Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Maximális tHX minden harcosnak a kméti sexcióból, Udi mesternek , Morgó mesternek , Johnnynak, Tominak, Pistinek, Kacserónak, Pajának az elmúlt 3 napban a soksoksok segítségért.

Nélkületek nem indult volna be a kisgép.De most teszi a dolgát, viszont tényleg ki kellene derítenem, hogy hova megy az a vákumcső, ami a motor tetején lévő elosztóban van, mert ugyanazt csinálja a Corsa, mint anno a GSi, hogy egyenetlen az alapjárata.Felpörög, aztán visszaejti a fordulatot.De összeségében megy, jár, beszél, egyszóval ebből biza autó lesz. :D Vagy ilyenek............ :lol:

Gepárdnak pedig sűrű elnézések közepette Boldog Szülinapot kívánok így megkésve.Mentségemre szolgáljon, hogy nagyon el voltam veszve az elmúlt 4 napban.Meg még ezen a 7n biztosan el is leszek majd! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szívesen, máskor is...igaz én nem nagyon sokat tudtam segíteni... :lol:

Az is sokat számított, hogy ott voltál, és növelted a tömeget! ;) Amúgy a szomszédok kérdezték anyósomat, hogy mi volt nála, hogy 8 autó állt a ház környékén! :D Keresztelő? :D Aztán anyósom mondta, hogy semmi ilyesmi, csak a veje barátai! ;)

Alkalomadtán kérhetnék képet a lámpicsekekről? :lol:

Link to comment
Megosztás:

nálunk chopperfelvonulás van szinte minden nap az utcában, itt dübörögnek az ablakom alatt 3 méterre, hogy hrrrr meg hrrrrr meg hrrrr meg hrrr hrrr hrrr hrrrrrrrr

vagy csak úgy h hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pukkk

valahogy senki nem gondol ünnepségre...

Link to comment
Megosztás:

Gepárdnak sok boldog szülinapot kívánok kicsit égő, hogy ennyire megkésve de én is nagyon el voltam foglalva... :lol:

Holnap megyek Gubacsihoz hátsódob csere is lesz mondta, hogy pár MOTE-snak már csinált. Érdekelne ki milyet választott?

Link to comment
Megosztás:

Holnap megyek Gubacsihoz hátsódob csere is lesz mondta, hogy pár MOTE-snak már csinált. Érdekelne ki milyet választott?

Jól mondta, , (Wolfi, Gepárd, és én) is nála csináltattuk! :D

De a tipust nem tudom sajnos megmondani! :lol:

Íme az enyimé:

med_gallery_1716_11_222209.jpgmed_gallery_1716_11_31574.jpg

Alkalomadtán kérhetnék képet a lámpicsekekről? :lol:

Nagyon királyságosak! (amúgy megjött mindkét garnitúra) :D

Küldök majd emailt! ;)

Link to comment
Megosztás:

Na Hi Mindenkinek! :D

Hát hazaértem... s láttam sok "nem semmi" dolgot! :P

A kedvencem:

kep028.jpg

Sajnos mivel a fényképezőm a csomitartóban volt, így a telefonommal készült!

Az "L" betű az a LERNER rövidítése (a magyar "T"-nek felel meg) a sárga cimkén pedig az állt, hogy "Fahrschule" :D :D ;)

Hogy ki az az állat, aki egy zsír új Ferrari F430 Spidert tanuló autónak beállít??? :lol: ;) :lol:

Döbbenetes!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.