Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Őszintén megmondom, nem tudom hogy melyik kórházban csinálnak szájsebészeti beav.ot............. :unsure: :blink:

Nállunk tuti, de azt hiszem amott is van szájseb.

Csak nemtom ott beavatkoznak-e ;)

Na majd jön a beteg és megírja, hogy hova nem akar befeküdni ;)

Link to comment
Megosztás:

A pénteki meetet kihagyom, a szájsebészeten fogok feküdni.

;)

Jobbulást Pisti! :P

Őszintén megmondom, nem tudom hogy melyik kórházban csinálnak szájsebészeti beav.ot............. :unsure: :blink:

Én úgy hallottam, hogy bezárták, vagy bezárják a Honvéd kórházat...vagyis nem lesz oda civil betegfelvétel... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nos körzetileg a Honvédba tartozom, de a szájseb. a megyeiben van.

Pénteken ott meeteltek ahol akartok, nekem azt hiszem nem fog hiányozni a látogató. Sőt a családot is megkérem, hogy ne jöjjön látogatni.

Beszélgetni nem tudunk, enni nem fogok, akkor meg minek nézegessük egymást?. Ilyenkor jobb egyedül szenvedni.

Azért köszi az együttérzést.

Joe, 10-re megyek pénteken, majd rádcsörgök ha odaértem.

Link to comment
Megosztás:

Nos körzetileg a Honvédba tartozom, de a szájseb. a megyeiben van.

Pénteken ott meeteltek ahol akartok, nekem azt hiszem nem fog hiányozni a látogató. Sőt a családot is megkérem, hogy ne jöjjön látogatni.

Beszélgetni nem tudunk, enni nem fogok, akkor meg minek nézegessük egymást?. Ilyenkor jobb egyedül szenvedni.

Azért köszi az együttérzést.

Joe, 10-re megyek pénteken, majd rádcsörgök ha odaértem.

Na ennyire azért nem kell elkeseredni,nem a világ vége jött el. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nem-nem , jött ő a saját lábán... :unsure: :blink: -ha nem figyeltem beleszaladt a 140-be is... ;) ;) :lol:

Amúgy elég alap a verda 93-as fehér 5 ajtós, van benne 3 henger 4 kerék meg 5 ajtó... ;) :P

Ja és 2 év műszaki és kaptam 4 kafa téligumit is... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem-nem , jött ő a saját lábán... :unsure: :blink: -ha nem figyeltem beleszaladt a 140-be is... ;) ;) :lol:

Amúgy elég alap a verda 93-as fehér 5 ajtós, van benne 3 henger 4 kerék meg 5 ajtó... ;) :P

Ja és 2 év műszaki és kaptam 4 kafa téligumit is... :lol:

S, mindezt hogyért?Ha nem vagyok windishgratz? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.