Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ha valamelyőtök, vagy ismerős parkolt ma délelőtt a Kálvin tér környékén, és esetleg megőrizte a parkolócéduláját, ami a 09:54-es időpontot lefedi az szóljon

Érdekelne a jegy, mert különben vennem kell egy mikulás csomagot. :unsure:

8 percért 2000Ft, jó arány.

J0hnny!

Szerdán nem beszerelni, hanem leszerelni kell a cuccot, és alkalomadtán majd beépítjük nálam.

Link to comment
Megosztás:

...., de nagyon elbújtak, mert sem előtte sem utána nem láttam parkolóőrt.

Mikulás csomagot viszont ma városszerte láttam több autón is.

Biztos, hogy mikulásruhában voltak ;) :P

ezek szerint, Ők is készülnek a mikulásra, ha így osztogatják a csomagokat... :unsure: :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem ismerős, ki ő?

Karsai Zita.A Megatáncban szerepel mostanság, és úgy is táncol mint ahogyan kinéz. :unsure:

Ha valamelyőtök, vagy ismerős parkolt ma délelőtt a Kálvin tér környékén, és esetleg megőrizte a parkolócéduláját, ami a 09:54-es időpontot lefedi az szóljon

Érdekelne a jegy, mert különben vennem kell egy mikulás csomagot. ;)

8 percért 2000Ft, jó arány.

Abba a parkolóba többet ne menyj! ;) Túl drága.Én már 2X kaptam mikulás csomagot.Először mert a Megyei kórház előtt a fűre álltam meg, lévén ott volt parkolóhely, és a feleségem éppen elsőszülött lányunkat várta, miközben begörcsölt a veséje.Majd biztos megnézem, hogy hol van parkolóhely nem?Bunzi banda. ;)

2. alkalommal meg sügér voltam, mert a Budai utcán sikerült pont a parkolótársaság előtt megállnom, és eszembe sem jutott, hogy vegyek.Hiba volt.Ott én is 2e.-ért parkoltam.................. :D :D

Amúgy a Volánnál volt egy emberke, aki rondán megszív@tta a parkoló ellenőröket.Éppen tették volna a kocsijára a csomagot, mikor odaért.Elkezdett kiabálni, hogy miért rongálják az autóját, és kihívta a rendőröket, hogy el akarták lopni a VW Passátot.Azok meg jöttek, jegyzőkönyv, miegymás......

Persze elsímult a dolog, de látni szerettem volna a parkolóellenőrök arcát, miközben a rendőrök kis híján bilincsbe verve el akarták vinni őket...... :P ;) :lol:

A büntetést persze semmisé tették rögvest.Mrt ez volt a feltétele annak, hogy ne jelentse fel őket a móger rongálásért! :lol: :lol: :D

Én is csináltam már, hogy megálltam a színház előtt, kipattantam, és tűztem jegyet venni, erre mir visszaértem, az ürge már elkezdte videózni a gépet.Én meg erélyesen kérdőre vontam, hogy hogy meri levideózni az autómat, mert én NEM adtam erre engedélyt.Persze nézett bambán, aztán nagy nehezen kinyögte, hogy nincs rajta parkolójegy.Én meg kaján vigyorral az arcomon meglobogtattam előtte, hogy éppen most vettem, úgyhogy jó lenne, ha nem videóznák az autómat, mert a végén még azt is hihetem, hogy el akarják lopni, és egy rendőri intézkedés senkinek sem hiányzik........... :blink: B)

Link to comment
Megosztás:

A 60 ezermillió körforgalomról nem is beszélve........

Némethonban is ennyi van?

Van itt is, de csak elvétve 1-2...

Kicsit másabb itt a közlekedési morál...igaz itt is vannak parasztok...de elenyésző...

Tulajdonképp nagyon nem vagyok mérges, mert kb 2 éve nem veszek parkolójegyet, csak ott ahol nem lehet kikerülni. (malom)

Ennyi meg belefér.

Akkor ezt veheted most úgy, hogy utólag egy összegben fizetsz... :unsure: :blink: ;)

De azért nem kellene erre a módra nagyon rászokni... ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Ma sikerüt eladni a Smoorokat.Az Eötvös Tibi vette meg a C Kadettje alá.Picit alkudozott, én meg rugalmas voltam, mert ugye azok a felnik bármennyire is ritkák, eléggé megviseltek voltak itt-ott, meg az egyik elég konkrétan ütött is, amit majd görgőztetni kell.Mert annyira.........

Hát így.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.