Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én is téliesítek :lol:

Betettem egy rövidzárat a kályha hőkapcsolójába hogy mindíg fűtsön ha a hűtővíz hideg :lol:

Ma reggel nagyon kellemes volt mire kitolattam a garázsból begyulladt és fűtött :D nem kicsit!

Nekem ilyen nincsen, de asszem a Corsát is felfagyálózom, aztán egyúttal kicserélem a kiegyenlítőjét, mert az is megvan már.........Aztán irány a kipuffos.Persze a sorrend felcserélhető........

Meg egyúttal az Astrából is leengedem a nyári ablakmosót, meg ilyenek...

Link to comment
Megosztás:

Én is téliesítek :lol:

Betettem egy rövidzárat a kályha hőkapcsolójába hogy mindíg fűtsön ha a hűtővíz hideg :lol:

Ma reggel nagyon kellemes volt mire kitolattam a garázsból begyulladt és fűtött :D nem kicsit!

Szia!

Ez a fűtési mód megoldható egy f astrába egy kisátalakítással esetleg??

Köszi elöre is!

Link to comment
Megosztás:

Kulonbozek vagyunk, engem arra nem lehetne ravenni hogy egy horgaszbot mellett uldogeljek hajnalok hajnalan.

Pedig milyen jó is az!! 1ik bot fenéken(bojlival) a másikkal match-ezni... :D

Szumma-szummárum --> inkább cserbenhagyás, mint halál!

(természetesen úgy, hogy azonnal rendőrt és mentőt hívva telefonon, irány a rendőrség!) - ilyen helyzetben!

Jogos az egy pont! Monoron az olyan környéket, Cinka Pannának hívják! Csak a csőgáz!! ;)

Horvátországi baleset - egy alagútban :lol: :D

Nagggyon kemény! Döbbenetes ez is.

Hányan halhattak meg ?! :lol: Ennek se működött a tahográf asszem. Bár az sem csoda, ha alszik nem pörög a meló, nincs pénz se!! De hát ilyen áron!!

Az adófizetőt nem védi semmi, kvázi csak köelességei vannak...a szegény többszörösen hátrányos helyzetűnek meg jogai... ha meg sz@ar van a palacsintában akkor lehet menni "Straszburgba" vagy valamelyik emberjogi szervezetből..mert hát valjuk be, azok meg belőlük élnek-->a többi meg belőlünk!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is téliesítek :lol:

Betettem egy rövidzárat a kályha hőkapcsolójába hogy mindíg fűtsön ha a hűtővíz hideg :lol:

Ma reggel nagyon kellemes volt mire kitolattam a garázsból begyulladt és fűtött :D nem kicsit!

Ha állandóan megy a kályha, lényegesen többet fogyaszt a szekér, nem?

Link to comment
Megosztás:

Nagy sokára de újra működik a képtáram... ajánlom a "függőknek"! :D

http://kep.tar.hu/udi/50376131#2

Jó képek! ;) Tisztán látszik, hogy ÉN is dolgoztam a saját autómmal! :lol:

Ma helyére került a kipuff is, most már nem kolompol, és hátul is szépen áll.Sajnos véget csak péntekre fog kapni a kipuffos, így az csak akkor lesz felrakva.

Ma galád módon le akart gyorsulni a hetényi útra, a domb elkerülőről kifordulva egy Ford Focus.........

;) :D :P Nem hagytam magam, és én is nyomtam neki és a Búzavirág utcáig kapott vagy 300m-t! :lol: Pedig szénné pörgette szegény autót! :D Jó játékot csináztunk így közösen! :D

Link to comment
Megosztás:

Cartársak!

Nem tudja valamelyiktek, hogy ha szervízkönyves az ótóm, akkor elvihetem-e én saját magam zöldkártyáztatni a gépet? vagy csak a tormásihoz...

Meg hogy kecsón hol csinálnak ilyent? mondjuk ahol nem kell előre bejelentkeznem, mert sajnos az otthon létem nem igazán sok lesz megint :lol: , és ebből csak kettő a munkanap!( Nov.01-05)

Link to comment
Megosztás:

Cartársak!

Nem tudja valamelyiktek, hogy ha szervízkönyves az ótóm, akkor elvihetem-e én saját magam zöldkártyáztatni a gépet? vagy csak a tormásihoz...

Meg hogy kecsón hol csinálnak ilyent? mondjuk ahol nem kell előre bejelentkeznem, mert sajnos az otthon létem nem igazán sok lesz megint :lol: , és ebből csak kettő a munkanap!( Nov.01-05)

Semmi köze sincs a szervízkönyvnek a zöldkártyához.

Oda viszed, ahova szeretnéd. A szervízkönyv és a garancia az az autó szervizelésére vonatkozik. Egy zöldkártya készítés nem jár ilyen tevékenységgel... így nem zavar semmilyen vizet.

Szóval csak nyugodtan! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mivel volt v.mi esemény a munkahelytől nem messze, az 5-ös Mindszenti kereszteződésében, gondoltam utánaolvasok a baonon.Erre kiderül, hogy reggel, a Budai kaputól nem messze is volt egy crash, ahol egy C Corsa volt az áldozat.Az ellenfél pedig egy busz.Aztán nemsokkal a Mindszenti kaland után egy halom kamiont tereltek a melóhely felé, mert szintén komoly crash volt a 44-es elkerülőn............

Mi volt ma????? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.