Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Jaham! ;) Kivi lennék, hogy képes lennél-e vele normálisan közlekedni :unsure:

Én nem tudnék kezdeni vele semmit! :blink: (legalábbis erre próbáltam utalni)

Max fel tudnám rakni a polcra! ;)

(egy megfelelő szakember valszeg rá tudná fabrikálni a gépre... :P)

Link to comment
Megosztás:

Én nem tudnék kezdeni vele semmit! ;) (legalábbis erre próbáltam utalni)

Max fel tudnám rakni a polcra! ;)

(egy megfelelő szakember valszeg rá tudná fabrikálni a gépre... :P)

Én most pl. egy Subaru Impreza WRX STi-re gondoltam, nem pedig egy K22-es turbóra úgy a'la natúr! :unsure:

Mert az konkrétan nézne ki a polcon! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én most pl. egy Subaru Impreza WRX STi-re gondoltam, nem pedig egy K22-es turbóra úgy a'la natúr! :unsure:

Mert az konkrétan nézne ki a polcon! :blink:

-Hú vazze... az mi ott a polcon? Makett?

-nem.

-hát akkó?

-csak egy wrx sti.... csak az uccán nem tudnám használni, itt meg jól mutat! ;) ;)

na megyek alszok még, mert fáradt vagyok. :P

Link to comment
Megosztás:

Én most pl. egy Subaru Impreza WRX STi-re gondoltam, nem pedig egy K22-es turbóra úgy a'la natúr! :P

Mert az konkrétan nézne ki a polcon! ;)

Ja... rájöttem, hogy nem fogalmaztam egyértelműen! ;) bocsi! :lol:

Azért egy Subaru Imreza WRX STi-vel asszem tudnék mit kezdeni! :unsure: :blink: ;)

Legfőképp csapaték vele!

De kizárólag kilinccsel előre! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ami mint tudjuk ugye a LEGSZEBB hang, mi autót elhagyhat! :blink:

Én azt bírtam, mikor RALLYE verseny volt Kiskőrösön, hogy volt egy régebbi Subaru is.1X túlment kicsit az utcán.A pilóta nem esett kétségbe, egy minimális tolatás, kb. 2m, aztán kormány alá, és padló 1ben.Na ott aztán először volt egy kis bububu, meg nekilátott kőkeményen sívítani a turbó is.Nagyon tessett........ :unsure: ;)

Link to comment
Megosztás:

Nos benéztem ide egy kicsit, most éppen hat a Cataflam :unsure:

Aránylag jól vagyok, csak ne kelljen lehajolnom, mert akkor le akar esni a fejem.

Joe-nak köszi a kórházban történt ügyködését, társaságban kicsit jobban viseltem a megrázkódtatásokat. Na meg a kétágyas szoba sem volt utolsó dolog, legalább nyugodtabb helyen voltam. A nővérkék csinik voltak, de a hangulatom nem volt éppen olyan, hogy különösebben foglalkozzam velük.

Pénteken szedik ki a varratokat, remélem este már tudunk dumálni valahol.

Az elmaradt vacsit, pedig úgy gondolom, hogy legjobb lenne a két ünnep között megejteni. Elképzelésem szerint akkor mindenki könyebben tud időt szakítani rá.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.