Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nah szóval, ilyen a bőség zavara :unsure:

Köszönöm a meghívot Losi, de már megelőztek.

Viszont nem kellene veszni hagyni!

Regisztraljak esetleg egy Kecskeméti opelclub-ot vagy ilyesmit?

Vagy varjuk meg a 20 napot aztan ujra meghivhatsz majd valakit?

Link to comment
Megosztás:

Nah szóval, ilyen a bőség zavara :unsure:

Köszönöm a meghívot Losi, de már megelőztek.

Viszont nem kellene veszni hagyni!

Regisztraljak esetleg egy Kecskeméti opelclub-ot vagy ilyesmit?

Vagy varjuk meg a 20 napot aztan ujra meghivhatsz majd valakit?

Sztem utóbbi...........amilyen sűrűn vagyok wiwen! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Story:

A család fürdéshez készülődik, Orsi az ölemben a PC előtt ülök, és olvasok.Flóra már a vízben, Timi készülődik.Egyszer csak furi szag üti meg az orromat.Mint egy defektes pelus.De az nem ehet, lévén levettem a kicsiről.

A szag erősödik.Lenézek a kipuffhoz..........Pici lányom egy élesített taposóaknát telepített az ölembe............ Első arckifejezésem ilyesmi volt: :unsure:

Aztán pedig: :blink: ;) ;) :P ;)

Timi hangos hahotázás közepette egy popsitörlővel hatástalanította a szerkezetet.Lepisilva már több soron levoltam na de le........... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hű, ez a nem semmi!!!! :unsure: :blink:

És én ennek még előtte állok, a babadolgoknak......... ajajjjjjjjjjjjj........

Jövő héten lehet, hogy benéznénk mi is egy szekciótalira. nem tudtok valahonnan szuperócsó használt téligumit 175/70-es 13-as méretben? Kéne a 3. autóra... már nem futja újat venni.

Link to comment
Megosztás:

Hű, ez a nem semmi!!!! :blink: ;)

És én ennek még előtte állok, a babadolgoknak......... ajajjjjjjjjjjjj........

Aki a tűzzel játszik :unsure:

Jövő héten lehet, hogy benéznénk mi is egy szekciótalira. nem tudtok valahonnan szuperócsó használt téligumit 175/70-es 13-as méretben? Kéne a 3. autóra... már nem futja újat venni.

Ilyesmit én is keresek apum Renyójára............

Link to comment
Megosztás:

Story:

A család fürdéshez készülődik, Orsi az ölemben a PC előtt ülök, és olvasok.Flóra már a vízben, Timi készülődik.Egyszer csak furi szag üti meg az orromat.Mint egy defektes pelus.De az nem ehet, lévén levettem a kicsiről.

A szag erősödik.Lenézek a kipuffhoz..........Pici lányom egy élesített taposóaknát telepített az ölembe............ Első arckifejezésem ilyesmi volt: :unsure:

Aztán pedig: :blink: ;) ;) :P ;)

Timi hangos hahotázás közepette egy popsitörlővel hatástalanította a szerkezetet.Lepisilva már több soron levoltam na de le........... :lol:

Azért elég durva,hogy a lányod már ennyi idősen sz@rik rád! :lol: De megnéztem volna az arckifejezésed! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.