Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Losi!Használtan nem vennék japót,max 1-2évest!

Ez ha jól látom, éppen 3 éve van magyarországon, s annyira nem tudták volna kitakarítani, hogy ne látszódjon a turpisság..........

Ez egy korekt verda, ezért ennyi az ára.

Johnny, én használtan hamarabb vennék japó gépet, mint bármi mást.Mondjuk pl. WRX STi-t biztosan nem, Celicát sem, Suprát sem, meg ilyeneket, de a többit bármikor.......

Mert ezek tutin megcsinált faxa gépek, hidd el nekem. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg jók a japcsi gépek szó se róla(haveromnak is volt ilyen Galantja ő is szerette),csak baj ne legyen vele mert a legkisebb alkatrész is súlyos ezresekbe kerül hozzá.Pl ismerősőmnek a Corolla (7 éves) hátsó oldalablakra olyan árat mondtak a bontóban amiből egy Opelhez már karosszéria elemeket lehet kapni.

Link to comment
Megosztás:

Igen csöppet el vagyok veszve...

Nos:

Gepárdnak jobbulást, van egy üveg skótom, szívesen felbontom az egészségedre :unsure: akár becsempészem a kórházba is :blink:

A Honvédban meg nekem van kapcsolatom ;)

Te vizes-gázos van egy visszacsapószelepem amit be kellene építeni a cső külső átmérője 34mm mittudomén hány colos ;)

üvd: Don Tomi

Link to comment
Megosztás:

tegnap újra át néztem a helyzetet, a legegyszerübb és a leggyorsabb, ha alvázig bontom az egész elejét.

könyv îrja képekkel:

-köteny le

-zárhíd ki

-doblemezek

-A oszlop javít

-tüzfal ki: javítható

ez a legkényelesebb môdja

ja:

nov8-11 Körösön az IH-ban Maróti féle mkp kiállítás ingyenesen

+még azt akarom mondani, h ha holnap esik nem megyek

Link to comment
Megosztás:

Ma bringával jöttem melózni.Ahogy elnézem a kinti jelenleg uralkodó szélviszonyokat.......noshát.......HIBA volt! ;) :P ;)

Az tényleg nagy HIBA volt... :unsure:

Az az erős szél, valszeg erről ment arra,mert itt tegnap volt, és húzott maga után jó nagy esőt is... :blink:

de viszont 13 fok volt ma reggelre...meg most is annyi van ;)

Link to comment
Megosztás:

Az tényleg nagy HIBA volt... :unsure:

Az az erős szél, valszeg erről ment arra,mert itt tegnap volt, és húzott maga után jó nagy esőt is... :blink:

de viszont 13 fok volt ma reggelre...meg most is annyi van :P

Eső még nincs.Bár pötyörészett, de semmi komoly.Amúgy kedden kocsit mostam, szal várható volt, hogy 1-2 napon belül lesz v.mi időjárkálás..........ez már nálam tendencia......... ;)

A széllel meg az a gáz, hogy kb. hazáig a pof@mba fog fújni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Losi ez a fajta japó kombi tipikusan az a kocsi amiből kevés van, és durva drága hozzá az alkatrész.

Részemről pedig soha nem vennék japán autót, egy két kivétel persze van, de általánosságban nem kellene.

De ez csak az én véleményem.

Egyetértek veled az árakat illetőleg, de pl. sógorom 17 éves Corollájából most dobtuk ki a gyári telókat.

S, minden funkció üzemel hibátlanul.Pedig látszik az autón, hogy kapott már az élettől.Szal én ezért voksolok a Japó gépek mellett.Nincsenek olyan banális meghibásodásaik, mint európai társaiknak..........

Link to comment
Megosztás:

Hosszútávon hozza, de városban azért lesz az 7L is.Anno még a Suzukis korszakomból tudom.Én is 1.0-ban gondolkodtam, aztán lebeszéltek róla, mert nem eszik kevesebbet mint az 1.3, és utóbbi egyenletesebb, és erősebb is volt.

Én szerettem nagyon, csak kinőttük.

Ez bizalmas információ! ;)

Hát én is szivesen hajtanék valami nagy gépet...( az astra a családé, félteném őket a suziban...)

De A0 -ás biztosítással nem nagyon akarok sok lóvét a biztosítónak fizetni... ;)

Kisfityót vagy Marutit meg nem akartam... :unsure:

Majd 1 pár év múlva , ha lessz pár bónuszpontunk akkor jöhet valami komolyabb melóbajáró verda... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Majd 1 pár év múlva , ha lessz pár bónuszpontunk akkor jöhet valami komolyabb melóbajáró verda... ;)

V.mi patent kis V6-os! ;)

Japán, olasz, francia, stb.. keleti márkájú kocsikat nem favorizálom. Német, amerikai, svéd ezek amelyek nálam szóba jöhetnek.

Kinek a Pap kinek a Pappné! ;) :unsure: :P :blink:

Link to comment
Megosztás:

Újratöltve!Nagyon ott van az eleje a gépednek! :unsure: Becsszavamra ilyen szépet még nem láttam,minden elismerésem!

Köszönöm! ez meg csak az agyam szuleménye! (virtual) de egyenlöre ugy nez ki hogy a kicsi draga a polcra kerül mert Jan 1. től céges autom lesz :blink: ami jo mert nem az enyém kopik! De sajnos OFF Ford Fiesta Van 1.4 TD (vadi uj) de majd meg dolgozom a fönököt adjon ON Opel Corsa Van 1.3 CDTI ! Majd meglatjuk!

Link to comment
Megosztás:

Üdv cartársak!

Ma vezérünk hősiesen viselkedett a szájsebészeten.

Urbán dokrot is megjegyezte, hogy mostanában ő volt az egyetlen aki nem úbégatott ilyen jellegű beavatkozásnál.

Persze megizzadt szegény, de most egy 2 személyes korteremben pihen.

Reméljük mihamarabb meggyógyul!

Link to comment
Megosztás:

Üdv cartársak!

Ma vezérünk hősiesen viselkedett a szájsebészeten.

Urbán dokrot is megjegyezte, hogy mostanában ő volt az egyetlen aki nem úbégatott ilyen jellegű beavatkozásnál.

Persze megizzadt szegény, de most egy 2 személyes korteremben pihen.

Reméljük mihamarabb meggyógyul!

Szóval hawerek buli kanna, és egy rakat jó kis nővérke! ;) Már megérte!A tengerre néző ablakokról már ne is beszéljünk! :blink:

Amúgy nem tudom feltűnt-e nektek, de ma hatványozottan furcsán közlekedtek a népek kicsiny városunkban! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.