Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én is köszönöm Márknak és Tominak, hogy a csapatában dolgozhattam ma.Minden elismerésem az övék, és mindenkié aki végig melózta, rohangálta, a napot.S, ugyancsak szeretném megköszönni azoknak akik, eljöttek, és a részvételükkel emelték a talink fényét, színvonalát.

Ez most nagy durranás volt sztem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

HEllo!

Nemrég hívot az ismerősm aki a bordó A vectraval volt hogy egy kereszteződésben össze törte a vectra :lol: :lol: ugy néz ki hogy hátso rész és a kocsi egyik sárvédője lapja ment tropára komolyabb baja nincs a járgánynak! Személyi sérülés nem történt!

Azt szertnem kerdezni hogy valaki jar majd bonto irányban kecson meg tudja kerdezni hogy Vectra A hatso lökös meg hatso futomű alkatreszek vannak e és hogy kb mi mennyi

futomű meg nem biztoshogy hapott akorát.

Link to comment
Megosztás:

Az MV6-os Ladát tényleg bántották a rendőrök???

Én is úgy hallottam, hogy följelentették, mert rendszámmal mászkált.

Mivel nem közúton közlekedett vele, elvileg nem szólhattak volna. Kérdezték, hogy van-e átépítési engedélye, ami persze nem volt.

Rendszám nélkül nem piszkálhatták volna.

Én is köszönök mindent a szervezöknek, szerintem egy elég jól sikerült tali volt és ezzel biztosan sokan így vannak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

hhhhááát borzalmasan sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni

ui.

a leltárban részt vett két csaj, pushup melltartóban és testhez simuló hosszúujjú bodyban uis. ez a munkaruhájuk... , kedvesek aranyosak csinosak

pont a kedvencem

gondolhatjhátok h rettenetes volt, hihetetlen ez a meló mennyi kínnal jár

mingyá' indulok autókiállításra az meg épp most van a BNV-n

Link to comment
Megosztás:

HEllo!

Nemrég hívot az ismerősm aki a bordó A vectraval volt hogy egy kereszteződésben össze törte a vectra :lol: :lol: ugy néz ki hogy hátso rész és a kocsi egyik sárvédője lapja ment tropára komolyabb baja nincs a járgánynak! Személyi sérülés nem történt!

Azt szertnem kerdezni hogy valaki jar majd bonto irányban kecson meg tudja kerdezni hogy Vectra A hatso lökös meg hatso futomű alkatreszek vannak e és hogy kb mi mennyi

futomű meg nem biztoshogy hapott akorát.

Bazz, szegény :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ez ment az elmúlt két éjszaka!

De ez még semmi! Amikor szombat este (ca. 8-fél9 körül) hazaértem, bevágtam magam a zuhany alá, betartottam a fejem a vízbe... és közben rádiós beszélgetéshez hasonlót hallottam! Pedig ébren voltam! :lol:

(persze amikor kivettem a fejem, nem volt semmi) :lol: lehet, hogy fel kéne keresnem egy orvost? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.