Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Pisti, a múltkor még Te is egyet értettél velem... szóval nem kell most a hívatalos szöveg. :lol:

Akkor csak a pályanapos bannerről volt szó, akkor azt mondtam, hogy arra a két napra nem kell vele foglalkozni már. Meg azt is mondtam, hogy majd beszélünk még róla.

Egyébként most nem a kérdésed volt a probléma, hanem a tálalása. Meg lehetett volna normálisabb hangnemben is kérdezni. (légyszives erre jobban figyelni!) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pontosan. Semmi rossznak nem vagyok az elrontója. A szabályzat ezen része lehet elavult, vagy nem a témának megfelelő. Én számtech fórumokon szoktam lenni és ott pl tiltva van általánosságban a kép az aláírásban( Példa bár rakhatnám az index.hu fórumát is...). Mi viszont úgy gondoltuk lehessen. A 60 -as pixel magasság a 468*60 miatt (elfogadott banner méret) van, a méretét illetően szerintem egyeztethetünk. Ami mindenkinek szólna: Kerüljük a durva és kétértelmű megfogalmazásokat, hiszen azt senki nem kedveli.

Javaslatom: (valami hasonlót vártam volna jelzők, és felhangokkal teli válasz reakciók nélkül)

A beillesztett kép méretére vonatkozó korlátozások módosítására javaslat:

- szélesség maximum 468 pixel (600-ról)

- magasság maximum 60 pixel

- teljes képméret max 40000 byte (2048 byte-ról)

fot_2004_banner.gif

Lehet persze más is.

Néha szeretnék én is "csak" klubtag lenni, mint a www.palyanap.com rendezvényén ahol abszolult nem érdekeltek a hibák. Ezért is a mottom ez: "A siker az, amikor egyik hibát a másik után követjük el, töretlen lelkesedéssel.". Viszont amíg Én foglalkozom ezzel a fórummal a "lábszagot" nem tűröm.

Link to comment
Megosztás:

Technikailg valóban csak 1x töltődik le a kép, ha a cache be van kapcsolva tehát alaptalan, hogy ez extra forgalmat generál.

Ennek ellenére nekem személy szerint nem tetszik az ilyen tipusú aláírás :lol: Akár van külföldön akár nincs.

Egyébként meg nincs külföld, legyetek már egy kicsit kozmopolitábbak :lol:

Link to comment
Megosztás:

...Javaslatom: (valami hasonlót vártam volna jelzők, és felhangokkal teli válasz reakciók nélkül)

A beillesztett kép méretére vonatkozó korlátozások módosítására javaslat:

- szélesség maximum 468 pixel (600-ról)

- magasság maximum 60 pixel

- teljes képméret max 40000 byte (2048 byte-ról)

http://www.opelforum.hu/fot_2004_banner.gif

Köszönöm Hemi!

Elnézésedet kérem, ha erősen, illetve bántóan fogalmaztam. Jogos amit írtál!

Engem nagyon fel tud bosszantani a "kockafejűség", a "kicsinyesség" és a korábbi megkötést annak éreztem! (bocs, hogy ezt mondom, de nem bántásból írom, csak magyarázni próbálom a dolgot! :lol:)

Amit most javasolsz, én azt teljesen korrektnek tartom és maximálisan támogatom. Köszönöm a konstruktív együttműködést! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az eddigi szabályok a következő okok miatt lettek bevezetve:

- a fórum sokkal rendezetteb, áttekinthetőbb, kulturáltabb, ha az aláírásban nem egy kisregény, fotósorozat szerepel. Ezekre a dolgokra ott a Profil, az "én autóm" rovat, a képtár, a blog.

- ha valaki érdemleges infót keres, akkor szerintem igencsak idegesítő, ha úgy kell kibogarásznia a sok ismétlődő aláírásból, fotókból a lényeget

- mindezekre azért van szükség, hogy a fórumról egyértelműen látszon, hogy szervezett, moderált és karbantartott. Ez pedig azért fontos, hogy magasabb legyen a reklámértéke. Gondoljkodjatok egy reklám manager agyával. Sokkal jobban tetszik neki, egy olyan oldal, ami nincs tele ismétlődő dolgokkal. Mint látjátok, a reklám-hely értékesítése elindult. Ebből már ~12e Ft bevétele származott a klubnak. Ha nagy változások nem történnek, akkor jelenlegi számításaim szerint, számítani lehet rendszeresen havi 12-16e Ft bevételre! Emiatt lett részben nyitott a fórum, ebből az összegből már lehet fedezni a megnövekedő szerver igénybevételt.

Ettől függetlenül, a szavazással egyetértek, és elfogadjuk a kimenetelét, de a "majomság"-ok nem légbőlkapott kockafejűség és korlátoltság eredményeként, inkább egy átgondolt koncepció nyomán alakultak ki. :lol:

Link to comment
Megosztás:

tényleg cache-ből tölti a már egyszer betöltött tartalmat, de ki-bekapcs után újra a szerverről tölti be.

esténként pedig ki szoktam kapcsolni,

így aztán holnap ugyanazt a képet mégiscsak le kell töltse

(egyébként szvsz ez így rendjén is van, hiszen a net egy folyamatosan változó valami)

nekem legalább is mindig így csinálja

Link to comment
Megosztás:

Speed!!

Fabiá-val vitted Tormásinak,a bort??! ;) :D :P

:D

Egy 1,2-es 3 hengeres Fabiat hajtok a cégnél...

erősen kell taposni, hogy haladjon! :D

Tyuha, megjelentem egybol vita bontakozott ki ;)
Látod? Látod? Látod?

A Negatív kisugárzás! :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Zajlik az élet! :D Végre mások is tudnak fórumozni itt nálunk!Bár pl. ZAG cserélhetné az avatarját! :D Senk iem fogja megkövezni érte!!!

A bor nagyon tuti lett.Egy Villányi remekmű, kitűnő választás!!Mint tudjátok, én soha nem iszom alkoholt (egyesek szerint pedig néha rám férne ;) ) viszont mikor a nyáron voltunk Pécsen, egy hidegebb napon átugrottunk Villányba, és hoztam igazinak tűnő fehér, és vörösbort is.S, bizony utána itthon annyira csábított a vörösbor illata, hogy belenyaltam.Igaz, csak egy pillanatnyi érintés volt ;) , de nagyon ízlett.Pl. alföldi bor ilyen kísértésbe nem tud hozni.Egyik-másik túl csersavas.Tájjelleg. :lol: A kannás és tablettás szakaszról nem is beszélve. :lol:

Amúgy ma egész nap Corsáztam, meg kicsit Astráztam.Utóbbi polírozáson volt.Aki csinálta, több soron megdícsérte az autót, hogy mennyire szép még mindig, látszik, hogy van gazdája.

A kicsivel meg egészen jól haladtam.Holnap talán már be is indul.Ha a technika is úgy akarja majd.Én mindent elkövettem.

Zajlott az élet a Pillangó utcán, mert volt Demó, meg Paja, Dénes hívott távrecsegőn, majd kicsivel később jött Johnny meg Kacsero.Kiépítésre került a testkábel szakasz is.Szal halad a dolog.Az agyak esztergálása talán holnap délutánra készen is lesz.Ha műxik, a 7végén még finomítunk a technikán, aztán hadszaladjon...... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.