Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Mivel volt v.mi esemény a munkahelytől nem messze, az 5-ös Mindszenti kereszteződésében, gondoltam utánaolvasok a baonon.Erre kiderül, hogy reggel, a Budai kaputól nem messze is volt egy crash, ahol egy C Corsa volt az áldozat.Az ellenfél pedig egy busz.Aztán nemsokkal a Mindszenti kaland után egy halom kamiont tereltek a melóhely felé, mert szintén komoly crash volt a 44-es elkerülőn............

Mi volt ma????? :lol:

A Mindszenti krt-i balesetet én is láttam,de csak messziröl,azt láttam hogy 3 autómentő is kinnt volt..

Speed kollega!!

Zebránál lassítani szoktak nem padlógázt adni!!Feleségem "megdícsért!!" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Speed kollega!!

Zebránál lassítani szoktak nem padlógázt adni!!Feleségem "megdícsért!!" :D

:D :D ;) óóó... én olyat nem csinálok... ;) :lol:

csak ha látom, hogy elférek kényelmesen! :P Egyébként mikor volt és mivel voltam? a QP-val?

Egyébként van ám másik kapri-sárga QP is a környéken! Biztosan Ő volt!!! :lol:

(általában tényleg megállok a gyalogosoknál. Igyekszem őket nem veszélyeztetni! :D)

Link to comment
Megosztás:

:D :D ;) óóó... én olyat nem csinálok... ;) :lol:

csak ha látom, hogy elférek kényelmesen! :D Egyébként mikor volt és mivel voltam? a QP-val?

Egyébként van ám másik kapri-sárga QP is a környéken! Biztosan Ő volt!!! :lol:

(általában tényleg megállok a gyalogosoknál. Igyekszem őket nem veszélyeztetni! :D)

MA 18 óra körül Dobó krt-,Batthyányi u. körforgalom,szerintem tuti te voltál.

Gyalogos nem volt a közelbe ,csak a tempo miatt mondta asszonykám.. :D :P

Link to comment
Megosztás:

Eladó Kifogástalan újszerű állapotú Télikerék garnitúra!

15 collos Alessio alufelnin (esztétikai hibákkal, de görgőzésre nem szorúlnak), 4x100 osztókörrel! 195/60/R15 Fulda Kristal Montero gumikkal, gyakorlatilag új, 2-300km-t futott !

Ár: 75.000HUF

Tel: 0630/2322772

Link to comment
Megosztás:

Speed!!

Fabia ablak-téma megoldódott??

Jah' !Betörték! :lol: Tudom nem vicces, ÉN pl. a hátába állítanám a kezét annak, aki ilyet csinál............. és még ragozhatnám.............

más:

Holnap megyek Ceglédre Stewehez Corsára toronymerevítőt nézni.Ha látok Astrára, akkor esetelg hozzak v.kinek?

Link to comment
Megosztás:

Jah' !Betörték! :lol: Tudom nem vicces, ÉN pl. a hátába állítanám a kezét annak, aki ilyet csinál............. és még ragozhatnám.............

más:

Holnap megyek Ceglédre Stewehez Corsára toronymerevítőt nézni.Ha látok Astrára, akkor esetelg hozzak v.kinek?

Tudom,hogy betörték,csak hogy talált-e már?

Link to comment
Megosztás:

MA 18 óra körül Dobó krt-,Batthyányi u. körforgalom,szerintem tuti te voltál.

Gyalogos nem volt a közelbe ,csak a tempo miatt mondta asszonykám.. ;) :D

Hm... egy békéscsabai kolléga van itt nálam "training on the job"-on...

vele próbálgattuk az autót! De a Dobó körútnál egyáltalán nem haj... jaaaa, hogy a Batthyány? Rendőrség előtti körforgó? :D Hm...

Addigra már meleg volt a hűtővíz... :lol: és... igazából a gyalogosokat meglátva fékeztem a temporól a kanyarban...

ám... ők látva, hogy nem 2-vel jövök... visszaléptek. Így aztán padló! :lol:

Egy Honda fanatikus ember előtt nem maradhat szégyenben az OPEL!

Csak a márka becsületéért tettem! :D

Fabia ablak-téma megoldódott??

Még nem! Holnap megy a srác hozzátok!

Tudnál neki kicsit segíteni? Kereshet Téged?

U.I.: ZAG! Ezúton kérek elnézést az ijesztgetésért a Kedvesedtől! ;)

Link to comment
Megosztás:

Délután voltam Nagykőrösön, és taliztam Stewevel és kaptam tőle mindeféle toronymerevítőt.Majd kiderül, hogy melyiket lehet használni a Corsához.Elsőre még Astra hátsó merevítőt is láttam a cuccban.Visszafelé gondoltam nem a kalandos úton jövök, hanem a családommal egységesen kitaláltuk, hogy inkább Lajosmizse felé vesszük az irányt.Szép út, jó út, de nem sportfutóműhöz találták ki.Szal arra sem megyek többet, ha nem muszáj.

Visszafelé már inkább a régi 5-ös úton jöttünk.Semmi száguldozás, csak szépen.

De odafelé jóóó volt! :lol: Kocsisor előzés és tsai.......................... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hi ! Skacok...

Egy kérdés, nincs valakinek elfekvőben használaton kívüli NOKIA telefonja ? Pl.: 3410, 3510...stb

Egyszerű de nagyszerű... :lol:

Természetesen üzemképes érdekel , reális áron... :D

Fizetés kp-ban, a CP-ben... ;) :lol: :D

Nekem van! ;)

5110-es! A legjobb!

Meg van 7110-es is! Igaz... az már nem működik.

De van egy P900i-m is! Ez még műkszik!

Esetleg van egy M35-ösöm is.

Szóval lehet válogatni! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.