Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A miénk nem lenne jó neked? :unsure:

Kössünk bizniszt:

Én rábeszélem Editet, hogy adjuk el neked az Asztrát, te meg beszéld rá, hogy nekünk meg kell venniEZT ITT ;)

Síma ügy! :blink:

Egyébként azért lenne jó az 1.4 nékem, mert a gyorshajtásra ott lenne a kicsi.Amúgy én is szívesebben venném 2.0-ás motorral a megálmodott autómat, de az meg ritka.Főleg benzinesben, és G Caravanban.....

Ja, igen.Előtte még relative jó áron el kellene adnom a fehéret.Ez a keményebb dió, mert hiába van rendben, ha 1X 1998-as, és van benne 192e.km.Az óráját meg nem szívsen tekergetném, mert nem vajok olyan.

Úgyhogy..............nemtudom............

Link to comment
Megosztás:

Na hazaértünk mi is.

Wolfi grat a lámpákhoz, jó lesz a kocsi.

Csabinak kösz a fuvart, mikor felvettem a lámpákat utána találkoztunk is egy integetés erejéig.

J0hnny kösz a kupakot.

Kürtön voltunk, átszereltem én is a téli kerekeket, nagyobb fékekre már nem is menne fel.

A nyári kerekeket mi szereltük, Wolfi húzta meg kézzel, de egy csavarnál mégis elő kellett venni egy darab fél collos csövet. :unsure:

Hazafelé egy kapualjból kirontott egy kiscsikó elébünk, (segítettem befogni) így aztán le is lett tesztelve a gumi.

Edi. Arra a vectrára én is szívesen cserélnék, a színe is bejövős.

Link to comment
Megosztás:

Na hazaértünk mi is.

Wolfi grat a lámpákhoz, jó lesz a kocsi.

Thx, de akkor te nem szerelted be?

Kürtön voltunk, átszereltem én is a téli kerekeket, nagyobb fékekre már nem is menne fel.

A nyári kerekeket mi szereltük, Wolfi húzta meg kézzel, de egy csavarnál mégis elő kellett venni egy darab fél collos csövet. :blink:

Pedig ésszel lettek meghúzva...... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.