Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ezt János írta nekem PÜ-ben!

Valaki magyarázza meg, mert nem értem!

Miért kellene ehhez bátorság? Mi baja van a fazonnak??? :unsure: ;) :blink:

A kérdésemre ugyanis nem válaszolt.

Nyuszi vagyol wzze!Mit kell ezen magyarázni? :lol: ;) :P ;) :lol:

(felhívnám a figyelmedet a smilekra!!!)

Link to comment
Megosztás:

A kérdésemre ugyanis nem válaszolt.

Nemrég Sziszi is rákérdezett, hogy minek neki merevítő és akkor kifejtette a dolgot.

Nem az erőgép miatt csinálta, hanem mert szabadságon volt és kihívásnak tekintette, (úgytudom).

Joe-nak köszi a kórházban történt ügyködését, társaságban kicsit jobban viseltem a megrázkódtatásokat. Na meg a kétágyas szoba sem volt utolsó dolog, legalább nyugodtabb helyen voltam. A nővérkék csinik voltak, de a hangulatom nem volt éppen olyan, hogy különösebben foglalkozzam velük.

Miért nem szóltál, hogy egy kis hangulatjavítót is szerezzek? :unsure: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Toronymerevítőről jut eszembe.Nemrégen kaptam Antitól néhány darabot, hogy próbáljam bele a Corsába.

Ma délután végre sikerült is kicsit jobban agyalnom a kérdéssel, és úgy tűnik, hogy az egyik, némi faragás árán, de belepasszitnható lesz.Csak még ki kel találnom, hogy mit, hol, és hogyan akarok elvágni ill. heggesztetni.

A mai nap bosszúsága pedig, hogy szépen beázott a kégli.Nem vészes, de annál bosszantóbb, lévén ÚJ lakás.Még ha tetőtéri is..............

Az, hogy kb. máig volt tiszta a kedden lemosott autóm, ezen már ki sem akadok.Majd ha azt akarom, hogy újra essen, akkor lemosom a gépet............

Link to comment
Megosztás:

.

Miért nem szóltál, hogy egy kis hangulatjavítót is szerezzek? ;) :P

Az jó dolog...én már próbáltam ;) :lol: ;)

.....Majd ha azt akarom, hogy újra essen, akkor lemosom a gépet............

akkor mostanában nem kell mosni...., :lol:

itt is folymatosan esik 2 napja :unsure: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Ezúton jelzem, hogy pénteken leadásra kerül a Free Street Tuning Bt. alapító dokumentációja a cégbíróságon Kecskeméten! :unsure:

Kopasz barátom Tuning boltot nyit!

Már van szerződése, kapcsolata egy rakás tuning céggel.

Szóval lesz alapanyag bőven! :blink: Végre lesz egy rendes bolt Kecskeméten, ahonnan bármi beszerezhető! ;)

(majd igyekszem intézni valami Opel Club-os kedvezményt! ;))

Link to comment
Megosztás:

Toronymerevítőről jut eszembe.Nemrégen kaptam Antitól néhány darabot, hogy próbáljam bele a Corsába.

Ma délután végre sikerült is kicsit jobban agyalnom a kérdéssel, és úgy tűnik, hogy az egyik, némi faragás árán, de belepasszitnható lesz.Csak még ki kel találnom, hogy mit, hol, és hogyan akarok elvágni ill. heggesztetni.

Ma beszéltem Demóval msn-en és "visszaültette a bogarat a fülembe"!

Kaptam tőle pár fényképet is,nagyon sokféleképpen meglehet oldani a toronyok merevítését.

Szal megint van pár ötletem és mostmár magasívben sz@rok a kételkedőkre is! :unsure:

Demó szerint kisteljesítményhez is elkél a jó futómű és februárban neki is kezdek a felújításhoz,szal addigra kész lesz az első(felső) és a hátsó(alsó) merevítés.

Joee jól mondta,hogy kihívás egy ilyet itthoni körülmények között összeállítani.Büszkébb az ember arra,amit saját kézzel gyártott és nem készen veszi meg szerintem.

Losi!Ha kitaláltad mit akarsz vele kezdeni szólj.Van nálam hozzá mindenféle szerszám,hogy átalakítsuk!

Link to comment
Megosztás:

J: meddig vagy szabin? Nekem is kéne merevítő aztán lefesztetem szépre.

Volt nálam Paja az emberével :unsure: rendbekapták a fűtésünket :blink: Nagyon köszönöm! Alig megy a kazán, naponta többször megnézem, meg van-e még ;)

Kacsero: Cucc? láttam a Kedvesed kiskörút vissza 2 padló tk koli előtt elhúzott mintha puskából lőtték volna ki a kisautót csak nem nitrot szereltél be neki ;)

Speed: nyugi nem kell püt linkelni, nincs semmi baj a lakatos hegesztgessen békében, neked meg tegyük be a csatit a csomitartóba és gyere vacsizni! OK? :P

Bittedanke!

Link to comment
Megosztás:

Kacsero: Cucc?

Még nem jött meg,de szerintem a jövő héten itt lesz... :lol:

... láttam a Kedvesed kiskörút vissza 2 padló tk koli előtt elhúzott mintha puskából lőtték volna ki a kisautót csak nem nitrot szereltél be neki ;)

Nem szereltem be semmit...lehet, hogy meglátott, és előled menekült.... :unsure: :blink: ;)

jah...és mondta, hogy látott... ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Hello!

K.O.M.A Trans! vettem egy 5 csatornas keverőpultot! meddig vagy Németben? Mehet a csomag a címedre?

Köszi!

Apropó a poloval- Ingel kapcsolatban vanegy aprocska felvetésem mert ezt azt leszurtem a pénteki találkozoból!

De nem Forum téme inkabb MSN

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Hello!

K.O.M.A Trans! vettem egy 5 csatornas keverőpultot! meddig vagy Németben? Mehet a csomag a címedre?

Jöhet... november 29.-én éjjel indulok haza :unsure:

(jah...és hiába is hív bárki is mobilon, nem fogom felvenni, ezért inkább pü., vagy email)

De majd pü-ben beszéljünk erről... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jöhet... november 29.-én éjjel indulok haza :unsure:

(jah...és hiába is hív bárki is mobilon, nem fogom felvenni, ezért inkább pü., vagy email)

De majd pü-ben beszéljünk erről... ;)

Drága! ;) Én is inkább SMS-t írok, bár az sem olcsó, de legalább az ÉN költségem.De most nem kell a semmisem külhonból! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Drága! ;) Én is inkább SMS-t írok, bár az sem olcsó, de legalább az ÉN költségem.De most nem kell a semmisem külhonból! :blink:

Így igaz, elég DRÁGA!

Ha Te hívsz neked csak a magyar díjat számolják,de az nekem 100 Ft/perc, de ha én telefonálok, akkor 300 Ft/perc!!! :unsure:

Az sms fogadása ingyenes nekem, de ha én küldök, az 100 Ft/sms!

Szóval, inkább marad a pü, vagy az email! ;)

Link to comment
Megosztás:

Így igaz, elég DRÁGA!

Ha Te hívsz neked csak a magyar díjat számolják,de az nekem 100 Ft/perc, de ha én telefonálok, akkor 300 Ft/perc!!! :unsure:

Az sms fogadása ingyenes nekem, de ha én küldök, az 100 Ft/sms!

Lehet, nem kelene erőltetni azt a 0690/XXX-XXX-es tel.számot nem? :blink: ;) ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.