Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Köszönöm szépen!!!

Szoktam majdnem minden topicot olvasni,igaz csak olvasni,de sokat lehet tanulni belőle,némelyiken meg jókat nevetni.. :lol:

De ha lehetőségem van rá,általában benézek az Opelforumra.

Jó a csapat,csak nekem a péntek mindig hosszúra sikeredik a maszek munkák miatt.

De,ha lesz szabad péntekem ígérem beoffolok közétek a CP-ba,hacsak ki nem kergettek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

De,ha lesz szabad péntekem ígérem beoffolok közétek a CP-ba,hacsak ki nem kergettek... :lol:

Első a meló! ;) Amúgy már nem szívesen vegyülünk be a CP kiskörút oldali szakaszába, mert a sok tudományos munkatárs olybá' szaxerűen tud megállni, hogy utána képtelenség kiállni közülük.Meg ugye rendszeresen meghúzzák egymás autóját, aztán megy a kutyabeszéd, pedig csak annyi, okosan kellene beállni, és rendeltetésszerűen használni a parkolót.Nem véletlenül festették fel azokat a fránya fehér csíkokat! :lol:

Szal az El Bundi előtt tobzódunk mostanság. :D

Kergtés meg nem lesz! :D

Link to comment
Megosztás:

A kiskörút betyárai most sem pihentek.Jöttem haza a melóból, a rádióban Snoop szólt, semmi stressz, vége a napnak.Praktiker körforg. is szépen ahogy kell, lámpánál szintén, majd rá a Csongrádira.Odaérek a Posta sarkához, sehol senki.Elindulok, Centrumnál lassítok a kék Puntós srác mögött, bekanyarodik.Közben a belsőben beesik mellém egy BMV.Nem baj, had csinálja, úccse vajunk 1 súlycsoport.Kimejek a Jókaira, lassítanom kell, mert előttem 2 autó molyol.Erre majd belémjön a Fiat GP.A tükörből látszik, hogy széria.Sem'baj, had csinálja.Gondoltam, hogy kirakom az elakadásjelzőt, hogy picit vegyen vissza, de inkább hagytam.Közben le is maradt.Aztán újra belemászott a seggembe.Ez hüle, gondoltam, de 3X is eljátszotta.Jött a kada Elek jobbról, gondoltam csak megmutatom neki, hogy hogyan is szoktak felénk kanyarodni, ezért irányjelző ki, visszakapcsolok, közben látom a tükörből, hogy szintén irányjelzőzik.Hát jó........ Felveszem a kesztyűt.Aztán ahogy kell, trepnin kanyar, némi drift, és csőgázon 2.-ban bekanyarodtam.Aztán kigyorsítási szakasz.Amolyan állat módjára, hogy üvöltsön a 16V 100 :lol: LE-je.Az út szélén álló 2 pacák rémült tekintetét még láttam.Meg azt is, hogy mire bekanyarostam a Bánffyra, a GP-s már elég konkrétan lemaradt.Gyakorlatilag akkor ért a Kadán lévő cukrászda elé.

Elégedett mosoly jelent meg az arcomon.Csak jó dolog ez az ültetés! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor én is ide:

CSATLAKOZOM az elöttem szólóhoz!

BOLDOG SZÜLINAPOT! :D

KÖZÉRDEKŰ KÉRDÉS!

Ki rendelt hozzám, hütőrácsot? vagy valami hasonlót? :lol: :D ;) (feladó: Pierre Hartung)

Csak, hogy tudjam kinek kell odaadnom majd ha hazamentem! :lol:

Hello!

G Astra hütörács! Én voltam!!

Link to comment
Megosztás:

Voltam a Valkai mesternél beszélni, és felajánlott eladásra egy zsíír új Nokia N90-es mobiltelefont.Ami azért annál lényegsen többet tud, mint hogy csak telefonáljanak vele, mert fényképez, videóz, meg még kismilió funkciója van.Szal ha v.ki ilyesmit keres, vagy tud olyat aki ilyesmit keres jelezze a Zsoltinál.Az ára egyébként 80e.ft, garival, papirokkal, +1 memóriakártyával, és a legszebb az egészben, hogy kártyafüggetlen.

Az új ára pedig olyan 140e. körül mozog.........

Amúgy téli kerekek kicentírozva.Jöhet a hideg! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.