Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Lehet, hogy csak poénból volt ez a felirat rajta! :D :D

Te kiraknál a Corsa-dra egy nagy kék-fehér "T" betűt? :lol:

Én nem raknék ki ilyet a QP-ra, mert ez így égő.

Szóval nem hinném, hogy poén.

Egyébként pedig aki egy ilyen (45-60 milliós) Ferrari-t vesz, az már túl lépett azon a szinten, hogy "Apé, oszt?" meg "legalább ki van fizetve..."

Én inkább arra gondolok, hogy ez egy "továbbképző" iskola. Olyan embereknek, aki vesznek egy Ferrari-t és nem akarják összetörni a sajátjukat (mert még nem vezettek ilyet soha) és inkább elmennek szakemberhez...

Bár az ilyenek meg nem raknak rá T betűt (mivel német, így L) az autóra...

... szóval ... igazából nem tudom elfogadható érvekkel egyik verziót sem alátámasztani... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy kis technikai help kellene.Hogyan tudnék interneten keresztül TV-t nézni? Mert úgy tűnik, hogy mostantól kezdve bent kell heggesztenem 21:00-ig, és bevallom őszintén, jó lenne v.mi "adást" nézni közben, mert melózni 18:00 után már nem igazán szeressek! :lol:

Javallat? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy kis technikai help kellene.Hogyan tudnék interneten keresztül TV-t nézni? Mert úgy tűnik, hogy mostantól kezdve bent kell heggesztenem 21:00-ig, és bevallom őszintén, jó lenne v.mi "adást" nézni közben, mert melózni 18:00 után már nem igazán szeressek! :lol:

Javallat? :lol:

Google--> "online tv" vagy "web tv" valami ilyesmi.

Nemtudom, hogy a magyar tv csatornáknak van-e online adásuk.

Esetleg nézd meg a hivatalos weboldalaikat.

Link to comment
Megosztás:

Speed!Láttam ma Kméten egy OAC-180 frsz. Astra Coupet, ezüstmetál színben! ;) Taliztál már vele?

Már láttam... VONÓHOROG VAN RAJTA!!! :lol: :lol: :D

Egy pic.áé! Állítólag (info a Tormásiéktól) a szülinapjára kapta pár éve a csaj... hogy ne kelljen buszoznia a főiskolára! :D

Link to comment
Megosztás:

Már láttam... VONÓHOROG VAN RAJTA!!! :lol: :D :D

Egy pic.áé! Állítólag (info a Tormásiéktól) a szülinapjára kapta pár éve a csaj... hogy ne kelljen buszoznia a főiskolára! ;)

Gondolom már csak az utánfutóra fér fel a sok tankönyv... :lol:

Link to comment
Megosztás:

TRAFIPAX!!!

Ma láttam a Nyírin, az Arborétum lakópark oldalában a zöld Felíciát, éppen mérte a Domb elkerülő felé menőket.A kereszteződésnél pedig ott álltak a rendőrök.Tudom nem sok értelme van, de jó mérgesen néztem a mérőautóban posztoló ifjú pénzgyűjtőre............ :lol:

Link to comment
Megosztás:

TRAFIPAX!!!

Tudom nem sok értelme van, de jó mérgesen néztem a mérőautóban posztoló ifjú pénzgyűjtőre............ :lol:

Én annó ifjú koromban az Izsáki úton kb. 100 méterrel a trafi után nemzetközi jellel üdvözöltem őket... :D :lol: Nem mentem gyorsan, gondoltam nem is figyuznak... :D

A tükörben csak azt láttam, hogy stoboszkóp lett a vakuból... :D :D ;)

...tehát figyuztak és vették a jeleket... ;) :D :P

Link to comment
Megosztás:

Jó volt a tegnap esti progi, mert átfésültük a Noszlopy G. parkot Speed uncsitesójának iratai után......

Tisztára mint v.mi 4. típusú találkozások :lol:

Meg az is bebizonyosodott, hogy egy Z18XE, amiben kevés km van, jobban gyorsul, mint az én 192e.km-t futott X16XEL-m.Ez mondjuk nem volt túl meglepő számomra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.