Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

köszi,

nézegettem már néhányszor, de nem érzem úgy h 1200-őt megéren egy darab papírlap

azért annak örülök h van ilyen figura aki veteránautó prosikat árul.

ja és arra gondoltam h nem aranyszinű lesz mint a képen nem is kék vagy bordó, hanem szürke piros csíkkal az oldalán, mint a Swingereken

Link to comment
Megosztás:

Jó volt a tegnap esti progi, mert átfésültük a Noszlopy G. parkot Speed uncsitesójának iratai után......

Tisztára mint v.mi 4. típusú találkozások :lol:

Köszi szépen srácok! :D

Jó fejek voltatok Mindannyian... és igazából egészen érdekes volt a dolog. Egy rendhagyó péntek esti meet sikerült így! ;)

Meg az is bebizonyosodott, hogy egy Z18XE, amiben kevés km van, jobban gyorsul, mint az én 192e.km-t futott X16XEL-m.Ez mondjuk nem volt túl meglepő számomra. :D
Jó van na... csak bohóckodtam... ;)

Egyébként tegnap este, miután leléptem Tomiék (az 5-ösről), megjöttek a zsaruk. Pont volt egy gyorsulási verseny, utánuk is mentek, a másik autó pedig hazaküldött mindenkit.

Persze közben szorgalmasan írták a rendszámokat! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként tegnap este, miután leléptem Tomiék (az 5-ösről), megjöttek a zsaruk. Pont volt egy gyorsulási verseny, utánuk is mentek, a másik autó pedig hazaküldött mindenkit.

Persze közben szorgalmasan írták a rendszámokat! :lol:

Hinye,akkor pont ídőban léptünk le? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hinye,akkor pont ídőban léptünk le? :lol:
Oszt kit érdekel, hogy írogatnak?

Le vannak sz@rva! Legyenek vele boldogok. Sokat nem tudnak vele kezdeni.

Még jó, hogy nem voltam ott. :lol:

Naggyon keményen nyomják ezek a franciák a Parkourt, ott ez már majdnem nemzeti sport lett.

Nagyon tetszik, de lehet, hogy nem kétszer törték össze magukat.

:D

Kétségtelen, hogy nagyon profik! Na és persze az is, hogy volt már néhány törésük! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tartott sokaig a gyorsulas az bizots. Ilyenkor minek irogatjak a rendszamokat ?

A batrabbak atvonultak a TESCO parkoloba es ott folytattak, en nem votlam iylen bator inakbb hazajottem :D Ott is megjelentek a zsaruk de allitolag ott mar belekotottek mindenkibe.

Attol tartok hogy elobb-utobb raszallnak a CP-re is, mondjuk idenre lassan vege a CP-s eletnek mert este mar dolgozó lány hideg van !

Irigylem az ilyen szerelés-függő emberkéket ;)

Nekem erőt kell vennem magamon, hogy mondjuk egy levegőszűrő cserét megcsináljak :lol: :lol:

Nemhogy motort cserélgessek :D

Kulonbozek vagyunk, engem arra nem lehetne ravenni hogy egy horgaszbot mellett uldogeljek hajnalok hajnalan.

Link to comment
Megosztás:

Kulonbozek vagyunk, engem arra nem lehetne ravenni hogy egy horgaszbot mellett uldogeljek hajnalok hajnalan.

Még jó, hogy nem mindenki egyforma.

Jól is néznénk ki, ha mindenki a tóparton ülne pecabottal a kezében :lol: :D

Ki szerelné a kocsikat akkor? :D

Én most nagyon belendültem a pecázásba.

Tegnap is voltam, és ha az idő is úgy akarja akkor a jövö hétvégén mind a 3 napot vízparton fogom tölteni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.