Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Losi!

Nézem a Discovery-n ezt a Wheeler Dealers müsort és röhögök!

A müsorban régi kocsikat vesznek meg és újítanak fel,aztán egy kis haszonnal eladják.

Persze a felújítás folyamatát mutatják végig,szal lehet virtuálban szerelni!

A mai részben egy Lancia Delta Integralet újítanak fel,de olyan szerelések vannak benne,hogy el se hinnéd! :D

Generátor cseréjéhez,bal gólyalábat meg kellett bontani és onnan lehet hozzáférni. :lol:

A hütő lukas volt,cseréhez géptető le,lökös le és a lökös csavarjai az irányjelzőburák alatt vannak. :lol:

Szal a Corsa ehhez képest sétagalopp! :D

Viszont a fékei kísértetiesen hasonlítanak az opelére.

A polírozást egy flexhez hasonló géppel végezte és nem tünt bonyinak,csak marha sok vízzel kell csinálni és nem lesz gond!

Későn van ez a sorozat(minden hétköznap 23:00-24:00-ig),de valakivel felkéne vetettni dvd-re oszt nagy téli meeteken lehetne szexsönvidejózást rendezni! ;)

Link to comment
Megosztás:

A feleség rajtakapja férjét, legjobb barátnőjével a hálószobájukban.

A férj magyarázata:

Hát igen. Megkúrtam. Nem kicsit. Nagyon! A legjobb barátnődet. Az utóbbi másfél évben folyamatosan, minden héten. Ilyen böszmeséget még nem követett el férj a világon.

Ezt megkaptam én is! Csak gátolt a 10%-os bünti, hogy feltegyem... :lol:

Ne, hogy ki legyél moderálva! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt megkaptam én is! Csak gátolt a 10%-os bünti, hogy feltegyem... :lol:

Ne, hogy ki legyél moderálva! :lol:

Ezt csak azért tettem fel, mert jól tükrözi azt a helyzetet, amiben pillanatnyilag élünk.

És egyáltalán nem azt jelenti, hogy akár a férjnek, akár a feleségnek igazat adnák, én csak a gyerekeket sajnálom.

Link to comment
Megosztás:

Voltam kipuffosnál, és rakott a Corsára széép véget.Egész jó, de alapjáraton lett egy pici susogó hangja.......

Valamint kicseréltem a FŐ gyújtókábelet, így egész jól kisímul az alapjárata.De ha terhelem, utána nekilát emelni, ejteni, és azt a tippet kaptam, hogy próbáljam ki másik elosztófedéllel, meg rotorral.Szal mejek majd Ferihez cuccért.S, ha az a baja, aakor ez 10e.-be fog kerülni, mert annyi az ugy. rotor+fedél.............

Link to comment
Megosztás:

Hú de nagy az önbizalom! :D

Neked is lenne! :lol:

ui: ma egy RX-7-est felélesztő karbantartó fiatal gyereknek mutattam pár fotót 2 brutális A corsáról... hát... picit elhitte, hogy tudnak valamit a kocsik! No meg gratulált a gazdiknak!

Az elvetemült lázító kolléga nevében is köszönjük! :D ˙Mert Demó tehet mindenről :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tartunk egy laza 3 napos K.O.M.A. tábort, és kész is! :lol:

Nálunk ez így megy, sok röhögéssel, meg La Verdés pizzával! :lol:

az most nem fog menni...

Rómát sem egy nap alatt foglalták el! :D Az enyém is sokára lett kész jelenlegi állapotára, és még csak olyan 87.5%-os.Kb.........

Link to comment
Megosztás:

János! Többször hallottam tőled, hogy az Opticon szerverszobájában nincs klíma.

Hát én ma voltam ott. A teljes optikai hálózat központi szervereinél. És még most is ment a klíma!!!

Csak a megnyugtatásodra írta. Nehogy emiatt legyen álmatlan éjszakád! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Normális helyen szerverszobákban egész évben megy a klíma előírás szerint 18 Celsius fokon. Speciális szerverfarmok esetében a gyártó előírása szerint 16 Celisus fokot kell biztosítani...tehát én egész évben hidegben dolgozom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Boldog szülinapot kívánok a csapat Skodás emberének, az Octaviás ZAG-nak!!! ;)

S, főleg azért ide, mer ha olvasd, úgyis ezt a topicot szokta elsősorban olvasni................

Akkor én is ide:

CSATLAKOZOM az elöttem szólóhoz!

BOLDOG SZÜLINAPOT! :D

KÖZÉRDEKŰ KÉRDÉS!

Ki rendelt hozzám, hütőrácsot? vagy valami hasonlót? :lol: :D ;) (feladó: Pierre Hartung)

Csak, hogy tudjam kinek kell odaadnom majd ha hazamentem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.