Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ez meg este felé lenne, szerintem.

Ha fent alszik, akkor uccsenincsen jelentősége............ :lol:

Amúgy most este pihenni küldtem a szépséges nyári kerekeimet.Felraktam a télit.Eszméletlen sután néz ki vele az autó.......

Viszont: Jobban gyorsul, könyebb a kormány, és valszeg nem fogok annyit csúszkálni a hóban, meg a téli utakon! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha fent alszik, akkor uccsenincsen jelentősége............ :D

Amúgy most este pihenni küldtem a szépséges nyári kerekeimet.Felraktam a télit.Eszméletlen sután néz ki vele az autó.......

Viszont: Jobban gyorsul, könyebb a kormány, és valszeg nem fogok annyit csúszkálni a hóban, meg a téli utakon! :lol:

Szerdán én is dobom fel a télipapucsokat!Előre látom,hogy borzalmasan fog vele kinézni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

de biztos hogy nem fog tetszeni nekem se a téli kerék... :lol:

Nekem az nem tessik, hogy nem lehet állat módjára kanyarodni.Már tavaly télen próbáltam, és nem sikerült.Sodródni annál inkább.....

Viszont így komfortosabb lett kicsivel a futómű.Ami nem tessik.Szeretem ha ráz.Meg, hogy zörög. :lol:

Link to comment
Megosztás:

na kint is van a moci, igy fog áttelelni:

http://www.tar.hu/berlina/16os/30-10-06_2028.jpg

http://www.tar.hu/berlina/16os/30-10-06_2029.jpg

http://www.tar.hu/berlina/16os/30-10-06_2030.jpg

egyik kep csaK mutat valamit

tulképp a dzsuvás motortér , centi vastag olajsár, a motortér nagy részét megovta a rozsdától

megjöttek a lemezek is, 2tábla 0.8as meg egy egymilis, remélem elég lesz

Levettem linkre a képeket, túl nagyok voltak. Gepard

Link to comment
Megosztás:

Koszi Gepard :blink:

Történt egy kis változás a szabályzatban. (katt)

Kérek mindenkit, hogy 2006.12.01.-ig ezek alapján módosítsa az aláírását, határidő lejárta után törölve lesznek a nem megfelelő aláírások.

Franko mostmar egyaltalan nem lehet kep az alairasban :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ma kicseréztük a kerekeket. Most láttunk, hogy kell egy porvédő kupak az agyra, mert az egyik jelenlegi eléggé szétvan. Reggel 9-kor 3.5 fok volt. Még plusz.....

Szegény Peti szakadó hideg esőben szerelt, és közben anyázott a gumisokra, akik annyira meghúzzák a gépppel a csavart, hogy alig lehet leszedni....

Egy centivel magasabb a gép! Bár nem túl csini a fekete felnikkel....

Link to comment
Megosztás:

Ma kicseréztük a kerekeket. Most láttunk, hogy kell egy porvédő kupak az agyra, mert az egyik jelenlegi eléggé szétvan. Reggel 9-kor 3.5 fok volt. Még plusz.....

Szegény Peti szakadó hideg esőben szerelt, és közben anyázott a gumisokra, akik annyira meghúzzák a gépppel a csavart, hogy alig lehet leszedni....

Egy centivel magasabb a gép! Bár nem túl csini a fekete felnikkel....

Én is így voltam ezzel!Esőben kezdtem neki,de festés lett belőle,mert az acél felnik belseje szép rozsdás volt,főleg a jobb hátsó,mivel az kapja a legtöbb dzsuvát.

Szerencsére Tominak maradt még fekete hammerite-ja és azzal szépen átkentem mindent,kivül-belül.

Persze előtte drótkoronggal és csiszvászonnal adtam neki!

Most éppen száradnak,ebéd után feldobom őket.

Méghogy a gumisok figyelnek hány kN-nal huzzák meg a csavart mi? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

... közben anyázott a gumisokra, akik annyira meghúzzák a gépppel a csavart, hogy alig lehet leszedni....

Ez nem a gumis hibája ám.

Tavaly én raktam fel a kerekeket, és a szezonban nem kellett hozzányúlnom, mikor cserére került sor, két kulcsot törtem el. Szal a forgástól is simán rászorul egy idő után.

Néha meg kell lazítani, és újra meghúzni, akkor nem szorul rá annyira.

Link to comment
Megosztás:

Ez nem a gumis hibája ám.

Tavaly én raktam fel a kerekeket, és a szezonban nem kellett hozzányúlnom, mikor cserére került sor, két kulcsot törtem el. Szal a forgástól is simán rászorul egy idő után.

Néha meg kell lazítani, és újra meghúzni, akkor nem szorul rá annyira.

Egyrészt ez is,másrészt elöl a hőterheléstől is begyógyul szerintem.

De Te láttál már olyan gumist,aki kN-ra huzgálja a csavarokat? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ma kicseréztük a kerekeket. Most láttunk, hogy kell egy porvédő kupak az agyra, mert az egyik jelenlegi eléggé szétvan. Reggel 9-kor 3.5 fok volt. Még plusz.....

Szegény Peti szakadó hideg esőben szerelt, és közben anyázott a gumisokra, akik annyira meghúzzák a gépppel a csavart, hogy alig lehet leszedni....

Egy centivel magasabb a gép! Bár nem túl csini a fekete felnikkel....

Én nem anyáztam sem a gumisomra sem az időjárásra mert légkulcs meg meleg garázs (Bazsinál) kicseréltem én is nincs aquaplanning nincs csúszkálás :unsure:

Link to comment
Megosztás:

snassz légkulcs 380Nm 8bar-on ha alacsonyabbra állítja a tartálynyomást mondjuk 4-5 bar-ra, akkor is jóval az elöírt 60 Nm fölött húzza meg a légkulccsal, mivel általában nincs külön nyomásszabályzó a légkulcsnak és a gumifelfújófejnek...

szvsz jogos lehet a neheztelés a gumisra

Link to comment
Megosztás:

snassz légkulcs 380Nm 8bar-on ha alacsonyabbra állítja a tartálynyomást mondjuk 4-5 bar-ra, akkor is jóval az elöírt 60 Nm fölött húzza meg a légkulccsal, mivel általában nincs külön nyomásszabályzó a légkulcsnak és a gumifelfújófejnek...

szvsz jogos lehet a neheztelés a gumisra

a légkulcs amit én használtam 450NM Berner :unsure: de be lehet állítani. kb 100nm-re beáll és utána kézi nyomatékkulcsal lehúz :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.