ft kilója!!!

meg voltak ilyen 80centis idomvasak is ipari hulladékból, rozsdamntesen, meg finomlemez rozsdamentesen, szintén százért, majd még vissza kell menni...

Link to comment
Megosztás:

meg útközben hazafelé rájöttem hogycsinálok zömítőeinrichtungot.

kör keresztmetszetű tömörfémet hosszában milis tárcsával bevágok és simatalpú kalapáccsal ütve a lemezt máris tömörödik és perdül...

azért remélem a gyakorlatban beválik

vagy nem muszáj köridom, lehet egyenes felület is

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma LINGVIN-ben fülhal.ót venni.A hölgyike szolgált ki.Konkrétan ki voltak rakva a cickói, aztán szószerint qvanehéz volt a szemébe nézni.Mondjuk nem is akartam! ;) De édes kis dudák voltak......... :unsure: :blink:

Ilyen ez a Bea lány! :P Majd rászolók már,hogy ilyen hidegben zárja be a húsboltot! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nehogyd már rászólj Beusra!!! :unsure: ;)

Vazee nem igaz!Megint kint ragadtam Gabiéknál! :blink: Kimentünk egy ismerősömmel,mert neki kopog a mocija a fordban.Gabiék megnézték,majd csinálják neki.Este 6-ra értünk ki,most értem haza! ;) Story-zás ezerrel! ;)

Már nem kicsit nézhetnek hülyének! :P

Link to comment
Megosztás:

Vazee nem igaz!Megint kint ragadtam Gabiéknál! :unsure: Kimentünk egy ismerősömmel,mert neki kopog a mocija a fordban.Gabiék megnézték,majd csinálják neki.Este 6-ra értünk ki,most értem haza! :blink: Story-zás ezerrel! ;)

Már nem kicsit nézhetnek hülyének! ;)

Az szep vazze!!!

Link to comment
Megosztás:

Őszike hol van? ;) ;) :P

Azmegkijaráák! :unsure: ;) :lol:

Ma visszamentem Kecsóra kicsit melózni, aztán Ágasegyháza után egy furcsán, az út szélén álló Ducatóra lettem figyelmes.Elakadásjelzőzött.Eddig még okés is lenne, de nem voltak kerekei elöl, ellenben tisztán látszott, hogy odáig bizony azok nélkül jutott el.Kb. addig tartottak a nyomok, amíg oda nem érünk az első Ballószögbe vezető bekötőúthoz.Szal nem kis produkció lehetett kerekek nélkül odáig eljutni. :blink:

Aztán visszafelé egy talicska brazil szögelte a gépet.Inkább oda sem néztem.De azért jóót röhögtem.

Nagytudományúak bázz! :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

az volt a gond tegnap este, mint kiderült, hogy a szívató egyik rudazatából rosszat tettem be tegnap.

csak fölkaptam egy ugyanolyat a karbisdobozból, és ment.

csakhogy ez a rudazat hosszabb volt mint kell az enyémbe, meleg motornál nem jelentkezett az indítási nehézség.

ma visszacsere és minden ok

gyújtás se pofázik be, egyenletesen dörmög

3 hónapja nem nyúltam hozzá...

a kerekek is laposak voltak...

ja: blitz óta meg se mostam...

lehet, h tavaszig se...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.