Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szuper kis csapat vagyunk , szerintem... :D

Büszke vagyok , hogy ide tartozom... :D

Csatlakozom.Nagyon jó érzéssel tölt el, hogy mindenki tette a dolgát, nem volt fennakadás, gördülékeny volt a dolog, és ami a legfontosabb, hogy aki eljött, az nagyon jól érezte magát.Ez minden fáradságot megért.Szerintem.

Remélem a fő szponzor is lát majd a jövőben ebben a dologban fantáziát, különben már most el kell kezdenünk spórolni a jövő évi pályabérletre! :lol:

Mert valljuk be őszintén, sztem mindenki szeretné, ha ez egy nagyon jó folytatás kezdete lenne.......... :lol:

Még egy apróság: Sziszi töltögeti fel a képeket, vagy pedig a tárhely szab a dolognak határt?

Link to comment
Megosztás:

Eszembe jutott még v.mi.Ugye volt róla szó, hogy Okt.15-re keríteni kellene egy Corsa A-t, ami gyárias jellegű.Mivel az enyém már messze nem az, és mondhatni sehogy sem áll, ezért beszéltem Kiskaszával, és ő arra a napra szívesen nélkülözni az 1.5D-t.

Ha megfelelnek a paraméterek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Eszembe jutott még v.mi.Ugye volt róla szó, hogy Okt.15-re keríteni kellene egy Corsa A-t, ami gyárias jellegű.Mivel az enyém már messze nem az, és mondhatni sehogy sem áll, ezért beszéltem Kiskaszával, és ő arra a napra szívesen nélkülözni az 1.5D-t.

Ha megfelelnek a paraméterek! :D

Na igen! 1.5D :lol: Az legalább autó! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv újra a fórumon:) Nem szeretném, hogy személyeskedésnek vennéd, de az

aláírásod jelen formájában nem felel meg a szabályzatban előirtaknak. Picit modosísd kérlek a képet.

Jelenleg a PÜ le van tiltva, de lassan az is menni fog.

Köszi a megértést. További jó fórumozást kívánok.

Szabályzat erre vonatkozóan 2-ik hozzászólás, Dark Angel hozzászólása.

Link to comment
Megosztás:

Ide ird legyszi hogy mi a szabaly, mert amit linkeltel azt nincs jogom latni :lol:

A jobb olvashatóság, áttekinthetőség céljából a következő korlátozásokat hoztuk a profilban beállított aláírásra vonatkozóan:

A beillesztett kép méretére vonatkozó korklátozások:

- szélesség maximum 600 pixel

- magasság maximum 60 pixel

- teljes képméret max 2048 byte

A szövegre vonatkozó korlátozások:

- maximum 3 sor, ha nincs kép, képpel együtt maximum 1 sor

- az aláirás összesen maximum 120 karakter, a betűméret alapértelmezett.

- nem tartalmazhat kereskedelmi linket, hirdetést.

A karakterszám csak a megjelenő betűszámra vonatkozik. Tehát, ha rejtett LINK van közte annak a karakterszámára nem!

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom.Nagyon jó érzéssel tölt el, hogy mindenki tette a dolgát, nem volt fennakadás, gördülékeny volt a dolog, és ami a legfontosabb, hogy aki eljött, az nagyon jól érezte magát.Ez minden fáradságot megért.Szerintem.

Remélem a fő szponzor is lát majd a jövőben ebben a dologban fantáziát, különben már most el kell kezdenünk spórolni a jövő évi pályabérletre! :lol:

Mert valljuk be őszintén, sztem mindenki szeretné, ha ez egy nagyon jó folytatás kezdete lenne.......... :lol:

Tormási Úrnak is nagyon tetszett a rendezvény. Biztosított róla, hogy amennyiben lesz rá módja jövőre is támogatja a rendezvény újabb megrendezését, de akkor már komolyabb média megjelenéssel is! :D

Jövőre megpróbálhatjuk a Total Car-t is lehívni! :D

Megbeszélésünknek megfelelően Tormási Úrnak egy díszdobozos különleges bort vettem, mivel ő száraz vörösbor párti. A Gere Kopár a Gere borház legjobb bora, a 2003-as évjárat különösen jó évjárat volt Villányban. Egy borász barátom ajánlotta. Elmondása szerint ez egy komoly presztizs bor, a minőségi vörösborok egyik lejobbika.

Kep008.jpg

Kep009.jpg

Link to comment
Megosztás:

Üdv újra a fórumon:) Nem szeretném, hogy személyeskedésnek vennéd, de az

aláírásod jelen formájában nem felel meg a szabályzatban előirtaknak. Picit modosísd kérlek a képet.

Jelenleg a PÜ le van tiltva, de lassan az is menni fog.

Köszi a megértést. További jó fórumozást kívánok.

Szabályzat erre vonatkozóan 2-ik hozzászólás, Dark Angel hozzászólása.

Azért kíváncsi lennék, hogy ki találta ki ezt az átláthatósági majomságot?

Néztetek már nemzetközi fórumot? teli van olyan szintű aláírásokkal, mint a Sziszi-é!

Ok, ne legyen akkora, legyen kisebb!

De MI AZ, hogy 2kbyte? Ez marhaság!

Mi értelme van?

Ki döntött úgy, hogy ez átláthatóságban zavarja a fórumot? volt erről szavazás? vagy bármi?

Én tényleg kíváncsi vagyok rá!

köszi a választ!

üdv

Link to comment
Megosztás:

.........De MI AZ, hogy 2kbyte? Ez marhaság!

Mi értelme van?

Ki döntött úgy, hogy ez átláthatóságban zavarja a fórumot? volt erről szavazás? vagy bármi?

.......

üdv

A szabályzat folymatosan változik és fejlődik. Mindenre van lehetőség, csak megfelelőképpen kell tálalni. Amit írtál annak viszont a stilusa nekem sok és ez már nem az első. Én úgy gondolom fogalmazd újra, amiben már konkrét ötleteid is benne vannak. Kérlek nem marházd és számoltasd el azokat akik ezzel foglalkoznak.

Én sem a tenném ezt veled.

Link to comment
Megosztás:

engem is zavar a sok nagy aláírás, meg a kép az aláírásban, minden képet annyiszor letölteni, ahány hsz van?

ki is kapcsoltam minden képletöltést, egyszerüen nem érdekel, az avatar se

meg folyton arra várni, hogy kitudja hány Mb képet folyton frissítgessen itt nekem.

azok a külföldi forumok, ahol a forumozok br. 25juroért netelnek 1,5giga sávon korlátlanul, megtehetik, de itt ez nem általános. se a 25 se a 1,5giga

ja és remélem soha nem lesz ezen a forumon java-s, flash-es, mm-es szarság.

és ez a bannerekre is igaz

izléstelennek tartom ahogy az ilyen "feljett"-nek minösített technológia elrejti a letöltendö adat mennyiségét és minöségét

úgyhogy letöröltem a java-t is a gépemröl, flash nem is volt, nem is lesz

uff

Link to comment
Megosztás:

Azért ma már nem általános az 56k-s elérés itthon,mivel nem sokkal olcsóbb,mint egy 512-es adsl!

Márk tényleg nem akarlak kioktatni,de mielőtt irsz a forumra számolj tízig és úgy tedd,nem éri meg bárkivel is összveszni a hirtelen való felindulás miatt!Néha hagyni kell folyni a dolgokat és sz@rni a többire! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Márk! Szerintem is fogadd meg J0hnny tanácsát, és máskor számolj 10ig. :lol:

Mint azt Berlina esete is mutatja, nem mindenkinek van szélessávú netje, vagy nagy adatforgalomra előfizetése. (2x neteztem PDA-ról telefon segítségével, és igen sokat zabál a mai világban a net, mert minden lap csicsa meg micsa. Meg nagyképéstsai.) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem szoktam egyetérten Speed-del :lol: :lol: ,de most 1-2dologban igaza van.A stílus tényleg nem megfelelö.Külföldi fórumokon nem képet kell feltölteni csak egy linket kell beírni,így nem foglal annyi helyet.

A telefonon és a számítógépen is ki lehet kapcsolni a képek letöltését akit ez zavar.Lassan meg már amúgy is csak korlátlan internet lesz akkor meg teljesen mindegy mekkora képeket kell letölteni.

Nekem jó így is úgy is,csak gondoltam leírom.

Link to comment
Megosztás:

Márk a hangsúly tényleg erős volt, a többit pedig el kell fogadni. Egyelőre nem hinném, hogy minden lépéssel el kellene számolni a szabályok alkotóinak.

Légyszíves átgondoltabban fogalmazni vagy kérdezni, mert a fórum ezen része újra nyitottá vált. Azt pedig nem szeretném ha ismét közel kerülnél egy újabb figyelmeztetéshez a hangsúly miatt.

Hogy miért ekkora a méret, vagy miért az átláthatósági szabály? Képzelj el 10 hsz-t egymás után amit két ember ír ilyen aláírásokkal tarkítva, szerintem rögtön érthető mitől lesz átláthatatlan a fórum azon része. Ez kb: olyan, mint a képpel nem idézünk szabály.

Én sem csak itthonról olvasom a fórumot, és bizony a képek nekem is fogják az amúgy is lassú céges netet.

A többieket is megkérném, hogy figyelmesen írjanak mostantól, mivel újra ezrek olvassák ami itt történik.

Link to comment
Megosztás:

Márknak abban igaza van,hogy a külföldi forumokon vannak olyan csicsás aláírások és avatarok,hogy attól bárki kiakadna! :lol:

Szerintem inkább mindenki vegye le linkre,amit az aláírásban mutatni akar,ha valaki kíváncsi rá,ugyis megnézi!

Kár emiatt összekapni,ha szabály,hát szabály!Nehogymá ilyenen idegesítsem magam! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pisti, a múltkor még Te is egyet értettél velem... szóval nem kell most a hívatalos szöveg. :lol:

......Törölve, ne személyeskedjünk.

Természetesen én sem a mozgó 2 megás aláírásokat pártolom... talán a Sziszié is egy picit nagy.

De az, hogy max 2kbyte lehet, az elég vicces. Én azon akadtam ki eredetileg, hogy szóltatok a pályanapos aláírás (banner) miatt.

A szabályalkotásról pedig időnként meglehetne kérdezni az embereket is szerintem, ha már egyszer mi is tagok vagyunk... vagy mi a szösz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.