Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

.... nem tudtok valahonnan szuperócsó használt téligumit 175/70-es 13-as méretben? Kéne a 3. autóra...

Nekem van 4 db gumim, igaz a méret nem ugyanaz ( 155/80 R13) PIRELLI 3000-es, M+S, kb. 18 ezer km.-t futott...

2 telet használtam...

Ha érdekel, akkor dobj 1 pü.-t ;)

Ilyesmit én is keresek apum Renyójára............

Neked is, ha érdekel dobj pü.-t :blink:

Öléggé foghíjas volt a dolog............ Johnny, Kacsero, Dénesék...........meg szerénységem.Aztán annyi. :unsure:

Na meg MORGÓ Cartárs.... ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Konkrétan a MÉH telep a Kiskőrösi Út-on van! A konzervgyár után jobb oldalon... ;) (vagy csak volt konzervgyár?)

II. sz. Konzervgyár volt telepe! :blink: Most van ott minden, de főleg a Dobos lakber. raktára.Ami nemkicsi......

akkus flex MÁV síndarab

Sajátságos megoldás, de kétségtelenül költséghatékony! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

II. sz. Konzervgyár volt telepe! :blink: Most van ott minden, de főleg a Dobos lakber. raktára.Ami nemkicsi......

na szóval az után a jobb oldalon van a MÉH telep, de előtte vannak sinek is...... ;)

Kacsero, érdekel a guma, ha nem csaptak még le rá. Írok pü-t. :unsure:

Írj! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam futóműállításon, és hát tényleg hozzá kellett egy kicsit nyúlni.

A lényeg, hogy ha valaki kuplungot cserél akkor az után is kell a futóművet ellenőriztetni.

Az árakról: a centírozás 800Ft volt a futóműállítás 3500Ft borravalókkal együtt összesen 5000-et költöttem. Az anyázós topicot olvasva azt hiszem nem is olyan rossz ár ez.

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam futóműállításon, és hát tényleg hozzá kellett egy kicsit nyúlni.

A lényeg, hogy ha valaki kuplungot cserél akkor az után is kell a futóművet ellenőriztetni.

Mivel kiszedik a féltengelyeket, lekötik hozzá a talpasokat, így a futómű meg lesz bontva.........

Link to comment
Megosztás:

sín az köö nekem!

egy 20 centi a normal nyomt ávból

meg 2szer 50 centi a keskenyböl

csak a akad

köszi skacok!

Nekem van egy sín darabom amit kölcsön tudok adni de vissza várom mert jön a reggeli gyors és nem szeretném ha kisiklana mert a végén a garázsomban landol :unsure:

Ha kell csörögj!

Link to comment
Megosztás:

Joe! Iwiw meghívót én nem tudtam küldeni, mert odaadtam Tominak.

A pénteki meetet kihagyom, a szájsebészeten fogok feküdni. A mai foghúzás nem jött össze mert beletört. Pénteken reggel befekszem, és elvileg szombaton haza is jöhetek.

Már sikerült szerezni meghívót!

Azért köszönöm!

Pénteken még mielött leadsz valahova akármilyen papírt, keress meg!!!!

Segítek amiben tudok.

Link to comment
Megosztás:

A pénteki meetet kihagyom, a szájsebészeten fogok feküdni. A mai foghúzás nem jött össze mert beletört. Pénteken reggel befekszem, és elvileg szombaton haza is jöhetek.

Akkor a pénteki CP meet sztem a Honvéd korház előtti talponfetrengőben lesz megtartva! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.