Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem tartott sokaig a gyorsulas az bizots. Ilyenkor minek irogatjak a rendszamokat ?

A batrabbak atvonultak a TESCO parkoloba es ott folytattak, en nem votlam iylen bator inakbb hazajottem :lol: Ott is megjelentek a zsaruk de allitolag ott mar belekotottek mindenkibe.

Attol tartok hogy elobb-utobb raszallnak a CP-re is, mondjuk idenre lassan vege a CP-s eletnek mert este mar dolgozó lány hideg van !

Én átmentem a Tesco parkolóba is! :D

De amíg én ott voltam - 23:20 - addig nem szórakoztak. Bejöttek egyszer a parkolóba, körbe mentek, de nem csináltak semmit. Nem volt gyorsulás sem a parkolóban.

Aztán megállt egy Niva kicsit messzebb, de kb 15 perc után elhúzott.

Aztán lépnem kellett... nem tudom, hogy mi történt utána. Lehet, hogy visszajöttek a zsaruk? :lol:

Egyébként SZISZI! Nem tudod, hogy mit csináltak a jogi-val? Elkapták a zsaruk?

(aki nem volt ott: jogi beült a Józsi autójába - ezüst csíkos calibra - és gyorsult egyet egy GSI-vel, épp akkor, amikor jöttek a zsaruk 2 autóval.)

Szerencsés tag.Jó helyre született, és jó helyen él, és dolgozik..................
Azt írta a srác, hogy bankban melózik.

Valszeg egy módosabb család sarja lehet.

Link to comment
Megosztás:

Mostanság hatványozottan kint vannak az utakon............... Csak sztem az a gáz, hogy a balesetek nagy részét nem azok okozzák, akik ismerik az autójukat, költenek, és vigyáznak rá............... hanem a sok hétvégi safjor, aki NEM ismeri az autójának a határait.Szal megint rossz embereket b@szogatnak............... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként SZISZI! Nem tudod, hogy mit csináltak a jogi-val? Elkapták a zsaruk?

(aki nem volt ott: jogi beült a Józsi autójába - ezüst csíkos calibra - és gyorsult egyet egy GSI-vel, épp akkor, amikor jöttek a zsaruk 2 autóval.)

Nem tudom, mar erdeklodtem de nem tudta senki !

Link to comment
Megosztás:

Halálra verték a gázolót!

Egy 8 éves kislány fejét elütötte egy Thalia-s fazon a tükrével!

Erre kiszedték a rokonok az autóból és agyonverték! :lol:

Bazz... :lol: BAZ megye!

Néhány éve jártam oda egy csajhoz. Miskolc mellett lakott.

elég sokszor megfordult a fejem a romákkal dugiglévő falvakon áthaladva, hogy ha elcsapnék egyet, én NEM MERNÉK MEGÁLLNI! Húznék az első rendőrségig!

és lám! Nem alaptalan a para! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Bizti emléxel még, mikor a Műkerti sétányon ütött el egy taxis egy a többségi kisebséghez tartozó kölköt?

Ott is csak a kiérkező rendőrök miatt maradt életben a taxis, mert rögtön összegyűlt a "család".

Pedig a tag korekt volt, nem lépett meg, mentőt, rendőrt hívott..............

Ezek ilyenek................. ragozhatnám még, de nem tudnám szalonképesen tenni, ezért be is fejezem a dolog kivesézését................

Link to comment
Megosztás:

A Kossuth Rádióban azt mondták, hogy a kislány 11 éves volt és a baleset után ami csak annyi volt, hogy megütötte az autót és elesett a biciklivel mert biciklizett, elszaladt. A sofőr aki pedagógus mint a felesége a 16 éves lányáért ment és vitte két kisebb gyermekét akiknek "ezek az állatok" azt mondták, hogy fussanak ha kedves az életük.... A férfinek rokonai élnek a faluban, nálik volt a nagy lánya.

Melyik ország is ez? Ja MAGYARORSZÁG! ez az a bizonyos rosszlány ország?

Elnézést kérek nem szeretem szidni a Hazámat de miért kell meghalni egy ártatlan embernek aki nem okozott halált, és miért kap csak két és fél évet az a roma kölök aki a műszaki nélküli BMW-vel beroncsol a buszmegállóba és 8 ember sérül, több a helyszínen életét veszti ??? szóval milyen ország?

Biztos máshol is történnek szörnyűségek csak ott megbüntetik az elkövetőket és a hatalomnak van elrettentő ereje.

Link to comment
Megosztás:

A Kossuth Rádióban azt mondták, hogy a kislány 11 éves volt és a baleset után.......

Sajnos nálunk egyenlőre a törvény, a bűnelkövetőt védi.Nincs vesztett ügy, csak béna ügyvéd...........

Igen Tomi, ez itt Magyarország..................

Rövidebbre vettem az idézetet. Gepard

Link to comment
Megosztás:

Ma reggelre le volt fagyva az autó első ablaka, mikor indultam melózni.Várcsikáltam az utcára kiállva 4-5 percet, mire elkezdte a venti érdemileg lefújni.Asszem itt az ideje, hogy elkezdjem téliesíteni a gépparkot.

A téligumikkal azért még várok, de valszeg nem sokáig lehet gyönyörködni a szép széles kerekekben..........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.