Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tyuha, megjelentem egybol vita bontakozott ki :lol:

Nem baj az:) A vita jó, csak a veszekedés és a sárdobálás az nem jó!

Szavazás van a témában. A szavazás, akkor eredményes, ha van rá érdeklődés. 2006 október. 29-ig lehet szavazni. Utána eldől mi lesz. Kérlek addig vegyük figyelmebe a jelenlegi szabályt.

Tehát:

sziszi3.jpg

----------------------------------------------------------------------------------

Szép számmal megjelentetek az I. Opeles Pálya napon! Örülök, hogy végre mindenki jól érezhete magát végre!

Itt még1szer köszönet minden ötletgazdának és szervezőnek!

Link to comment
Megosztás:

Ismeri valaki a GLB-319-es rendszámú honda civic-et vezető 3,14csát ?

Üzenem neki, hogy legközelebb kilököm elé a bevásárló kocsit, amennyiben a zebrán nem ad elsőbbséget.

A tescoban vásároltam, és már a kocsi felé mentem, amikor a rázóköveken sem lassítva keresztülhajtott előttem. Látta, hogy jövök, mert rámnézett, én meg alig bírtam megállni pedig már a zebrán voltam.

A jó édes ....ját neki!

Link to comment
Megosztás:

Kesobb mentem, es most jottem mert megjottek a zsaruk :D

Mit akartak a rendörök?

Mi meg kint voltunk Losinál corsát szerelni,nekiestünk 7-en a C20NE-nek és addig csürtük csavartuk,amíg be nem indult! :lol: (Losi,Gepárd,Morgo,Kacsero,Udi,Tomi023,Berlina és jómagam)

Szerintem ennyi autóbuz!t egyszerre még nem látotott a kisgarázs! :lol:

Udi volt a "jedilovag",mi pedig a "padavanok"!

Holnap megyünk és délután befejezzük,de addig Losinak kell szereznie egy másik AC relét,egy nagy AC-t is!

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este bementem a benzinkútra szélvédőtmosni, éppen ott volt az a kis fehér Fiat, mait tavaly megpróbáltam bringával követni, de nem sikerült.

Hát egy nénié, 68as és Zastava 850es vagy 650es nem emlékszem, nem ezt figyeltem, egséz jó állapotban van, tulajdonképpen mindene megvan, ez még a hátranyíló ajtós, csak itt a városban járkál vele bevásárolni.

mondja, h van egy másik is a családban, az sokkal szebben restaurált. :lol:

közben jött egy csapat 8-10éves bringán, hallom: "gyenge jóóó!" mi ez? Ascona!! és elkezdték fényképezgetni

mikor visszamentem beszálltam észrevették, h itt a gazdája is szétrebbentek, mint a verebek...

Link to comment
Megosztás:

pedig a Calit elhozhatnád kéne a donor :lol:

Le lestünk volna pár dolgot :D

Boldog Szülinapot Gepárd!

Na ma megint nekugrottunk Wolfi corsájának,2 körül volt találka és most értem haza az előbb! :lol:

Piszok jó volt szerelni így együtt! :D

Képek:

Munka közben:

img0701ca6.th.jpg

Ahuna szakember a !

Link to comment
Megosztás:

Voltam a Wolfinál, vittem pár doksit és abban maradtunk, hogy beszerez pár dolgot meg én is :lol: és utána folytatjuk az Autót :lol:

Johhny te mikor tudsz jönni?

Én ma este befejezem az Astrat és esténként ráérek. Akár ha kell egyedül kimegyek és villanytszerelek.

Link to comment
Megosztás:

Voltam a Wolfinál, vittem pár doksit és abban maradtunk, hogy beszerez pár dolgot meg én is :lol: és utána folytatjuk az Autót :lol:

Johhny te mikor tudsz jönni?

Én ma este befejezem az Astrat és esténként ráérek. Akár ha kell egyedül kimegyek és villanytszerelek.

Nem tudom,hogy végzek hétközben,de ha tudok megyek segíteni!

Nem olyan sok villanyász dolog van már ott,inkább gyujtásra kell most gyurni,meg hűtésre!

De amit lehet segítek! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.