Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

a légkulcs amit én használtam 450NM Berner :unsure: de be lehet állítani. kb 100nm-re beáll és utána kézi nyomatékkulcsal lehúz :blink:

Én Lositól kölcsönkértem a "kézi" nyomatékkulcsot! ;) Olyan mérő van az ürge karjában,corsánál teljesen tökéletesre fejlesztette! ;)

Link to comment
Megosztás:

nyuszika még nem írt be a listájába, de a múltkor mondta, hogy frissíti nemsokára

azt vedd azért figyelembe, h erösebb nálam, nem tudok hatni rá

---

de a száz Nm is sok ám a kerékanyának

és nem csak azért mert veszettül rászorul, hanem mert a kerékanya menete megnyúlhat

de ügyes vótá h kézikulccsal utánamértél

ja Tomi:

kömccsön tudod adni a légkulcsot?

difiröl kéne leszedni a hátsó 24es anyát, ozt a hidon már nincsen fék se, körbeforgatom az egész hidat az anyával pedig van súlya

Link to comment
Megosztás:

nyuszika még nem írt be a listájába, de a múltkor mondta, hogy frissíti nemsokára

azt vedd azért figyelembe, h erösebb nálam, nem tudok hatni rá

Add meg számát,majd én hatok rá! :unsure: Ha nem nem ajánlanak fel semmi különöset megfontolom hogy váltok szolgáltatót!

Link to comment
Megosztás:

Paja: kész van a tempomatom. :unsure:

kép itt!

Köszike, kellett kábelezni is vagy csak beszerelni a tempomatos index kart, és programozni ?

..én is felraktam a télikerekeket, és nem is olyan csúnyák... :blink:

Srácok ! Ki tudja , hogy hol intéznek átírást ? Nincs kedvem félnapokat az okmányirodában tölteni...

Volt 1 nénike az Akadémián, de az úgy tudom bezárt...sajna.

5-600 Ft.-ért elintézte ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszike, kellett kábelezni is vagy csak beszerelni a tempomatos index kart, és programozni ?

..én is felraktam a télikerekeket, és nem is olyan csúnyák... :blink:

Srácok ! Ki tudja , hogy hol intéznek átírást ? Nincs kedvem félnapokat az okmányirodában tölteni...

Volt 1 nénike az Akadémián, de az úgy tudom bezárt...sajna.

5-600 Ft.-ért elintézte ;)

Régi szakszékházat tudod hol van?

A katona színház mögött a mol kúttal szemben!Felmész az első emletre,szembe be az ajtón és ott ki van írva.

Én délelőtt mentem,délután kész volt és 1E volt az egész.

De lehet,hogy a KOMA-nak oda is elér a keze. :unsure: ;)

Link to comment
Megosztás:

Régi szakszékházat tudod hol van?

A katona színház mögött a mol kúttal szemben!Felmész az első emletre,szembe be az ajtón és ott ki van írva.

Én délelőtt mentem,délután kész volt és 1E volt az egész.

De lehet,hogy a KOMA-nak oda is elér a keze. :blink: ;)

Köszi. Holnap utánnanézek, mondjuk van még 14 napom rá...eredetvizsga, biztosítást kötni...stb. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hello!

NEkem is alakul atéligummi! ugynézki vissza lépek 15" ba a 16bol téliguminal!

mastéma ma este lesz valami? hol lesz mert eléggé kaki befagyasztó idő van!!! :blink:

Én nem tudok már semmi mi lesz,ki mikor ér rá,próbáltam megszervezni,de képtelenség. ;)

Dini:télipapucsnál nem lényeges a széles gumi,inkább a "virsli" a jó!

Csabi:én nem tudtam kié volt a cucc,csodálkoztam is,hogy Tomi ilyen könnyen ideadta! :unsure:

Egyébként még mindig maradt benne,úgy kb 3/4-ig van!Ha kell szólj! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sztem holnap igenyest a La Verdébe menjünk.Igen, én is mejek. ;)

Beszerváltam az angyali szemeket, hála Kacserónak, aki hazahozta ;)

Szép lett tőle az ótókám, a szemöldököket már vissza sem rakom.........majd ha lesz keret, inkább a géptetőt csináltatom meg hozzá........... :unsure:

Ja, igen............qva hideg van.............. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.