Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tegnap hatalmas dugó volt Budapesten és az autópályán is több helyen baleset volt. 14 órakor indultam és 21.50-kor értem haza. Fogyasztás ennek ellenére 9,7 liter lett, de sajnos a kipuff sehogy sem jó minden induláskor beleér a hátsó lökösbe és olyan hangot ad mintha valaki nekem jött volna. :lol:

Gepard: :lol: Igen képes lennék abban dolgozni igaz a koszosabb munkákra nem azt használnám.. :D

Link to comment
Megosztás:

Elnézést kérek mindenkitől, hogy tegnap nem mentem veletek pinzériába, de éppen vacsorától jöttem, meg kellőképpen fáradt is voltam így a "Pokoli7" végén már.

Azért csak megvillantam! :lol: Láttatok meg minden.................. :lol:

Jaja, de azért jó lett volna dumálni!! :D

Meg ha még a gépsast is elhozod..

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam Békéscsabán a kolbász fesztiválon!

Gyerekek!Jövöre le kell oda menni csapattal,iszonyat nagy feeling!

Töltik a kolbászt és úgy isszák a páleszt,mint a vizet!

Nem csak a sportcsarnokban zajlik a dolog,hanem akkora sátrakban,mint ami BW-n volt,de azokból vagy 3 van összenyitva és ezekből van vagy öt.Szal van embertömeg,zabálás ivászat,amit akarsz!

Én jövöre korán megyek,de remélem sikerül a szexciót megfüzni,hogy nevezzünk,mint csapat! :lol:

Sportcsarnok:

csarnokox7.th.jpg

Talán ismerős a fazon:

dnesff6.th.jpg

Kolbi:

kolbiwz1.th.jpg

Vásárfia: :lol:

sapkavv7.th.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.