Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Pálinkából csak x éves birsalmapálinkám van, meg a fiam születésekor (99) palackozott házi szilva. Ezeket nem lehet felbontani.

Van még egy csomó whisky-m is, de azokat szintén régen kaptam, és nem gyógyászati célra van a felbontás betervezve. Majd ha a lányom megszületik. A black velvet már szerintem lehet olyan jó tizenéves.

Link to comment
Megosztás:

Pálinkából csak x éves birsalmapálinkám van, meg a fiam születésekor (99) palackozott házi szilva. Ezeket nem lehet felbontani.

Van még egy csomó whisky-m is, de azokat szintén régen kaptam, és nem gyógyászati célra van a felbontás betervezve. Majd ha a lányom megszületik. A black velvet már szerintem lehet olyan jó tizenéves.

Szóval vigyünk v.mi olcsó létyót! :blink: Értem én na! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

A Suziról még annyit, a fűtés kajak a kuplung mint a vaj, a fék mint a satu.

Egyszóval álomautó... ;) ;) :P

A fogyira leszek igazándiból kíváncsi... :unsure: Azt mondják 5 lityiből elketyeg...na majd kiderül.

Hosszútávon hozza, de városban azért lesz az 7L is.Anno még a Suzukis korszakomból tudom.Én is 1.0-ban gondolkodtam, aztán lebeszéltek róla, mert nem eszik kevesebbet mint az 1.3, és utóbbi egyenletesebb, és erősebb is volt.

Én szerettem nagyon, csak kinőttük.

Mi a rak az a K.O.M.A. ? :blink:

Ez bizalmas információ! ;)

Link to comment
Megosztás:

Unatkozom a szabin itthon és kedvem támadt fabrikálni!Kihívás!Ha sikerül leglább ezt is magam csináltam! :blink:

Aztán indulhat a sorozatgyártás! ;)

S, Johnny VASTAG lesz! ;)

Amúgy álmodtam egy merészet, és azt gondoltam, hogy ha pénzé teszem az Astrámat, akkor kellő indulótőkém lesz, esetlegesen egy ÚJ Opel Astra Caravan Classic II.-be.Nos, NEM.Kapnék 3.2M-ért egy 1.4twinport motorral szerelt autókát, amibe belezsúfolnak az alapfelszereltségen kívül még egy klímát, és elektromos csomagot, ami összeségében nagyon zsír lenne, de 120 hónapos futamidőre jönne ki havi 22e.+Casco.120 hónapig!!!!! Hát hülje vajok én?

Aztán voltam még a Mitshubishinél is, csupán a kíváncsiság kedvéért, mert baxta a csőrömet egy új Lancer is.Na olyat sem kell vennem, de legalább megnéztem a szalonban álló Subaru Impreza WRX STi-t.Hát gyerekek................. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Aztán indulhat a sorozatgyártás! ;)

S, Johnny VASTAG lesz! :blink:

Amúgy álmodtam egy merészet, és azt gondoltam, hogy ha pénzé teszem az Astrámat, akkor kellő indulótőkém lesz, esetlegesen egy ÚJ Opel Astra Caravan Classic II.-be.Nos, NEM.Kapnék 3.2M-ért egy 1.4twinport motorral szerelt autókát, amibe belezsúfolnak az alapfelszereltségen kívül még egy klímát, és elektromos csomagot, ami összeségében nagyon zsír lenne, de 120 hónapos futamidőre jönne ki havi 22e.+Casco.120 hónapig!!!!! Hát hülje vajok én?

Aztán voltam még a Mitshubishinél is, csupán a kíváncsiság kedvéért, mert baxta a csőrömet egy új Lancer is.Na olyat sem kell vennem, de legalább megnéztem a szalonban álló Subaru Impreza WRX STi-t.Hát gyerekek................. :unsure:

Én mondtam már neked,ha lenne pénzem rizst tankolnék! ;)

Link to comment
Megosztás:

Én mondtam már neked,ha lenne pénzem rizst tankolnék! :blink:

Nem vagyok annyira elfogult, hogy CSAK az Opel az autó.Jelenleg ez van, szeretem, hiba nélkül üzemel.....eddig, de kissé zavar a benne lévő 192e.km.

Volt Suzukim is, azt is szerettem, mert egy szétnyűhetetlen verda volt, 3 év alatt egy vezérlést, és egy első fékbetétet kellett cserélnem benne.De kinőttük.Pedig szerettem a piszok rossz ütközésbiztonsága, és borzalmas oldalszél érzékenysége ellenére.A komfortjával ki voltam békülve, még ha fapadnak is minősült.

Gondoltam már az SX4-re is, de valószinű, hogy egy új vásárlása pontosan ugyanilyen anyagi feltételekkel járna, mint amikkel jelenleg szembesültem.Meg ami bizti gáz lenne, hogy kicsi a csomitartója.S, én ha 1X már elhatároztam, hogy Caravant, v. Kombit akarok venni, akkor olyat is fogok.

Legfeljebb nem újat................ aztán annyi.

Pl. akár egy Ilyennel is ki lennék békülve......... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.