Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

rosszulemlekszel, tegnap legalabbis N90 volt nalla !

Tegnap sem volt kint senki innen a CP-ben :lol:

Valóban N90-es telója van, de mielött megvette, jött hogy nézzem meg mit tud, és akkor még N93-ról beszélt.

Tegnaps este kitisztáztuk :lol:

Boldog Szülinapot Dénes!!!

Joee&Reni

Link to comment
Megosztás:

Mi van Te is modi lettél? :lol: :D

Dehogyis,isten ments! :D

Csak fura hogy oldalakon keresztül köszöntünk itt! :D

J0hnny nem modi lett csak gyujti a %-okat :P

Jöv heten ugynézki pénteken megyek kecsora! ;)

Nem gyüjtök én semmit! :D Megkapatam már a "keresztem"! ;)

Csabi Te is hazaérsz péntekre? :lol:

Mert akkor mehetne a megbeszélt nagy "meet",nem?

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok ünneprontó lenni,boldog szülinapot az érintetteknek,de erre van ám külön totyik,nem? :lol: :D

Van.De így közvetlenebb.Mégis csak a hawercsótányokna! :D

Losi milyen volt a kiskörösi rally? :lol:

Királyságos.Bár az idő az első 2 körre rányomta a bélyegét, mert folyamatosan esett, viszont a 3. körre már kezdett száradni, és jobban mertek vállalni a pilóták.A Lada VFTS-ek nagyon ott voltak, említésre ezeken kívül már csak 2db Toyota Celica, és 2db Subaru BUBU tyutyutyu volt érdemes, mert iszonyat volt, amit produkáltak.

Volt egy Ascona i400? is, de az a második körben bement a fák közé, és ki is kellett állnia.

Összeségében nagyon király volt.

Remélem a rendezők jövőre is el tudják majd hozni ezt a versenyt Kiskőrös utcáira.............

Link to comment
Megosztás:

Mi a fákkal övezett téren álltunk(tudom, kőrösiként tudnom kéne az autca nevét :lol: ), ott volt egy nagy kanyar. Ott A Celica meg a Subaru fordult a legjobban. Meg a Hondák. Néhány Suzuki olyan lasssan ment, mintha én vezettem volna! :lol:

Esze Tamás utca.Mi kicsit kintebb, a Békén álltunk.A házunk sarkánál..... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.